24 Porady
Pages
FITNESS

Czy przerwę na lunch spędzasz w biurze? Masz tylko 60 minut, by jakoś spożytkować swoją energię? Taka sytuacja nie będzie już stanowić problemu! Oto prosty i wydajny trening fitness, który można wykonać pomiędzy godziną dwunastą a czternastą.

FITNESS
conseils-energy-exercice-velo-appartement-quel-programme-mincir

Czy dzięki ćwiczeniom na rowerze treningowym możemy schudnąć? Odpowiedź brzmi: TAK! Dowodem jest ten trwający 8 tygodni program skupiający się na utracie wagi dzięki treningowi na rowerze. Pozwoli Ci on w rozsądny sposób stracić na wadze (około 3 kg).

FITNESS
conseils-tonification-exercices-mon-circuit-training-en-7-exercices

Jeśli nie chcesz kojarzyć treningu z nudą, poznaj naszą propozycję treningu obwodowego z 7 ćwiczeniami, który łączy cardio ze wzmacnianiem mięśni. Wyrzeźbij swoje ciało w rekordowym tempie!

FITNESS

Chcesz spalać kalorie w rekordowym tempie? Proponujemy ci program ćwiczeń ze skakanką, aby schudnąć i ujędrnić ciało. Teraz wszystko zależy od Ciebie!

FITNESS
conseils-tonification-exercices-tonifit

Odkryj Tonifit Domyos, przyrząd do fitnessu przeznaczony do ujędrniania wszystkich mięśni ciała: ramion, pleców, barków, klatki piersiowej i pośladków.

FITNESS

Czy znasz to niewielkie urządzenie do fitnessu pozwalające skutecznie ujędrniać ciało w domowym zaciszu? Odkryj przyrząd, który pozwoli ci wspinać się coraz wyższej... aż na szczyty formy!

GORA STRONY