Rower eliptyczny E ENERGY

Ref.
8358830
OPINIE KLIENTÓW
4.8 / 5 5 Opinie
Mocne strony
Idealny dla wymagających sportowców: pozwala poprawiać wytrzymałość układu krążenia i jednocześnie rzeźbić ciało.
2 549,00 zł*
Green tax
2,25 €
Płynne pedałowanie
Koło zamachowe 12 kg.
Coaching
6 funkcji, 12 programów
Regulacja
Nachylenie pozwalające wzmocnić pracę ud i pośladków
Manewrowość
Kółka transportowe to łatwe przesuwanie roweru

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Zatyczka : 100.0% Poliuretan
Przeznaczenie:
do wyszczuplenia sylwetki oraz poprawy swoich osiągów (trening intensywny).
Gwarancja
5 lat na konstrukcję i 2 lata na części. Dostępność części zamiennych: 2 lata.

PORADY

Wskazówki konserwacji
Należy regularnie sprawdzać, czy śruby i nakrętki są dobrze dokręcone. po każdym treningu należy oczyścić rower ze śladów potu; regularnie przecierać miękką ściereczką.
Porady bagażu
Nie zostawiać w wilgotnym miejscu; nie przechowywać na świeżym powietrzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 150kg. Wyłącznie do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

WAGA I WYMIARY
Wymiary produktu dł.173 x szer.64,5 x wys.184 cm Waga produktu 86 kg Wymiary opakowania dł.169 x szer.45 x wys.78 cm Waga opakowania 101 kg
ZALETY ROWERU ELIPTYCZNEGO
Rower eliptyczny to bardzo wydajny sprzęt: umożliwia poprawę wydolności układu sercowo-naczyniowego oraz ujędrnianie całego ciała. Łączy w sobie pedałowanie charakterystyczne dla roweru stacjonarnego, typowy dla steppera ruch symulujący wchodzenie po schodach oraz ruchy występujące w biegach narciarskich. Odtwarza on także ruch ciała podczas biegu - ale nie odtwarza wstrząsów!
KOŁO ZAMACHOWE I PŁYNNOŚĆ PEDAŁOWANIA
Ciężar koła zamachowego roweru eliptycznego wpływa na płynność pedałowania i stabilność sprzętu. Im większa jest masa zamachowa, tym pedałowanie jest bardziej płynne, a przez to Twój trening bardziej komfortowy.
WYŚWIETLACZ - TWÓJ WIRTUALNY TRENER
Wyświetlacz roweru eliptycznego E ENERGY posiada: - 5 funkcji: spalone kalorie, dystans, czas, prędkość oraz tętno (pas w zestawie). - 9 programów treningowych opracowanych we współpracy z naszymi trenerami (wsparcie podczas treningu).
POMIAR TĘTNA
Twój rower eliptyczny E ENERGY jest wyposażony w pas do pomiaru tętna. Jest on najbardziej niezawodnym sposobem do mierzenia tętna. Należy zwilżyć czujniki na pasie przed umieszczeniem go tuż pod klatką piersiową. Dobrze go dopasuj. Po kilku sekundach pomiar Twojego pulsu wyświetli się na ekranie na konsoli.
RADY DOT. REGULOWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
Ten rower eliptyczny posiada zróżnicowaną regulację: - dopasowanie pozycji pedałów (bliżej kierownicy, środkowa pozycja i dalej od kierownicy). Optymalną pozycją jest pozycja środkowa. Pozycja bliżej kierownicy jest odpowiednia dla osób o wzroście poniżej 175 cm. Pozycja dalej od kierownicy jest odpowiednia dla osób o wzroście powyżej 185 cm. - Pokrętło blokujące ramiona i pedały zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas wchodzenia/schodzenia z roweru eliptycznego.
RADY DOT. PRZESUWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
Twój rower eliptyczny posiada w przedniej części rolki transportowe. Jeśli chcesz przesunąć rower, stań na wprost niego. Stopą zablokuj rower, pociągnij w dół zablokowaną kierownicę, tak by rower stanął na rolkach. A następnie powoli przesuń go w wybrane przez ciebie miejsce.

OPINIE KLIENTÓW

4.8 / 5 5 Opinie
5 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  30-39 lat
  17 luty 2018
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Domyos E Energy

  Orbitreka używamy z żoną od około dwóch tygodni. Z czystym sumieniem bez najmniejszego zarzutu. Montaż we dwójkę zajął nam faktycznie około 1h. Do wniesienia korpusa potrzeba 3 osób, dość ciężki, ale solidny.

 • Kobieta
  30-39 lat
  15 luty 2018
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam. Używam codziennie.

  Kupiłam Domyos E Energy prawie dwa miesiące temu. Urządzenie przyjechało dobrze i bezpiecznie spakowane. Instrukcja bardzo czytelna, nie mieliśmy z mężem żadnych problemów ze złożeniem. Na oko rower eliptyczny wydaje się dobrej jakości. Dzięki kółkom można go dość łatwo przemieścić. Po tygodniu użytkowania rower zaczął skrzypieć. Wystarczyło dokręcić jeszcze raz wszystkie śruby (również te, które przyjechały skręcone fabrycznie) i wszystko w porządku.
  Korzysta się wygodnie nawet przekonałam moją mamę do ćwiczeń.
  Uchwyt na tablet stabilny, korzystam przy każdym ćwiczeniu.
  Bardzo serdecznie polecam.

 • Mężczyzna
  30-39 lat
  04 luty 2018
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Polecam

  Jestem bardzo zadowolony z tego orbitreka. Zostałem zaskoczony przez producenta już na etapie składania - wszystkie drobne elementy, jak śrubki, podkładki, itp. zostały przyklejone do kartonika w formacie A4 i opisane numerami, które odpowiadają numeracji w instrukcji składania. Rewelacja, dzięki temu nie trzeba rozpoczynać składania od rozkminiania, która śrubka jest od czego. Sama instrukcja składania jest bardzo jasna, nie miałem najmniejszych problemów ze złożeniem orbitreka. W komplecie znalazł się nawet drut, pomocny przy przeciąganiu kabla od "licznika" przez kolumnę. Radzę uważać podczas przykręcania kolumny (tej głównej pionowej metalowej części), bo jak śrubka wyleci z ręki to może wpaść pod obudowę koła zamachowego i obawiam się, że nie będzie łatwo jej wyciągnąć.
  Orbitrek jest bardzo przyjemny w użytkowaniu. Pracuje cicho (polecam dobrze przyłożyć się do nasmarowania ruchomych elementów, zgodnie z instrukcją), nic nie stuka, rączki są perfekcyjnie ukształtowane. Nawet plastikowe zakończenia ruchomych rączek mają dobrze przemyślany kształt. Pulsometr znajduje się w nieruchomych (tych krótkich) rączkach, dodatkowo jest załączony pas piersiowy z czujnikami. Niestety, pas na mnie nie działa mimo korzystania zgodnego z instrukcją - chyba jestem zbyt chudy i kościsty. Jestem zachwycony możliwością zmiany kąta pochylenia prowadnicy. Na ustawieniu najwyższym jest spora różnica między górnym i dolnym położeniem pedałów (co daje efekt biegania pod górę i daje wycisk), za to w położeniu najniższym ruch przypomina ten z nart biegowych. Zmiana wysokości jest bardzo prosta - jeden ruch. Aby można było regulować opór magnetyczny i korzystać z funkcji "licznika", należy podłączyć orbitreka do prądu. Szkoda, że nie ma prądnicy i nie jest samowystarczalny. Mógłby nawet mieć gniazdo USB i pozwalać ładować telefon komórkowy z siły naszych mięśni (jest to jak najbardziej możliwe do wykonania). Przenoszenie jest łatwe, mimo ogromnej wagi urządzenia - to dzięki kółkom znajdującym się z przodu (gdzie koncentruje się większość masy) i wygodnej rączce na drugim końcu. Polecam tego orbitreka, jest sto razy lepszy od tych, które koło zamachowe mają z tyłu, ponieważ nie ma tak dużego rozstawu pedałów na szerokość - pozwala to "biegać" w zdecydowanie bardziej naturalny sposób. Ale coś kosztem czegoś - ta maszyna jest ogromna i bardzo ciężka (dwóch silnych chłopów na schodach ledwo dało radę). Polecam dobrze wymierzyć miejsce, w którym planują Państwo go postawić, nie zapominając o rezerwie (głupio biegać kilka centymetrów od ściany), a następnie skonfrontować pomiary z wymiarami urządzenia. Aplikacji na telefon, która łączy się z "licznikiem" przez bluetooth nie testowałem - mnie takie bajery nie interesują.
  W opisie urządzenia na stronie sklepu jest błąd - nie posiada pokrętła blokującego ruch w czasie wsiadania/zsiadania, oraz nie posiada regulacji położenia pedałów! To drugie nie stanowi problemu, bo pedały są długie, ale blokada by się przydała.

GORA STRONY