212 Porady
Pages
ROZNE SPORTY

Jeśli chcesz przez całe lato utrzymać wysoką formę, już teraz zacznij myśleć o sobie. Poniższy artykuł wyjaśnia, w jaki sposób odżywianie doda Ci energii oraz witalności, byś mogła cieszyć się latem (mamy nadzieję, że słonecznym...).

SILOWNIA/PILATES

Jak zadbać o formę podczas wakacji? Dzięki kilku prostym (i dyskretnym) ćwiczeniom fitness utrzymasz linię przez całe lato.

(5)
KULTURYSTYKA
conseils-sculpt-astuce-du-muscle-avant-lete

Aby wyrzeźbić pięknie mięśnie na nadchodzące lato, konieczne jest połączenie trzech ważnych czynników...Dowiedz się jakich.

(5)
SILOWNIA/PILATES
conseils-multisports-corps-sante-recuperation-massage

Sport to zdrowie, ale celem naszego działania jest także unikanie kontuzji i mikrourazów oraz możliwie jak najszybsza regeneracja, by w pełni korzystać z zalet sportu, utrzymać formę oraz dobre samopoczucie.
Istnieje sposób na uniknięcie zakwasów po treningu lub zmniejszenie ich odczuwania, by codzienne życie było przyjemniejsze, a także by móc szybciej powrócić do aktywności.

(4)
JOGA
conseils-yoga-exercices-6-exercices-pour-debuter-yoga

Chcesz zacząć uprawiać jogę? Odkryj naszych 6 ćwiczeń, które pozwolą Ci powoli i spokojnie rozpocząć trening.

(9)
SILOWNIA/PILATES
conseils-multisports-astuces-accessoires-pratiquer-en-douceur

Akcesoria są nieodłącznym elementem zajęć fitness, gdyż pozwalają zróżnicować treningi oraz wzmocnić pracę mięśni. Tak zwane łagodne dyscypliny, jak joga czy pilates, także zachęcają do używania specjalnych akcesoriów wywierających korzystny wpływ na użytkowników.

(3)
FITNESS
conseils-multisports-tendance-sport-connecte

Przedmioty monitorujące rozpanoszyły się w naszym życiu, niezależnie od tego, czy są to zegarki, bransoletki, odzież czy też sprzęt gospodarstwa domowego. Teraz są również coraz bardziej obecne w świecie sportu, w tym w fitnessie. Odkryj korzyści z używania tych przedmiotów podczas aktywności sportowej!

(1)
GORA STRONY