Rower eliptyczny EL 120

Ref.
8484396
OPINIE KLIENTÓW
4.24 / 5 45 Opinie
Mocne strony
Chcesz spokojnie wrócić do aktywności fizycznej i wyszczuplić swoją sylwetkę? Rower eliptyczny EL 120 Domyos oferuje programy treningowe w niskiej cenie!
899,99 zł*
Green tax
2,25 €
Płynne pedałowanie
Koło zamachowe 6 kg.
Coaching
5 funkcji: prędkość, czas, dystans, kalorie, tętno.7 programy
Manewrowość
Kółka transportowe to łatwe przesuwanie roweru
Czas montażu
30 minut

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Zatyczka : 100.0% Polistyren (PS)
Approved by
Ten produkt został opracowany przez inżynierów Decathlon, zapewnia przyjemny, motywujący i bezpieczny trening sportowy.
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.
Download user manual link

PORADY

Porady bagażu
Nie zostawiać w wilgotnym miejscu; nie przechowywać na świeżym powietrzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 100kg Tylko do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

WAGA I WYMIARY
Wymiary produktu dł.115 x szer.63 x wys.155 cm Waga produktu 34 kg Wymiary opakowania dł.83,5 x szer.31,5 x wys.45 cm Waga opakowania 38 kg
ZALETY ROWERU ELIPTYCZNEGO
Jazda na rowerze eliptycznym to doskonała aktywność kardio. Nie powoduje wstrząsów i pozwala: - Rozwijać wytrzymałość, - wzmacniać mięśnie dolnych partii ciała WHO zaleca, by w celu poprawienia wytrzymałości układu krążeniowego i oddechowego, stanu mięśni i kości, a także ogólnego stanu zdrowia, wykonywać tę czynność z umiarkowaną prędkością przez co najmniej 2,5 godziny w tygodniu.
DLACZEGO AMPLITUDA RUCHÓW JEST WAŻNA?
Zakres ruchów: 33 cm Teraz już wiesz, że rower eliptyczny pobudza wszystkie grupy mięśni (kończyny dolne, górne, klatka piersiowa, plecy, brzuch). Im obszerniejsze wykonujesz ruchy, tym bardziej te mięśnie pracują, zwiększając intensywność kardio. Rezultat: spalasz więcej kalorii i bardziej ujędrniasz ciało!
Koło zamachowe
Koło zamachowe:6 kg Im większa waga koła zamachowego, tym bardziej pedałowanie jest płynne i wygodne!
WYŚWIETLACZ - TWÓJ WIRTUALNY TRENER
Wyświetlacz roweru eliptycznego EL 120 posiada: - 5 funkcji: spalone kalorie, pokonany dystans, długość treningu, prędkość i pomiar tętna (za pomocą czujników znajdujących się w kierownicy). - 7 programów opracowanych we współpracy z naszymi trenerami, z których możesz korzystać podczas treningów. Dzięki nim możesz urozmaicać swój wysiłek w zależności od obranych celów (utrata wagi, powrót do formy, ujędrnianie, osiągi, itp.).
POMIAR TĘTNA
Twój rower eliptyczny EL120 posiada w kierownicy czujniki dotykowe. Po kilku sekundach pomiar Twojego pulsu wyświetli się na ekranie na konsoli.Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna z ręki) nie jest dozwolony dla osób noszących rozrusznik serca.
RADY DOT. PRZESUWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
Twój rower eliptyczny posiada w przedniej części rolki transportowe. Jeśli chcesz przesunąć rower, stań na wprost niego. Stopą zablokuj rower, pociągnij w dół kierownicę, tak by rower stanął na rolkach. Następnie powoli przesuń go w wybrane przez ciebie miejsce.
RADY DOT. STABILIZOWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
W celu zoptymalizowania komfortu treningu zalecamy ustawienie roweru eliptycznego na specjalnych płytkach (Płytki df290). Te piankowe płytki umożliwiają: optymalizację stabilności produktu w trakcie używania, zmniejszenie wibracji i hałasu oraz ochronę podłogi. Rowery eliptyczne Domyos posiadają 2 stabilizatory poziomu na tylnej nóżce, dzięki czemu zapewniają doskonałą stabilność podczas treningów, bez względu na rodzaj podłogi, na jakiej są ustawione.
KONSERWACJA I NAPRAWY
2 lata dla części i robocizny, 5 lat dla części metalowych. Wszystkie porady dotyczące dbania o sprzęt i jego napraw znajdziesz w zakładce NASZE USŁUGI, u dołu tego opisu produktu.
UWAGI DOT. UŻYTKOWANIA
Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna z ręki) nie jest dozwolony dla osób noszących rozrusznik serca. Maksymalna waga użytkownika: 100kg Tylko do użytku domowego

OPINIE KLIENTÓW

4.24 / 5 45 Opinie
37 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  03 kwiecień 2020
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  EL 120

  Zdecydowanie polecam ten produkt. Bardzo fajny do ćwiczeń w domowych warunkach. Duży wybór programów do ćwiczenia , ma to wpływ , że się nie znudzi podczas użytkowania. Łatwy montaż . solidne wykonanie. Nic nie skrzypi , bardzo cichy podczas użytkowania. Polecam

 • Kobieta
  02 kwiecień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Jest super!

  Mój pierwszy zakup, sprawdza się bardzo dobrze!

 • Kobieta
  24 marzec 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  ROWER ELIPTYCZNY

  Jestem zadowolona z zakupu.Korzystam codziennie wspólnie z członkami rodziny.Polecam!

GORA STRONY