GYM BALL: SPOSÓB NA PŁASKI BRZUCH

(7)

Jaka część ciała stanowi dla n'as największe źródło kompleksów? Bez dwóch zdań jest to brzuch… Jeśli szukasz skutecznej metody, która pomoże ci pozbyć się niektórych krągłości i czuć się lepiej w swoim ciele, wybierz gym ball.

 

Dlaczego piłka gym ball jest skuteczna?

Gdy trzeba wrócić do uprawiania sportu, aby pozbyć się niepożądanych krągłości, szybko można się zniechęcić. Modelowanie sylwetki i ćwiczenia na mięśnie brzucha nie są najprzyjemniejszym zajęciem… Istnieje jednak prosta metoda, dzięki której możesz w inny sposób ujędrniać ciało: gym ball. Co to takiego? Duża piłka do fitnessu używana w celu wzmacniania mięśni głębokich. Umięśnia brzuch, ujędrnia ciało i pomaga pozbyć się bólu pleców.

 

Dzięki gym ball odzyskasz płaski brzuch! Ruchy piłki działają na brzuch tak, jak masaż. W efekcie stymulują krążenie krwi i stopniowo eliminują zbędne kilogramy. Przyrząd ten pozwala ujędrniać całe ciało, choć najbardziej zaangażowane są mięśnie brzucha. Balansując na piłce, uczysz się również panowania nad równowagą. Ponadto poprawiasz postawę, pracujesz nad koncentracją, rozciągasz się. Ćwicząc codziennie, osiągniesz szybkie efekty.

 

Jak wybrać gym ball?

Aby prawidłowo wybrać piłkę do gimnastyki, zwróć uwagę na jej rozmiar, twardość i odporność na pękanie.

 

Dobrana do twojego wzrostu piłka gym ball powinna pozwolić ci postawić stopy na podłodze, gdy na niej siedzisz i utrzymać równowagę, gdy uniesiesz nogi pod 
kątem 90°. Z reguły:

 

  • Przy wzroście od 155 do 170 cm wybierz gym ball w rozmiarze 55 cm.

  • Przy wzroście od 170 do 185 cm wybierz gym ball w rozmiarze 65 cm.

  • Przy wzroście powyżej 185 cm zdecyduj się na gym ball w rozmiarze 75 cm.

 

Na ogół piłka gym ball powinna być dobrze napompowana. Trzeba jednak pamiętać, że im będzie ona twardsza, tym trudniejsze będzie ćwiczenie. Początkujący użytkownicy powinni wybrać dość miękką piłkę gym ball i dopompować ją, gdy ćwiczenie staje się zbyt proste. Odkryj ćwiczenia z gym ball w wersji wideo, aby rozpocząć treningi.

 

 

 

Znasz teraz sekrety piłki gym ball. Dla wszystkich, którzy pragną wymodelować sylwetkę i uzyskać widoczne efekty łagodnymi metodami!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vote
SILOWNIA/PILATES

Piłka gimnastyczna Domyos to przyrząd, który dzięki prezentowanym przez nas filmom z ćwiczeniami umożliwia ujędrnianie mięśni. Filmy z ćwiczeniami są realizowane we współpracy z trenerami sportowymi Domyos Club i umożliwiają zwiększenie siły mięśni brzucha, ud i pośladków, a także bicepsów dzięki spokojnemu wzmacnianiu mięśni. Odkryj nasze filmy z ćwiczeniami, dzięki którym będziesz mógł prawidłowo trenować z piłką gimnastyczną i tonizować swoje ciało.

(8)
GORA STRONY