Rower eliptyczny EL520 samo-zasilany

Ref.
8503081
OPINIE KLIENTÓW
4.73 / 5 95 Opinie
Collaborators reviews
5 / 5 2 Opinie
Mocne strony
Chcesz pedałować przed oknem (lub telewizorem), ale nie ma tam gniazdka? Już nie musisz szukać gniazdka sieciowego: EL520 jest zasilany Twoimi ruchami. Jego zaleta: duży zakres ruchów!
1 699,00 zł*
Green tax
2,25 €
Płynne pedałowanie
Koło zamachowe 9 kg dla płynnego pedałowania. Już się nie zatrzymasz.
Coaching
Korzystaj ze wsparcia dzięki 6 funkcjom i 9 programom.
Komfort użytkowania
Ergonomiczna kierownica i pedały z regulacją zapewniają komfort użytkowania.
Manewrowość
Brak kabla. Wygodnie przesuwaj rower eliptyczny dzięki rolkom transportowym.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Zatyczka : 100.0% Poliuretan
Approved by
Ten produkt został opracowany przez inżynierów Decathlon, zapewnia przyjemny, motywujący i bezpieczny trening sportowy.
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.
Download user manual link

PORADY

Porady bagażu
Nie zostawiać w wilgotnym miejscu; nie przechowywać na świeżym powietrzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 130kg.Tylko do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

ABSOLUTNIE INNOWACYJNY!
“Kabel jest za krótki”, “Kabel jest za długi, plączę się w nim”, “Nie mogę wystawić go na taras, bo nie ma tam gniazdka” lub po prostu “Ach, należało go podłączyć do gniazdka, nie wiedziałem!” Podczas przysłuchiwania się naszym sportowcom powstał pomysł samo-zasilanego się roweru eliptycznego. Wybraliśmy preferowany przez Was rower w naszej ofercie (Comfort) i wyposażyliśmy go w system samo-zasilania. Prawdziwa praca zespołu złożonego z Was, naszych partnerów i nas ;)
DLACZEGO OBSZERNY RUCH JEST WAŻNY?
Na rowerze eliptycznym pobudzasz główne grupy mięśni ciała. Im większy wykonujesz ruch, tym mocniej mięśnie ćwiczą: uzyskujesz lepszy efekt ujędrnienia! Jednak to nie wszystko! Rower eliptyczny to element treningu kardio. Pozwala dostarczyć więcej tlenu do mięśni. Im bardziej obszerny jest Twój ruch, tym mocniej mięśnie pracują, a Twoje serce jest bardziej pobudzane!
WIĘKSZA WAGA KOŁA ZAMACHOWEGO
Komfortowe pedałowanie to przede wszystkim pedałowanie płynne, bez szarpnięć. Waga koła zamachowego jest jednym z elementów składających się na tę płynność. Jeśli wiesz, że będziesz regularnie trenować, większa waga koła zamachowego zapewni Ci komfort.
TWÓJ DOMOWY TRENER
Zapewniając Ci wsparcie podczas treningów, EL520 wskazuje 6 funkcji: - czas, - dystans, - prędkość, - kalorie, - tętno (dzięki czujnikom "Hand Pulse"), - rytm. Dodatkowo do dyspozycji masz 9 programów dostosowanych do poziomu: - 1 NA POWRÓT DO FORMY - 1 NA UTRZYMANIE FORMY - 1 PROGRAM 5 km - 3 NA UTRATĘ WAGI - 3 NA WYDAJNOŚĆ Jednak to nie wszystko! Dla motywacji, zachęcenia do przekraczania własnych osiągnięć i miłego spędzania czasu, połącz swój sprzęt z aplikacją Econnected i Kinomap.
TRENING KARDIO TAK, ALE W POCZUCIU KOMFORTU!
Podczas treningu kardio komfort jest niezwykle ważnym elementem, szczególnie jeśli trenujesz regularnie. Z tego powodu postanowiliśmy pracować nad kilkoma elementami. EL 520 to: - ogólna ergonomia dostosowana do Twojego poziomu, - ręcznie ustawiane polecenia, - regulacja stabilności, - sprzęt samo-zasilany, - pomiar tętna, - blokada pedałów.
TE OPCJA UŁATWIAJĄ ŻYCIE
Takie małe zalety ułatwiające życie: - rolki dla wygodnego przesuwania roweru eliptycznego, - handpulse, który prosto i szybko podaje szacunkowe tętno, - półka pod tablet do położenia smartfona lub tabletu na wyświetlaczu, - uchwyt na bidon dla wygodnego nawadniania się podczas treningu, - system blokady pedałów dla maksymalnego bezpieczeństwa.
WAGA I WYMIARY
Wymiary produktu dł.146 x szer.63 x wys.159 cm Waga produktu 52 kg Wymiary opakowania dł.118.5 x szer.64 x wys.33 cm Waga opakowania 62 kg
KONSERWACJA I NAPRAWY
2 lata dla części i robocizny, 5 lat dla części metalowych. Części zamienne dostępne przez 10 lat. Wszystkie porady dotyczące dbania o sprzęt i jego napraw znajdziesz w zakładce NASZE USŁUGI, u dołu tego opisu produktu.
UWAGI DOT. UŻYTKOWANIA
Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna z ręki) nie jest dozwolony dla osób noszących rozrusznik serca. Maksymalna waga użytkownika: 130kg.Wyłącznie do użytku domowego
4.73 / 5 95 Opinie
93 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  18 wrzesień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Super orbitrek w dobrej cenie. Nie trzeba martwić się o to czy w miejscu gdzie chcemy go postawić jest jakieś gniazdko elektryczne. Składanie trwa około godziny (jest się w stanie ogarnąć to w pojedynkę, ale we dwójkę jest zdecydowanie łatwiej). Duża możliwość regulacji stopnia "obciążenia", ciekawe wgrane programy. Jedynie doczepić się mogę do pomiaru tętna, niestety nie jest ono dokładne (u mnie wynik jest zaniżony).

 • Kobieta
  30-39 lat
  15 wrzesień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Polecam

  Jak na razie jest super. Cichy, stabilny,, funkcji dużo wszystkie użyteczne Zaskoczona jestem płynnością ruchów. Idealne dopełnienie biegania.

 • 10 wrzesień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  super

  orbitrek cicho pracuje, posiada wszystkie potrzebne funkcje, łatwy i szybki montaż

5 / 5 2 Opinie
2 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  14 kwiecień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Super sprawa do rozgrzewki w domu

  Bardzo łatwo się go skręca i łatwo przesuwa. Wykorzystać można i do rozgrzewki i do treningu, chodzi bardzo cicho, pomocny uchwyt na telefon i łatwa regulacja obciążenia.

 • Kobieta
  30-39 lat
  28 listopad 2019
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  REWELACJA

  jest cichutki, wygodny nie pobiera prądu nie czuje róznicy miedzy sprzętem na siłowni a tymże cudem

GORA STRONY