Rajstopy do tańca klasycznego dla dzieci

Ref.
8490231
Mocne strony
Poszukujesz różowych, modułowych rajstop? Dzięki otworowi pod łukiem stopy możesz dopasować te rajstopy do swoich potrzeb, a także wygodnie nałożyć nasadki podczas tańca w baletkach.
Rozciągliwość
Krój i materiał dostosowane do wykonywania ruchów o dużym zakresie.
Miękkość
Legginsy z klinem w kroku podszyte bawełną dla większego komfortu
Wielofunkcyjność
Otwór pozwala szybko zdjąć stopkę rajstop po zakończonych zajęciach.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 92.0% Poliamid, Materiał główny : 8.0% Elastan Klin : 82.0% Bawełna, Klin : 18.0% Poliamid
Approved by
Inès, nasz inżynier testów w terenie, współpracując z amatorskimi i profesjonalnymi tancerzami przetestowała nasze produkty. Nosili je podczas zajęć, a następnie podzielili się uwagami, zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi. Mogliśmy dzięki temu skupić się na wymagających poprawy punktach, dopracować je jak najlepiej odpowiadając na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, z każdym nowym produktem wykonuje testy próbne każdego rozmiaru, by zapewnić Tobie odpowiedni rozmiar.
Tests
Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Jaka jest grubość tych rajstop?
Rajstopy 80 den.
Dlaczego warto nosić modułowe rajstopy do tańca?
Te rajstopy są bardzo praktyczne i wygodne. Posiadają otwór na wysokości łuku stopy, który pozwala dopasować rajstopy do aktywności. Możesz odkryć swoje palce do treningu point, szczególnie jeśli chcesz nosić nasadki. Ten otwór pozwala też zmienić rajstopy w legginsy i zapewnić sobie wygodny dostęp do palców, aby o nie zadbać.
GORA STRONY