Rajstopy do tańca klasycznego dla dzieci

Ref.
8490218
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 3 Opinie
Mocne strony
Półprzezroczyste rajstopy z profilowanymi palcami, dzięki którym nie ściągają się w baletce. Wzmocniony krok i klin z podszewką dla większego komfortu i większej wytrzymałości.Gotowa? Możesz tańczyć!

3 DOSTĘPNE KOLORY

Rozciągliwość
Krój i materiał dostosowane do wykonywania ruchów o dużym zakresie.
Miękkość
Legginsy z klinem w kroku podszyte bawełną dla większego komfortu

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 89.0% Poliamid, Materiał główny : 11.0% Elastan Klin : 82.0% Bawełna, Klin : 18.0% Poliamid
Approved by
Inès, nasz inżynier testów w terenie, współpracując z amatorskimi i profesjonalnymi tancerzami przetestowała nasze produkty. Nosili oni nasze produkty podczas zajęć, a następnie podzielili się z nami pozytywnymi jak i negatywnymi opiniami. Mogliśmy dzięki temu skupić się na wymagających poprawy punktach, dopracować je jak najlepiej odpowiadając na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, z każdym nowym produktem wykonuje testy próbne każdego rozmiaru, by zapewnić Tobie odpowiedni rozmiar.
Tests
Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Jak dobrać strój do tańca klasycznego?
Nauczyciel tańca często zaleca, a nawet wymaga noszenia odpowiedniego stroju do tańca klasycznego. Zazwyczaj nosi się go bez bielizny. Połączenie kostiumu i rajstop zapewnia lepsze trzymanie się stroju i zapobiega przesuwaniu się ubrania bez względu na wykonywany ruch. Doskonałe wyposażenie tancerki to: kostium, rajstopy, półpointy oraz - by rozgrzać mięśnie przed zajęciami i po ich zakończeniu - zalecane jest noszenie ocieplacza.
Dlaczego warto wybrać rajstopy do tańca?
Dzięki technicznemu krojowi oraz wykończeniom rajstopy do tańca zapewniają komfort i optymalne trzymanie. Doskonale podkreślają pracę nóg Bawełniany klin oraz wzmocnione place gwarantują lepszą wytrzymałość. Są odpowiednie zarówno na zajęcia jak i na scenę.
Jak wybrać rajstopy do tańca?
Na dziale taniec znajdziesz różne rodzaje rajstop. Najbardziej klasyczne są rajstopy ze stopami. Dostępne są też rajstopy bez stóp, które są noszone w tańcu klasycznym, współczesnym oraz do gimnastyki. Proponujemy też rajstopy z wycięciem, zapewniające łatwy dostęp do stóp podczas zajęć. Są one idealne do nauki stawania na czubkach palców, gdyż pozwalają używać ochraniaczy na palce w trakcie zajęć.
OCENA PORÓWNAWCZA WPŁYWU PRODUKTÓW NA ŚRODOWISKO
Wpływ środowiskowy produktu obliczany jest na podstawie całego okresu trwałości i różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 3 Opinie
3 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

  • 05 kwiecień 2019
    Używany od tygodnia lub mniej
    That review has been deposited on this product version
    Zakup potwierdzony
    Super bardzo polecam!

    Super bardzo polecam!

  • 11 luty 2019
    Używany od tygodnia lub mniej
    That review has been deposited on this product version
    Zakup potwierdzony
    Rozmiary zaniżone

    Produkt ok , ale wymiary zaniżone, dla córki 8 letniej kupiłam rozmiar na 12 lat i jest ok.

  • 24 styczeń 2019
    Używany od 2 do 8 tygodni
    That review has been deposited on this product version
    Zakup potwierdzony
    Rewelacyjnie

    Super kryjące i wysmuklające, każdy kto ćwiczy będzie mega zadowolony

GORA STRONY