Rower eliptyczny EL 500

Ref.
8528961
OPINIE KLIENTÓW
4.41 / 5 32 Opinie
Mocne strony
Chcesz utrzymać formę, stracić na wadze lub ujędrnić ciało? EL 500 zapewnia płynny i obszerny ruch. Jest kompatybilny z aplikacją Econnected: śledź swoje treningi i postępy!
1 299,00 zł*
Green tax
2,25 €
Płynne pedałowanie
Koło zamachowe 7 kg.
Coaching
6 funkcji, 9 programów Trener interaktywny dzięki aplikacji Econnected
Manewrowość
Kółka transportowe to łatwe przesuwanie roweru
Komfort użytkowania
Ergonomiczna kierownica i regulowane pedały.
Czas montażu
60 minut

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Zatyczka : 100.0% Polistyren (PS)
Approved by
Ten produkt został opracowany przez inżynierów Decathlon, zapewnia przyjemny, motywujący i bezpieczny trening sportowy.
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.
Download user manual link

PORADY

Porady bagażu
Nie zostawiać w wilgotnym miejscu; nie przechowywać na świeżym powietrzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 130kg.Tylko do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

WAGA I WYMIARY
Wymiary produktu dł.124 x szer.68 x wys.155 cm Waga produktu 41 kg Wymiary opakowania dł.110 x szer.62 x wys.33 cm Waga opakowania 46,7 kg
ZALETY ROWERU ELIPTYCZNEGO
Jazda na rowerze eliptycznym to doskonała aktywność kardio. Nie powoduje wstrząsów i pozwala: - Rozwijać wytrzymałość, - wzmacniać mięśnie dolnych partii ciała WHO zaleca, by w celu poprawienia wytrzymałości układu krążeniowego i oddechowego, stanu mięśni i kości, a także ogólnego stanu zdrowia, wykonywać tę czynność z umiarkowaną prędkością przez co najmniej 2,5 godziny w tygodniu.
DLACZEGO AMPLITUDA RUCHÓW JEST WAŻNA?
Zakres ruchów: 33 cm Teraz już wiesz, że rower eliptyczny pobudza wszystkie grupy mięśni (kończyny dolne, górne, klatka piersiowa, plecy, brzuch). Im obszerniejsze wykonujesz ruchy, tym bardziej te mięśnie pracują, zwiększając intensywność kardio. Rezultat: spalasz więcej kalorii i bardziej ujędrniasz ciało!
Koło zamachowe
Koło zamachowe:7 kg Im większa waga koła zamachowego, tym bardziej pedałowanie jest płynne i wygodne!
WYŚWIETLACZ - TWÓJ WIRTUALNY TRENER
Zapewniając Ci wsparcie podczas treningów, EL500 wskazuje 6 funkcji: spalone kalorie, pokonany dystans, czas trwania treningu, prędkość, tętno (dzięki czujnikom "Hand Pulse") i rytm. Do swojej dyspozycji masz 9 programów treningowych zależnych od poziomu (6 na spalanie kalorii, 6 na powrót do formy, 6 na wytrzymałość). Dobry sposób na utrzymanie wysokiej motywacji!
ROWER ELIPTYCZNY KOMPATYBILNY Z APLIKACJAMI
W celu zmotywowania Ciebie, zachęcenia do przekraczania własnych osiągnięć i miłego spędzania czasu, połącz swój sprzęt z aplikacją Econnected.Dzięki Econnected możesz określić tygodniowy cel na czas, odległość czy spalone kalorie: osiągi są zapisywane, możesz śledzić statystyki. Dzięki Kinomap pokonujesz prawdziwe tereny, w pełnej synchronizacji ze sprzętem. W swoim rytmie lub w trybie wyzwania, samemu lub w społeczności Kinomap przeżyj wyjątkowe chwile!
POMIAR TĘTNA
Twój rower eliptyczny EL500 posiada w kierownicy czujniki dotykowe. Po kilku sekundach pomiar Twojego pulsu wyświetli się na ekranie na konsoli.Można używać także pasa kardio (niedołączony do zestawu), który łączy się z wyświetlaczem.Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna z ręki) nie jest dozwolony dla osób noszących rozrusznik serca.
RADY DOT. REGULOWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
Ten rower eliptyczny posiada zróżnicowaną regulację: - dopasowanie pozycji pedałów (bliżej kierownicy, środkowa pozycja i dalej od kierownicy). Pozycja bliżej kierownicy jest odpowiednia dla osób o wzroście poniżej 175 cm. Pozycja dalej od kierownicy jest odpowiednia dla osób o wzroście powyżej 185 cm.
RADY DOT. STABILIZOWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
W celu zoptymalizowania komfortu treningu zalecamy ustawienie roweru eliptycznego na specjalnych płytkach (Płytki df290). Te piankowe płytki umożliwiają: optymalizację stabilności produktu w trakcie używania, zmniejszenie wibracji i hałasu oraz ochronę podłogi. Rowery eliptyczne Domyos posiadają 2 stabilizatory poziomu na tylnej nóżce, dzięki czemu zapewniają doskonałą stabilność podczas treningów, bez względu na rodzaj podłogi, na jakiej są ustawione.
RADY DOT. PRZESUWANIA ROWERU ELIPTYCZNEGO
Twój rower eliptyczny posiada w przedniej części rolki transportowe. Jeśli chcesz przesunąć rower, stań na wprost niego. Stopą zablokuj rower, pociągnij w dół kierownicę, tak by rower stanął na rolkach. Następnie powoli przesuń go w wybrane przez ciebie miejsce.
KONSERWACJA I NAPRAWY
2 lata dla części i robocizny, 5 lat dla części metalowych. Wszystkie porady dotyczące dbania o sprzęt i jego napraw znajdziesz w zakładce NASZE USŁUGI, u dołu tego opisu produktu.
INFORMACJE DOT. UŻYTKOWANIA
Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna z ręki) nie jest dozwolony dla osób noszących rozrusznik serca. Maksymalna waga użytkownika: 130kg.Tylko do użytku domowego

OPINIE KLIENTÓW

4.41 / 5 32 Opinie
28 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 09 lipiec 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  super

  ćwiczę od 3 tygodni, uwielbiam to :)

 • 16 czerwiec 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Idealny

  :)

 • 27 maj 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  dobrze jest

  przyjemnie się ćwiczy, aplikacja na telefon jest mega przydatna.

GORA STRONY