Rower eliptyczny E ENERGY

Ref.
8358830
OPINIE KLIENTÓW
4.7 / 5 10 Opinie
Mocne strony
Idealny dla wymagających sportowców: pozwala poprawiać wytrzymałość układu krążenia i jednocześnie rzeźbić ciało. Kompatybilny z aplikacją Domyos E CONNECTED
2 549,00 zł*
Green tax
2,25 €
Płynne pedałowanie
Koło zamachowe 12 kg.
Coaching
6 funkcji, 12 programów
Regulacja
Nachylenie pozwalające wzmocnić pracę ud i pośladków
Manewrowość
Kółka transportowe to łatwe przesuwanie roweru

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Zatyczka : 100.0% Poliuretan
Przeznaczenie:
do wyszczuplenia sylwetki oraz poprawy swoich osiągów (trening intensywny).
Gwarancja
5 lat na konstrukcję i 2 lata na części. Dostępność części zamiennych: 2 lata.

PORADY

Wskazówki konserwacji
Należy regularnie sprawdzać, czy śruby i nakrętki są dobrze dokręcone. Po każdym treningu należy oczyścić rower ze śladów potu oraz regularnie przecierać miękką ściereczką.
Porady bagażu
Nie zostawiać w wilgotnym miejscu; nie przechowywać na świeżym powietrzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 150kg. Wyłącznie do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

WAGA I WYMIARY
Wymiary produktu dł.173 x szer.64,5 x wys.184 cm Waga produktu 86 kg Wymiary opakowania dł.169 x szer.45 x wys.78 cm Waga opakowania 101 kg
ZALETY ROWERU ELIPTYCZNEGO
Rower eliptyczny to bardzo wydajny sprzęt: umożliwia poprawę wydolności układu sercowo-naczyniowego oraz ujędrnianie całego ciała. Łączy w sobie pedałowanie charakterystyczne dla roweru stacjonarnego, typowy dla steppera ruch symulujący wchodzenie po schodach oraz ruchy występujące w biegach narciarskich. Odtwarza on także ruch ciała podczas biegu - ale nie odtwarza wstrząsów!
KOŁO ZAMACHOWE I PŁYNNOŚĆ PEDAŁOWANIA
Ciężar koła zamachowego roweru eliptycznego wpływa na płynność pedałowania i stabilność sprzętu. Im większa jest masa zamachowa, tym pedałowanie jest bardziej płynne, a przez to Twój trening bardziej komfortowy. Rower eliptyczny posiada także uchwyt z regulacją nachylenia (do 20 stopni!). Pozwala to zoptymalizować wydajność treningów. Szerokie i wygodne pedały zapewniają maksymalną przyjemność podczas treningów.
WYŚWIETLACZ - TWÓJ WIRTUALNY TRENER
Wyświetlacz roweru eliptycznego E ENERGY posiada: - 6 funkcji: spalone kalorie, pokonany dystans, długość treningu, prędkość i pomiar tętna (za pomocą wskaźników tętna). - 12 wgranych programów, opracowanych we współpracy z naszymi trenerami; stanowią one wsparcie podczas treningów.
POMIAR TĘTNA
Twój rower eliptyczny E ENERGY jest wyposażony w pas do pomiaru tętna oraz czujniki dotykowe w kierownicy. (handpulse) Jest on najbardziej niezawodnym sposobem do mierzenia tętna. Należy zwilżyć czujniki na pasie przed umieszczeniem go tuż pod klatką piersiową. Dobrze go dopasuj. Po kilku sekundach pomiar Twojego pulsu wyświetli się na ekranie na konsoli.
RADY DOT. REGULOWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
Ten rower eliptyczny posiada zróżnicowaną regulację: - dopasowanie pozycji pedałów (bliżej kierownicy, środkowa pozycja i dalej od kierownicy). Optymalną pozycją jest pozycja środkowa. Pozycja bliżej kierownicy jest odpowiednia dla osób o wzroście poniżej 175 cm. Pozycja dalej od kierownicy jest odpowiednia dla osób o wzroście powyżej 185 cm.
RADY DOT. PRZESUWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
Twój rower eliptyczny posiada w przedniej części rolki transportowe. W celu przestawienia roweru, stań za nim. Chwyć specjalną rączkę, zegnij nogi i zachowaj proste plecy. Powoli się wyprostuj i przesuń rower do przodu. A następnie powoli przesuń go w wybrane przez ciebie miejsce.

OPINIE KLIENTÓW

4.7 / 5 10 Opinie
10 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  14 czerwiec 2018
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Nowa jakość

  Orbitrek jest duży, należy wręcz powiedzieć bardzo duży. Zajmuje dużo miejsca, jednak dzięki masie i gabarytom jest bardzo stabilny. Będą się na nim czuły dobrze wysokie osoby. Ja jestem „średniego” wzrostu i w stosunku do wcześniej użytkowanego mniejszego orbitreka stwierdzam gorszą pracę rąk. Dzięki przedniemu napędowi ćwiczenia na tym sprzęcie są bardzo przyjemne i ten orbitrek deklasuje każdą maszynę z napędem tylnym. Według mnie zupełnie zbyteczna jest możliwość regulowania kąta chodzenia, jego podniesienie powoduje duży dyskomfort ćwiczeń, stają się po prostu bardzo nieprzyjemne. Mam uczycie jakbym zeskakiwał ze szczebli drabiny. Po miesiącu ćwiczeń orbitrek zaczął leciutki trzaskać i wydawać inne dziwne odgłosy, pomimo tego pracuje nadal płynnie. Dokręcanie śrub nic nie dało. Osobiście polecam aby nie zakładać plastikowych osłon maskujących. Aby dokręcić śruby i tak należy je zdjąć, a nie wyglądają na takie, które wytrzymają wiele operacji demontażu. Najsłabszymi elementami orbitreka są konsola oraz aplikacja na tablet lub telefon. Konsola stopniem zaawansowania dorównuje młotkowi. Wyświetla podstawowe informacje, nie pozwalając np. na własnoręczne zaprogramowanie czasu ćwiczeń czy też własnych interwałów obciążeń. Orbitrek bez problemu łączy się poprzez Bluetooth z tabletem lub telefonem (Android 7). Niestety po połączeniu z pulpitu znikają prawie wszystkie wyświetlane tam informacje, a aplikacja również ich nie wyświetla. Dopiero po zakończeniu ćwiczeń można np. zobaczyć ilość spalonych kalorii. Sama aplikacja wygląda jakby była pisana za zajęciach informatyki w gimnazjum. Pas do pomiaru tętna działa poprawnie, pytanie na jak długo wystarczy zasilająca go bateria, pas nie posiada wyłącznika. Jak na razie sprzęt oceniam jako dobry i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Zobaczymy jak będzie z trwałością urządzenia.

 • Mężczyzna
  30-39 lat
  05 kwiecień 2018
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Bardzo dobry

  Produkt godny polecenia, wszystko dziala bez zarzutu, po kilkukrotnym uzyciu poluzowaly sie sruby, jednak szybke ich dociagniecie i wszystko ok. Bardzo fajna opcja zmiany kata nachylenia- po 30 min. czuje sie trening)
  Mozna by pomyslec o:
  -mozliwosci pobrania i wgrania do urzadzenia dodatkowych programow treningowych, lub treningach on line)
  -zmianie sposobu dostawy i zaoferowaniu pomocy przy wnoszeniu sprzetu.
  100 kg jednak to nie przelewki, aby wciagnac je na 3 pietro. To jedyny minus) "urzadzenia" ktory znalazlem jak do tej pory)

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  03 kwiecień 2018
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Eliptyk

  Polecam sprzęt.
  Ćwiczy się rewelacyjnie kompatybilny z aplikacją.
  Wygodny cichy dzięki przedniemu napędowi stopy znajdują się blisko siebie w związku z tym nie odczuwa się obciążeń w odcinku lędźwiowym kręgosłupa.
  POLECAM

GORA STRONY