POZBADZ SIE CELLULITU DZIEKI CWICZENIOM NA STEPPERZE

Stepper to kompaktowy i prosty w użyciu sprzęt cardio, który pozwala efektywnie spalaćuszcz. Rezultat: cellulit znika. Domyos, Twój partner fitness, proponuje Ci swój program antycellulitisowy. 

 

Walcz z cellulitem przez uprawianie sportu

Cellulit to komórki tłuszczowe, które osadzają się pod skórą, nadając jej wygląd skórki pomarańczowej. Występuje u kobiet, a spowodowany jest przez problemy hormonalne, takie jak zatrzymywanie wody i zaburzone krążenie krwi. Aby z nim walczyć: zacznij prowadzić zdrowszy tryb życia i uprawiaj sport wytrzymałciowy.

 

Regularne uprawianie sportu, szczególnie sportów wytrzymałościowych, redukuje tkankęuszczową.

Im dłuższy trening, tym lepsze spalanie tłuszczów spowodowane pozyskiwaniem przez organizm energii z tłuszczu, co skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej - przyczyny powstawania cellulitu. 

 

Co dają ćwiczenia na stepperze?

Stepper symuluje wchodzenie po niekończących się schodach. Ćwiczenia na stepperze to wysiłek wytrzymałościowy.

 

Stepper pozwala kształtować nogi i pośladki. Pośladki angażujemy pod warunkiem utrzymania szybkiego tempa marszu. Długie i regularne treningi na stepperze pozwalają zwalczyć cellulit na udach  i pośladkach.

 

Połącz ćwiczenia na stepperze ze zdrowym odżywianiem

Ćwiczenia na stepperze warto połączyć ze zdrowym odżywianiem. Unikaj produktów, które zawierają tłuszcze i cukry, a wybieraj raczej mięso, ryby, warzywa i produkty zbożowe. Pamiętaj, aby dużo pić (do dwóch litrów dziennie). 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vote
GORA STRONY