Rower eliptyczny EL 120

Ref.
8484396
OPINIE KLIENTÓW
4.13 / 5 38 Opinie
Mocne strony
Chcesz spokojnie wrócić do aktywności fizycznej i wyszczuplić swoją sylwetkę? Rower eliptyczny EL 120 Domyos oferuje programy treningowe w niskiej cenie!
849,99 zł*
Green tax
2,25 €
Płynne pedałowanie
Koło zamachowe 6 kg.
Coaching
5 funkcji: prędkość, czas, dystans, kalorie, tętno.7 programy
Manewrowość
Kółka transportowe to łatwe przesuwanie roweru
Czas montażu
30 minut

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Zatyczka : 100.0% Polistyren (PS)
Approved by
Ten produkt został opracowany przez inżynierów Decathlon, zapewnia przyjemny, motywujący i bezpieczny trening sportowy.
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.
Download user manual link

PORADY

Porady bagażu
Nie zostawiać w wilgotnym miejscu; nie przechowywać na świeżym powietrzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 100kg Tylko do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

WAGA I WYMIARY
Wymiary produktu dł.115 x szer.63 x wys.155 cm Waga produktu 34 kg Wymiary opakowania dł.83,5 x szer.31,5 x wys.45 cm Waga opakowania 38 kg
ZALETY ROWERU ELIPTYCZNEGO
Jazda na rowerze eliptycznym to doskonała aktywność kardio. Nie powoduje wstrząsów i pozwala: - Rozwijać wytrzymałość, - wzmacniać mięśnie dolnych partii ciała WHO zaleca, by w celu poprawienia wytrzymałości układu krążeniowego i oddechowego, stanu mięśni i kości, a także ogólnego stanu zdrowia, wykonywać tę czynność z umiarkowaną prędkością przez co najmniej 2,5 godziny w tygodniu.
DLACZEGO AMPLITUDA RUCHÓW JEST WAŻNA?
Zakres ruchów: 33 cm Teraz już wiesz, że rower eliptyczny pobudza wszystkie grupy mięśni (kończyny dolne, górne, klatka piersiowa, plecy, brzuch). Im obszerniejsze wykonujesz ruchy, tym bardziej te mięśnie pracują, zwiększając intensywność kardio. Rezultat: spalasz więcej kalorii i bardziej ujędrniasz ciało!
Koło zamachowe
Koło zamachowe:6 kg Im większa waga koła zamachowego, tym bardziej pedałowanie jest płynne i wygodne!
WYŚWIETLACZ - TWÓJ WIRTUALNY TRENER
Wyświetlacz roweru eliptycznego EL 120 posiada: - 5 funkcji: spalone kalorie, pokonany dystans, długość treningu, prędkość i pomiar tętna (za pomocą czujników znajdujących się w kierownicy). - 7 programów opracowanych we współpracy z naszymi trenerami, z których możesz korzystać podczas treningów. Dzięki nim możesz urozmaicać swój wysiłek w zależności od obranych celów (utrata wagi, powrót do formy, ujędrnianie, osiągi, itp.).
POMIAR TĘTNA
Twój rower eliptyczny EL120 posiada w kierownicy czujniki dotykowe. Po kilku sekundach pomiar Twojego pulsu wyświetli się na ekranie na konsoli.Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna z ręki) nie jest dozwolony dla osób noszących rozrusznik serca.
RADY DOT. PRZESUWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
Twój rower eliptyczny posiada w przedniej części rolki transportowe. Jeśli chcesz przesunąć rower, stań na wprost niego. Stopą zablokuj rower, pociągnij w dół kierownicę, tak by rower stanął na rolkach. Następnie powoli przesuń go w wybrane przez ciebie miejsce.
RADY DOT. STABILIZOWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
W celu zoptymalizowania komfortu treningu zalecamy ustawienie roweru eliptycznego na specjalnych płytkach (Płytki df290). Te piankowe płytki umożliwiają: optymalizację stabilności produktu w trakcie używania, zmniejszenie wibracji i hałasu oraz ochronę podłogi. Rowery eliptyczne Domyos posiadają 2 stabilizatory poziomu na tylnej nóżce, dzięki czemu zapewniają doskonałą stabilność podczas treningów, bez względu na rodzaj podłogi, na jakiej są ustawione.
KONSERWACJA I NAPRAWY
2 lata dla części i robocizny, 5 lat dla części metalowych. Wszystkie porady dotyczące dbania o sprzęt i jego napraw znajdziesz w zakładce NASZE USŁUGI, u dołu tego opisu produktu.
UWAGI DOT. UŻYTKOWANIA
Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna z ręki) nie jest dozwolony dla osób noszących rozrusznik serca. Maksymalna waga użytkownika: 100kg Tylko do użytku domowego

OPINIE KLIENTÓW

4.13 / 5 38 Opinie
30 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  30-39 lat
  15 styczeń 2020
  Używany od Więcej niż 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  Monia

  Zakupiłam sprzęt 5.11.2018 wszystko było super, ciwczylam 2razyvw tyg po 45min bardzo chwalilam a tydzień temu podczas ćwiczeń pękła srubaa.. BYŁAM W Szoku ze coś takiego się stało, jestem szczupła.Natdzo mi zależy na tym rowerku. Reklamuje sprzęt i mam nadzieję że wasza firma go naprawi albo wyślecie nowy.
  Jeszcze nigdy się na was nie zawiodłam a jestem wasza wierna klientka. Pozdrawiam

 • 29 grudzień 2019
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Głośny

  Skrzypi dziadostwo po kilku użyciach, nie da się ćwiczyć bo się człowiek wkurza

 • 13 grudzień 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Bardzo dobry sprzęt

GORA STRONY