229 Porady
Pages
Fitness ENERGY

Ćwiczenia ze skakanką mają wiele zalet i stanowią doskonały sposób na odchudzanie. Zobacz nasze porady i ćwiczenia, umożliwiające optymalne wykorzystanie skakanki.

(1)
FITNESS
conseils-musculation-corps-sante-comment-fonctionne-le-muscle

Zabierasz się za rzeźbę, nie wiedząc tak naprawdę, jak działają i jak rozwijają się Twoje mięśnie? W tym artykule znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania dotyczące treningu siłowego.

FITNESS

Oto ostatnie zajęcia naszego specjalnego wyzwania na wrzesień! By pięknie zakończyć te dni treningowe, podążaj za Rémy'm w ostatnim bonusowym wyzwaniu: gotowa dać z siebie wszystko?

FITNESS

Masz ochotę się wyszaleć? Dobrze się składa, Rémy zaplanował małą niespodziankę na te czwarte zajęcia... Dołącz do niego w bonusowym wyzwaniu!

(3)
FITNESS

Ostatnia prosta naszego wyzwania Domyos! Daj z siebie wszystko z nowym specjalnym programem na mięśnie brzucha i pośladki.

FITNESS

Nie poddawaj się podczas tego piątego treningu naszego wyzwania Domyos! Za Tobą ponad połowa dystansu! Oto nowy program ćwiczeń z Kettlebell.

(1)
FITNESS

Oto specjalny program na mięśnie brzucha i pośladków, który pozwoli Ci zamknąć ten pierwszy tydzień wyzwania. Powodzenia!

(3)
FITNESS

Czas, by wyzwolić maksimum energii! Co powiesz na to, by wypróbować nasze nowe wyzwanie Domyos i w pełni formy stawić czoło zimie? Ruszamy na pierwszy trening!

(14)
ROZNE SPORTY
conseils-multisports-exercices-gagner-en-souplesse-le-bon-programme

Czujesz, że Twoje mięśnie są sztywne, a stawy jak zardzewiałe? Czy pomyślałeś o rozciąganiu, żeby temu zaradzić? Oto składający się z 9 ćwiczeń program, który pomoże Ci zwiększyć swoją elastyczność dzień po dniu.

GORA STRONY