40 Porady
Pages
SILOWNIA/PILATES

6 tygodni darmowych ćwiczeń, aby przygotować się na nadejście lata: dasz się skusić? Odkryj pierwszy tydzień programu Domyos Full Body Challenge: kompletne i odpowiednie dla każdego ćwiczenia ujędrniające dolną część ciała.

SILOWNIA/PILATES

Jak zadbać o formę podczas wakacji? Dzięki kilku prostym (i dyskretnym) ćwiczeniom fitness utrzymasz linię przez całe lato.

SILOWNIA/PILATES

Darmowe ćwiczenia, aby przygotować się na nadejście lata: dasz się skusić? Odkryj drugi tydzień programu Domyos Full Body Challenge: kompletne i odpowiednie dla każdego ćwiczenia ujędrniające mięśnie brzucha.

SILOWNIA/PILATES
conseils-multisports-exercices-gagner-en-souplesse-le-bon-programme

Czujesz, że Twoje mięśnie są sztywne, a stawy jak zardzewiałe? Czy pomyślałeś o rozciąganiu, żeby temu zaradzić? Oto składający się z 9 ćwiczeń program, który pomoże Ci zwiększyć swoją elastyczność dzień po dniu.

SILOWNIA/PILATES
conseils-remise-en-forme-astuces-la-methode-pilates

Stworzona w 1920 roku w Nowym Jorku przez Josepha Pilatesa, metoda Pilates jest obecnie stosowana na całym świecie. Jest skuteczna, niesie ze sobą korzyści dla ciała i umysłu: warto ją wypróbować!

SILOWNIA/PILATES
conseils-multisports-astuces-accessoires-pratiquer-en-douceur

Akcesoria są nieodłącznym elementem zajęć fitness, gdyż pozwalają zróżnicować treningi oraz wzmocnić pracę mięśni. Tak zwane łagodne dyscypliny, jak joga czy pilates, także zachęcają do używania specjalnych akcesoriów wywierających korzystny wpływ na użytkowników.

SILOWNIA/PILATES

Nasza wyobraźnia już krąży wokół wakacji i ciepłego piasku... Co powiesz na spokojne przygotowanie się do lata za pomocą długoterminowej, skutecznej diety?

SILOWNIA/PILATES
conseils-multisports-exercices-echauffement-exercices-de-stretching-vignette

Wielu sportowców wykonuje serię ćwiczeń rozciągających przed rozpoczęciem treningu. Dlaczego? Ponieważ dobrze rozciągnięty mięsień lepiej się kurczy! Oto kompleksowy program ćwiczeń przygotowujący mięśnie przed treningiem. Możesz go stosować jako rozgrzewkę.

SILOWNIA/PILATES
conseils-multisports-astuce-enfants-premiers-pas-sportifs

Jaki sport będzie najlepszy dla Twojego dziecka, pozwoli mu wyładować energię i rozwijać umiejętności? Domyos podpowiada w jaki sposób wspierać pierwsze kroki sportowe dziecka.

SILOWNIA/PILATES
conseils-multisports-dietetique-5-aliments-pour-rester-zen

Częste spożywanie tłustych lub zbyt słodkich posiłków skutkuje nagromadzeniem toksyn w organizmie. Może to spowodować różne dolegliwości, jak ogólne zmęczenie czy bóle jelit.... To odpowiedni moment, aby pomyśleć o diecie detoksykującej, która oczyści organizm i wyprowadzi go na prostą. Czym jest dieta detoks, jaka żywność jest przy niej zalecana, a czego powinniśmy unikać?

GORA STRONY