Rower eliptyczny EL 500

Ref.
8528961
OPINIE KLIENTÓW
4.06 / 5 16 Opinie
Mocne strony
Chcesz utrzymać formę, stracić na wadze lub ujędrnić ciało? EL 500 zapewnia płynny i obszerny ruch. Jest kompatybilny z aplikacją Econnected: śledź swoje treningi i postępy!
1 199,00 zł*
Green tax
2,25 €
Płynne pedałowanie
Koło zamachowe 7 kg.
Coaching
6 funkcji, 9 programów Trener interaktywny dzięki aplikacji Econnected
Manewrowość
Kółka transportowe to łatwe przesuwanie roweru
Komfort użytkowania
Ergonomiczna kierownica i regulowane pedały.
Czas montażu
60 minut

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Zatyczka : 100.0% Polistyren (PS)
Approved by
Ten produkt został opracowany przez inżynierów Decathlon, zapewnia przyjemny, motywujący i bezpieczny trening sportowy.
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.
Download user manual link

PORADY

Porady bagażu
Nie zostawiać w wilgotnym miejscu; nie przechowywać na świeżym powietrzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 130kg.Tylko do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

WAGA I WYMIARY
Wymiary produktu dł.124 x szer.68 x wys.155 cm Waga produktu 41 kg Wymiary opakowania dł.110 x szer.62 x wys.33 cm Waga opakowania 46,7 kg
ZALETY ROWERU ELIPTYCZNEGO
Jazda na rowerze eliptycznym to doskonała aktywność kardio. Nie powoduje wstrząsów i pozwala: - Rozwijać wytrzymałość, - wzmacniać mięśnie dolnych partii ciała WHO zaleca, by w celu poprawienia wytrzymałości układu krążeniowego i oddechowego, stanu mięśni i kości, a także ogólnego stanu zdrowia, wykonywać tę czynność z umiarkowaną prędkością przez co najmniej 2,5 godziny w tygodniu.
DLACZEGO AMPLITUDA RUCHÓW JEST WAŻNA?
Zakres ruchów: 33 cm Teraz już wiesz, że rower eliptyczny pobudza wszystkie grupy mięśni (kończyny dolne, górne, klatka piersiowa, plecy, brzuch). Im obszerniejsze wykonujesz ruchy, tym bardziej te mięśnie pracują, zwiększając intensywność kardio. Rezultat: spalasz więcej kalorii i bardziej ujędrniasz ciało!
Koło zamachowe
Koło zamachowe:7 kg Im większa waga koła zamachowego, tym bardziej pedałowanie jest płynne i wygodne!
WYŚWIETLACZ - TWÓJ WIRTUALNY TRENER
Zapewniając Ci wsparcie podczas treningów, EL500 wskazuje 6 funkcji: spalone kalorie, pokonany dystans, czas trwania treningu, prędkość, tętno (dzięki czujnikom "Hand Pulse") i rytm. Do swojej dyspozycji masz 9 programów treningowych zależnych od poziomu (6 na spalanie kalorii, 6 na powrót do formy, 6 na wytrzymałość). Dobry sposób na utrzymanie wysokiej motywacji!
ROWER ELIPTYCZNY KOMPATYBILNY Z APLIKACJAMI
W celu zmotywowania Ciebie, zachęcenia do przekraczania własnych osiągnięć i miłego spędzania czasu, połącz swój sprzęt z aplikacją Econnected.Dzięki Econnected możesz określić tygodniowy cel na czas, odległość czy spalone kalorie: osiągi są zapisywane, możesz śledzić statystyki. Dzięki Kinomap pokonujesz prawdziwe tereny, w pełnej synchronizacji ze sprzętem. W swoim rytmie lub w trybie wyzwania, samemu lub w społeczności Kinomap przeżyj wyjątkowe chwile!
POMIAR TĘTNA
Twój rower eliptyczny EL500 posiada w kierownicy czujniki dotykowe. Po kilku sekundach pomiar Twojego pulsu wyświetli się na ekranie na konsoli.Można używać także pasa kardio (niedołączony do zestawu), który łączy się z wyświetlaczem.Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna z ręki) nie jest dozwolony dla osób noszących rozrusznik serca.
RADY DOT. REGULOWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
Ten rower eliptyczny posiada zróżnicowaną regulację: - dopasowanie pozycji pedałów (bliżej kierownicy, środkowa pozycja i dalej od kierownicy). Pozycja bliżej kierownicy jest odpowiednia dla osób o wzroście poniżej 175 cm. Pozycja dalej od kierownicy jest odpowiednia dla osób o wzroście powyżej 185 cm.
RADY DOT. STABILIZOWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
W celu zoptymalizowania komfortu treningu zalecamy ustawienie roweru eliptycznego na specjalnych płytkach (Płytki df290). Te piankowe płytki umożliwiają: optymalizację stabilności produktu w trakcie używania, zmniejszenie wibracji i hałasu oraz ochronę podłogi. Rowery eliptyczne Domyos posiadają 2 stabilizatory poziomu na tylnej nóżce, dzięki czemu zapewniają doskonałą stabilność podczas treningów, bez względu na rodzaj podłogi, na jakiej są ustawione.
RADY DOT. PRZESUWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
Twój rower eliptyczny posiada w przedniej części rolki transportowe. Jeśli chcesz przesunąć rower, stań na wprost niego. Stopą zablokuj rower, pociągnij w dół kierownicę, tak by rower stanął na rolkach. Następnie powoli przesuń go w wybrane przez ciebie miejsce.
KONSERWACJA I NAPRAWY
2 lata dla części i robocizny, 5 lat dla części metalowych. Wszystkie porady dotyczące dbania o sprzęt i jego napraw znajdziesz w zakładce NASZE USŁUGI, u dołu tego opisu produktu.
INFORMACJE DOT. UŻYTKOWANIA
Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna z ręki) nie jest dozwolony dla osób noszących rozrusznik serca. Maksymalna waga użytkownika: 130kg.Tylko do użytku domowego

OPINIE KLIENTÓW

4.06 / 5 16 Opinie
13 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 02 styczeń 2020
  Używany od Więcej niż 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  Rower epileptyczny

  Rower jak najbardziej w porządku, wadą jest bardzo niedokładny komputer. Pokazuje bardzo źle dystans średnia prędkość a mam pojęcie bo już na innych jeździło się. Powinna być akcja masowej wymiany, gdyż każdy zapłacił za sprawą maszynę. Rower dobry komputer to pomyłka jakąś na pewno bym nie kupił drugi raz tego.

 • Mężczyzna
  23 grudzień 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Rower eliptyczny

  Póki co się sprawdza, sprzęt godny polecenia.

 • Mężczyzna
  28 listopad 2019
  Używany od więcej niż 2 lata
  That review has been deposited on this product version
  Odradzam

  Kupiłem orbitrek za ponad tysiąc złotych jakieś 3 lata temu. Używany jest niezbyt często. Kilka dni temu znów został włączony - okazuje się, że nawala komputer (na wyświetlaczu pojawiają się dziwne liczby, wyłącza się co jakiś czas). Dowiedzieliśmy się, że jedyny serwis w Polsce znajduje się w Krakowie, sam dojazd faceta z serwisu do Łodzi to koszt 300 zł, a popsuł się zapewne czujnik, który może świrować tylko z powodu pochylenia sprzętu przy przesuwaniu. Mając taką wiedzę nigdy bym tego nie kupił. I Państwu odradzam.

GORA STRONY