150 Porady
Pages
FITNESS
conseils-cross-produit-mesurez-force-strap-training

Jeśli chcesz trenować w domu, poszukujesz prostego w użytkowaniu i niezwykle wydajnego przyrządu do treningu siłowego, wybierz: Domyos Strap Training.

(3)
FITNESS

Darmowe ćwiczenia, aby przygotować się na nadejście lata: dasz się skusić? Odkryj drugi tydzień programu Domyos Full Body Challenge: kompletne i odpowiednie dla każdego ćwiczenia ujędrniające mięśnie brzucha.

FITNESS

6 tygodni darmowych ćwiczeń, aby przygotować się na nadejście lata: dasz się skusić? Odkryj pierwszy tydzień programu Domyos Full Body Challenge: kompletne i odpowiednie dla każdego ćwiczenia ujędrniające dolną część ciała.

FITNESS

Zarówno u sportowców, jak i u osób, które sportu nie uprawiają, stopy mogą stanowić zródło wielu problemów i wpływają na osiągi oraz ogólny stan zdrowia. Dlaczego? Aby dowiedzieć się więcej na temat kluczowej roli stóp, zwróciliśmy się do Delphine, specjalistki w dziedzinie podologii sportowej.

FITNESS

Ćwiczenia ze skakanką mają wiele zalet i stanowią doskonały sposób na odchudzanie. Zobacz nasze porady i ćwiczenia, umożliwiające optymalne wykorzystanie skakanki.

(2)
FITNESS
conseils-musculation-corps-sante-comment-fonctionne-le-muscle

Zabierasz się za rzeźbę, nie wiedząc tak naprawdę, jak działają i jak rozwijają się Twoje mięśnie? W tym artykule znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania dotyczące treningu siłowego.

(3)
FITNESS

Oto ostatnie zajęcia naszego specjalnego wyzwania na wrzesień! By pięknie zakończyć te dni treningowe, podążaj za Rémy'm w ostatnim bonusowym wyzwaniu: gotowa dać z siebie wszystko?

FITNESS

Masz ochotę się wyszaleć? Dobrze się składa, Rémy zaplanował małą niespodziankę na te czwarte zajęcia... Dołącz do niego w bonusowym wyzwaniu!

(3)
FITNESS

Ostatnia prosta naszego wyzwania Domyos! Daj z siebie wszystko z nowym specjalnym programem na mięśnie brzucha i pośladki.

GORA STRONY