24 Porady
Pages
JOGA
conseils-multisports-astuces-se-detendre-avec-le-sport

Ćwiczysz, żeby pozbyć się nadmiaru energii, zrzucić zbędne kilogramy lub poprawić swoje osiągnięcia, ale czy myślałeś o tym, że sport służy też rozluźnieniu? Sport jest jednym z najlepszych sposobów, żeby całkowicie się rozluźnić. Zobacz jak!

JOGA
conseils-yoga-exercices-6-exercices-pour-debuter-yoga

Chcesz zacząć uprawiać jogę? Odkryj naszych 6 ćwiczeń, które pozwolą Ci powoli i spokojnie rozpocząć trening.

JOGA
conseils-ameliorer-son-equilibre-vignette

Jeżeli często upadasz albo tracisz równowagę, ten artykuł jest dla Ciebie! Ewa, nasz trener osobisty wytłumaczy Ci, jak kontrolować swoją sprawność i rozwinąć zmysł równowagi dzięki kilku prostym
i skutecznym gestom.

JOGA
conseils-yoga-bien-quel-yoga-choisir

Jakie są rodzaje jogi? Żebyś mógł wybrać rodzaj jogi, który najbardziej Ci odpowiada, przedstawiamy Ci podstawowe istniejące metody. Na pewno znajdzie się joga dla Ciebie!

JOGA
conseils-apprendre-a-gerer-le-stress-vignette

Wiedziałeś o tym? Sport przyzwyczaja Twoje ciało, aby pozbywało się hormonów stresu. Dzięki temu łatwiej Ci jest znieść codzienne napięcie. Domyos daje Ci kilka rad, które pomogą Ci poradzić sobie ze stresem.

JOGA
conseils-cross-astuce-comment-lutter-fatigue

Spadek energii, nagłe zmęczenie, stres? Kilka porad sportowych pomoże Ci zachować energię. Zapoznaj się z nimi i ciesz się formą w jesienne dni!

JOGA
conseils-cross-astuces-mon-pense-bete-anti-stress

Czujesz się zmęczona i masz ochotę na przyjemną przerwę? W jaki sposób pozbyć się stresu i napięcia? Poniżej zamieściliśmy kilka porad, które możesz stosować bez żadnych ograniczeń, aby czuć się lepiej i zachować spokój w codziennym życiu!

JOGA
conseils-yoga-astuce-yoga-en-vacances

Uprawianie jogi na wakacjach jest teraz w modzie i oferta wyjazdów tego rodzaju jest coraz bogatsza. Zdecyduj się na taką formę wakacji i ciesz się latem między relaksem a medytacją…

GORA STRONY