Rower eliptyczny E ENERGY

Ref.
8358830
Mocne strony
Idealny dla wymagających sportowców: pozwala poprawiać wytrzymałość układu krążenia i jednocześnie rzeźbić ciało.
2 549,00 zł*
Green tax
0,59 €
Płynne pedałowanie
Koło zamachowe 12 kg.
Coaching
6 funkcji, 12 programów
Regulacja
Nachylenie pozwalające wzmocnić pracę ud i pośladków
Zwrotność
Kółka transportowe to łatwe przesuwanie roweru

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Zatyczka : 100.0% Poliuretan
Przeznaczenie:
do wyszczuplenia sylwetki oraz poprawy swoich osiągów (trening intensywny).
Gwarancja
5 lat na konstrukcję i 2 lata na części. Dostępność części zamiennych: 2 lata.

PORADY

Wskazówki konserwacji
Należy regularnie sprawdzać, czy śruby i nakrętki są dobrze dokręcone. po każdym treningu należy oczyścić rower ze śladów potu; regularnie przecierać miękką ściereczką.
Porady bagażu
Nie zostawiać w wilgotnym miejscu; nie przechowywać na świeżym powietrzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 150kg. Wyłącznie do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

WAGA I WYMIARY
Wymiary produktu dł.173 x szer.64,5 x wys.184 cm Waga produktu 86 kg Wymiary opakowania dł.169 x szer.45 x wys.78 cm Waga opakowania 101 kg
ZALETY ROWERU ELIPTYCZNEGO
Rower eliptyczny to bardzo wydajny sprzęt: umożliwia poprawę wydolności układu sercowo-naczyniowego oraz ujędrnianie całego ciała. Łączy w sobie pedałowanie charakterystyczne dla roweru stacjonarnego, typowy dla steppera ruch symulujący wchodzenie po schodach oraz ruchy występujące w biegach narciarskich. Odtwarza on także ruch ciała podczas biegu - ale nie odtwarza wstrząsów!
KOŁO ZAMACHOWE I PŁYNNOŚĆ PEDAŁOWANIA
Ciężar koła zamachowego roweru eliptycznego wpływa na płynność pedałowania i stabilność sprzętu. Im większa jest masa zamachowa, tym pedałowanie jest bardziej płynne, a przez to Twój trening bardziej komfortowy.
WYŚWIETLACZ - TWÓJ WIRTUALNY TRENER
Wyświetlacz roweru eliptycznego E ENERGY posiada: - 5 funkcji: spalone kalorie, dystans, czas, prędkość oraz tętno (pas w zestawie). - 9 programów treningowych opracowanych we współpracy z naszymi trenerami (wsparcie podczas treningu).
POMIAR TĘTNA
Twój rower eliptyczny E ENERGY jest wyposażony w pas do pomiaru tętna. Jest on najbardziej niezawodnym sposobem do mierzenia tętna. Należy zwilżyć czujniki na pasie przed umieszczeniem go tuż pod klatką piersiową. Dobrze go dopasuj. Po kilku sekundach pomiar Twojego pulsu wyświetli się na ekranie na konsoli.
RADY DOT. REGULOWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
Ten rower eliptyczny posiada zróżnicowaną regulację: - dopasowanie pozycji pedałów (bliżej kierownicy, środkowa pozycja i dalej od kierownicy). Optymalną pozycją jest pozycja środkowa. Pozycja bliżej kierownicy jest odpowiednia dla osób o wzroście poniżej 175 cm. Pozycja dalej od kierownicy jest odpowiednia dla osób o wzroście powyżej 185 cm. - Pokrętło blokujące ramiona i pedały zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas wchodzenia/schodzenia z roweru eliptycznego.
RADY DOT. PRZESUWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
Twój rower eliptyczny posiada w przedniej części rolki transportowe. Jeśli chcesz przesunąć rower, stań na wprost niego. Stopą zablokuj rower, pociągnij w dół zablokowaną kierownicę, tak by rower stanął na rolkach. A następnie powoli przesuń go w wybrane przez ciebie miejsce.
GORA STRONY