RĘKAWICE BOKSERSKIE 500 ERGO

Ref.
8510245
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 6 Opinie
Collaborators reviews
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Odkryj rękawice bokserskie zaprojektowane do ochrony dłoni: dzięki ergonomicznej piance o podwójnej gęstości i podtrzymaniu nadgarstka otaczającym mankietem.

2 DOSTĘPNE KOLORY

149,99 zł*
Amortyzacja
Podwójnej gęstości pianka dla komfortu i amortyzacji.
Stabilizacja ścięgien
Mankiet z podtrzymaniem nadgarstka (360°).
Wentylacja
Wnętrze rękawicy z siateczki dla wentylacji dłoni.
Wytrzymałość na ścieranie
Syntetyczna powłoka wierzchnia z PU zwiększa trwałość rękawicy.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Wypełnienie : 100.0% Poliuretan Materiał główny : 100.0% Poliuretan Podszewka : 100.0% Poliamid Ściągacz rękawów : 100.0% Neopren
Tests
Ten produkt został przetestowany i zaaprobowany przez nasz zespół bokserów, w wymagających warunkach zbliżonych do realnych warunków użytkowania.Przyjdź wypróbować nasze produkty w sklepie. Większość naszych rękawic dostępnych jest w sklepach. Przeżyj swoją przygodę z boksem!
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Po zakończonym treningu wyjmij rękawice z torby. Aby szybciej wyschły, użyj naszej suszarki do rękawic GLOVE DRYER.

DODATKOWE INFORMACJE

Rękawice idealnie dopasowane do dłoni.
Projektując te rękawice, analizowaliśmy budowę dłoni we współpracy ze SportsLab DECATHLON. Pozwoliło nam to stworzyć ergonomiczne rękawice idealnie dopasowane do kształtu dłoni i jej naturalnych krzywizn (od kciuka do małego palca). Dzięki temu pianka zawsze zachowuje kontakt z paliczkami, co stanowi gwarancję optymalnej amortyzacji podczas zadawania ciosów.
Rękawica dostosowana do nadgarstka
Chcąc zapewnić Ci lepsze trzymanie nadgarstka, wydłużyliśmy piankę rękawic aż do nadgarstka, uzyskując w ten sposób mankiet ułatwiający odpowiednie ułożenie rękawicy. Elastyczny pasek otaczający nadgarstek służy jako pasek i ułatwia wiązanie rękawicy. W efekcie rękawica doskonale dopasowuje się do budowy dłoni i zapewnia wyjątkowy poziom trzymania.
Podwójnej gęstości pianka (DX2)
BG 500 ERGO to rękawice dostosowane do regularnego uprawiania boksu (sparing i trening w workiem). Chcąc dostosować je do Twoich treningów opracowaliśmy ją z podwójnej gęstości pianką: bardzo giętka warstwa wewnętrzna zapewnia optymalny komfort, a bardziej gęsta warstwa zewnętrzna chroni dłoń zarówno podczas sparingu jak i w trakcie treningu z workiem. Dla jeszcze większej ochrony kciuk jest doszyty do reszty rękawicy.
Z dumą przedstawiamy Wam...
Ten produkt opracowaliśmy od samego początku. Chcieliśmy zaprojektować rękawice zapewniające większe trzymanie, komfort i amortyzację. Stworzyliśmy 3-osobowy zespół projektowy, przeprowadziliśmy we współpracy ze SportsLab badania budowy ciała, a także wykonaliśmy wiele prototypów, zacieśniliśmy współpracę z naszym dostawcą i przeprowadziliśmy testy użytkowania współpracując z dwunastoma zaawansowanymi bokserami i bokserkami. Z dumą przedstawiamy Wam uniwersalny, ergonomiczny i wygodny produkt.
Dlaczego należy używać bandaży i ściągaczy bokserskich?
Aby zapewnić optymalną ochronę dłoni, używaj: - ŚCIĄGACZY POD RĘKAWICE - są łatwe do zakładania. Ograniczają podrażnienia rąk i wydłużają użytkowanie rękawic dzięki wchłanianiu wilgoci. LUB - BANDAŻE BOKSERSKIE - podstawowe akcesorium boksera! Ich zadaniem jest podtrzymywanie stawów (śródręcza i nadgarstków) przy jednoczesnym wchłanianiu wilgoci.
Jaki rozmiar wybrać?
Rozmiar rękawic wyraża się w "oz" (skrót od uncji, czyli angielskiej jednostki miary używanej na całym świecie do oznaczania rękawic bokserskich). Bokserzy i bokserki dobierają rękawice do swojej wagi i do rodzaju treningu. Więcej informacji na tabeli z rozmiarami.
5 / 5 6 Opinie
5 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 10 listopad 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  wszystko ok

  rekawice ok

 • 03 listopad 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  świetny wybór,świetna jakosc

  świetny wybór,znakomita jakosc

 • Kobieta
  20-29 lat
  17 kwiecień 2020
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Polecam

  Rękawice są super. Bardzo dobrze trzymają nadgarstek

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 14 październik 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Idealne rękawice na początek lub powrót

  Jeżeli wracasz do pięściarstwa lub zaczynasz to lepiej trafić nie mogłem. Dobre trzymanie nadgarstka. Odprowadzanie ciepła które poprawia komfort podczas treningów. Duża powierzchnia rękawicy wybacza błędy podczas pracy na przyborach czy też luźnych sparingach

GORA STRONY