RĘKAWICE BOKSERSKIE TRENINGOWE 120

Ref.
8572451
Mocne strony
Idealne rękawice dla rozpoczynających boks! Dzięki wtryskiwanej piance i spodowi z siateczki będziesz trenować w maksymalnym komforcie.

4 DOSTĘPNE KOLORY

Amortyzacja
Odlewana pianka o jednej gęstości amortyzuje uderzenia.
Stabilizacja ścięgien
Zapięcie na rzep z poliuretanu gwarantuje dobre trzymanie się rękawic.
Wentylacja
Siateczka 3D od spodu, PU z mikroperforacją na reszcie dłoni.
Wytrzymałość na ścieranie
Zewnętrzna powłoka z PU wytrzymałego na powtarzające się uderzenia.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Wypełnienie : 100.0% Poliuretan Materiał główny : 60.0% Poliuretan, Materiał główny : 40.0% Poliester Podszewka główna : 100.0% Poliester
Tests
Przekonany(a)? Przyjdź wypróbować nasze produkty w sklepie. Większość naszych rękawic i worków treningowych jest dostępna w sklepie. Przeżyj swoją przygodę z boksem!
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

KONCEPCJA RĘKAWIC BOKSERSKICH 120
Rękawice bokserskie z serii 120 wykonane są ze średniej gęstości odlewanej pianki pokrytej syntetyczną powłoką. Taka konstrukcja zapewnia dobrą wytrzymałość oraz długotrwałe użytkowanie rękawic. Dzięki strukturze 3D tekstylna siateczka od spodu dłoni materiał gwarantuje optymalne odprowadzanie wilgoci podczas uprawiania sportów walki czy treningów z workiem.
Jaki rozmiar wybrać?
Rozmiar rękawic wyraża się w "oz" (skrót od uncji, czyli angielskiej jednostki miary używanej na całym świecie do oznaczania rękawic bokserskich). Bokserzy i bokserki dobierają swoje rękawice do wagi oraz rodzaju treningu: - uderzenia w worek treningowy, - walka (sparing). Więcej informacji na tabeli z rozmiarami.
Wskazówki dotyczące użytkowania
Wyrabiaj w sobie dobre nawyki; pamiętaj o zakładaniu: - ŚCIĄGACZY POD RĘKAWICE - są łatwe do zakładania. Ograniczają podrażnienia rąk i wydłużają użytkowanie rękawic dzięki wchłanianiu wilgoci. LUB - BANDAŻE BOKSERSKIE - akcesorium każdego boksera! Ich zadaniem jest podtrzymywanie stawów (śródręcza i nadgarstków) przy jednoczesnym wchłanianiu wilgoci.
Wskazówki dotyczące utrzymania
W celu wydłużenia trwałości rękawic zalecamy suszenie ich po każdym treningu. Warto zaopatrzyć się w suszarkę do rękawic. Suszarki do rękawic są sprzedawane po 2 sztuki.
GORA STRONY