Rower eliptyczny EL 120

Ref.
8484396
OPINIE KLIENTÓW
4.34 / 5 61 Opinie
Mocne strony
Chcesz spokojnie wrócić do aktywności fizycznej i wyszczuplić swoją sylwetkę? Rower eliptyczny EL 120 Domyos oferuje programy treningowe w niskiej cenie!
899,99 zł*
Green tax
2,25 €
Płynne pedałowanie
Koło zamachowe 6 kg.
Coaching
5 funkcji: prędkość, czas, dystans, kalorie, tętno.7 programy
Manewrowość
Kółka transportowe to łatwe przesuwanie roweru
Czas montażu
30 minut

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Zatyczka : 100.0% Polistyren (PS)
Approved by
Ten produkt został opracowany przez inżynierów Decathlon, zapewnia przyjemny, motywujący i bezpieczny trening sportowy.
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.
Download user manual link

PORADY

Porady bagażu
Nie zostawiać w wilgotnym miejscu; nie przechowywać na świeżym powietrzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 100kg Tylko do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

WAGA I WYMIARY
Wymiary produktu dł.115 x szer.63 x wys.155 cm Waga produktu 34 kg Wymiary opakowania dł.83,5 x szer.31,5 x wys.45 cm Waga opakowania 38 kg
ZALETY ROWERU ELIPTYCZNEGO
Jazda na rowerze eliptycznym to doskonała aktywność kardio. Nie powoduje wstrząsów i pozwala: - Rozwijać wytrzymałość, - wzmacniać mięśnie dolnych partii ciała WHO zaleca, by w celu poprawienia wytrzymałości układu krążeniowego i oddechowego, stanu mięśni i kości, a także ogólnego stanu zdrowia, wykonywać tę czynność z umiarkowaną prędkością przez co najmniej 2,5 godziny w tygodniu.
DLACZEGO AMPLITUDA RUCHÓW JEST WAŻNA?
Zakres ruchów: 33 cm Teraz już wiesz, że rower eliptyczny pobudza wszystkie grupy mięśni (kończyny dolne, górne, klatka piersiowa, plecy, brzuch). Im obszerniejsze wykonujesz ruchy, tym bardziej te mięśnie pracują, zwiększając intensywność kardio. Rezultat: spalasz więcej kalorii i bardziej ujędrniasz ciało!
Koło zamachowe
Koło zamachowe:6 kg Im większa waga koła zamachowego, tym bardziej pedałowanie jest płynne i wygodne!
WYŚWIETLACZ - TWÓJ WIRTUALNY TRENER
Wyświetlacz roweru eliptycznego EL 120 posiada: - 5 funkcji: spalone kalorie, pokonany dystans, długość treningu, prędkość i pomiar tętna (za pomocą czujników znajdujących się w kierownicy). - 7 programów opracowanych we współpracy z naszymi trenerami, z których możesz korzystać podczas treningów. Dzięki nim możesz urozmaicać swój wysiłek w zależności od obranych celów (utrata wagi, powrót do formy, ujędrnianie, osiągi, itp.).
POMIAR TĘTNA
Twój rower eliptyczny EL120 posiada w kierownicy czujniki dotykowe. Po kilku sekundach pomiar Twojego pulsu wyświetli się na ekranie na konsoli.Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna z ręki) nie jest dozwolony dla osób noszących rozrusznik serca.
RADY DOT. PRZESUWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
Twój rower eliptyczny posiada w przedniej części rolki transportowe. Jeśli chcesz przesunąć rower, stań na wprost niego. Stopą zablokuj rower, pociągnij w dół kierownicę, tak by rower stanął na rolkach. Następnie powoli przesuń go w wybrane przez ciebie miejsce.
RADY DOT. STABILIZOWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
W celu zoptymalizowania komfortu treningu zalecamy ustawienie roweru eliptycznego na specjalnych płytkach (Płytki df290). Te piankowe płytki umożliwiają: optymalizację stabilności produktu w trakcie używania, zmniejszenie wibracji i hałasu oraz ochronę podłogi. Rowery eliptyczne Domyos posiadają 2 stabilizatory poziomu na tylnej nóżce, dzięki czemu zapewniają doskonałą stabilność podczas treningów, bez względu na rodzaj podłogi, na jakiej są ustawione.
KONSERWACJA I NAPRAWY
2 lata dla części i robocizny, 5 lat dla części metalowych. Wszystkie porady dotyczące dbania o sprzęt i jego napraw znajdziesz w zakładce NASZE USŁUGI, u dołu tego opisu produktu.
UWAGI DOT. UŻYTKOWANIA
Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna z ręki) nie jest dozwolony dla osób noszących rozrusznik serca. Maksymalna waga użytkownika: 100kg Tylko do użytku domowego

OPINIE KLIENTÓW

4.34 / 5 61 Opinie
53 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  29 czerwiec 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  komentarz

  po około miesiącu użytkowania z ramy dochodzą stuki dające skojarzenie jak by bieg przeskakiwał ale dzieje się to i bez przełączania obciążenia, stuki są dość głośne raz częstsze raz rzadsze i mocno deprymujące w trakcie trenignu, czy ktoś ma jakiś pomysł czy być może trzeba zadzwonić po serwis?

 • Kobieta
  30-39 lat
  24 czerwiec 2020
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Polecam ale nie wiem jak połączyć

  Czy ktoś wie jak połączyć ten model z aplikacją przez Bluetooth?? Smartfon nie wyszukuje orbitreka, jak włączyć na nim bluetooth??

 • 27 maj 2020
  That review has been deposited on this product version
  Ocena

  Super sprzęt

GORA STRONY