Pas przeszywany sztuki walki 3.10m

Ref.
8547189
OPINIE KLIENTÓW
2 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Bardzo wytrzymały, uniwersalny pas, 100% bawełny.

6 DOSTĘPNE KOLORY

Dopasowanie
Dostępny 3,10 cm: można go doskonale dostosować do obwodu w talii.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Bawełna
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

KONCEPCJA
Tradycyjny model z dobrą wytrzymałością na ciągnięcie. Dostępny w 7 kolorach: biały, pomarańczowy, niebieski, żółty, zielony, brązowy, czarny. Dostępny w wersji: 280 cm i 310 cm.
JAK WYBRAĆ PAS?
" - Dla dzieci: Najlepiej zdecydować się na pas parciany (2,50 m), który można łatwo obciąć w celu dopasowania do rozmiaru dziecka (maksymalny obwód w pasie - 75 cm) - Dla dorosłych: Najlepiej zdecydować się na pas przeszywany dopasowany do obwodu w talii. Obwód w talii < 90 cm -> pas przeszywany = 280 cm. Obwód w talii > 90 cm -> pas przeszywany = 310 cm."
Wytrzymałość pasa
3 pierwsze prania należy wykonać w zimnej wodzie, a podczas kolejnych temperatura nie powinna przekraczać 30°C. Nie suszyć w suszarce bębnowej

OPINIE KLIENTÓW

 • 06 październik 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  średnio

  produkt dobrej szerokosci, ale po kilkudziesieciu treningach jest zmechacony i zaczyna wyblakać. kupiłem bo zalezalo mi na czasie, teraz jednak kupilbym BUSHIDO

  Odpowiedź marki :

  Dzień dobry,

  dziękuję, że podzielił się Pan swoją opinią. Przykro mi, że produkt nie spełnił Pana oczekiwań.

  Jeżeli pas prany był zgodnie z zaleceniami, tzn. 3 pierwsze prania należy wykonać w zimnej wodzie, a podczas kolejnych temperatura nie powinna przekraczać 30°C, to nie powinien ulec uszkodzeniu. Jeżeli jednak mimo prawidłowego sposobu prania uległ uszkodzeniu, zachęcam do kontaktu z najbliższym sklepem Decathlon, w celu konsultacji reklamacji.

  Jeszcze raz przepraszam, że produkt nie spełnił Pana oczekiwań.


  Karolina

GORA STRONY