Rower stacjonarny E FOLD

Ref.
8377563
OPINIE KLIENTÓW
3.92 / 5 13 Opinie
Mocne strony
Masz niedużo miejsca? E FOLD jest składany, a po złożeniu zajmuje o 50% mniej miejsca. Co więcej, jest kompatybilny z aplikacją Econnected: śledź swoje treningi i postępy!
1 299,00 zł*
Green tax
2,25 €
Płynne pedałowanie
Koło zamachowe 6 kg.
Coaching
6 funkcji, 9 programów Trener interaktywny dzięki aplikacji E CONNECTED
Komfort użytkowania
Regulacja kąta nachylenia kierownicy dla prostych pleców lub sportowej pozycji
Manewrowość
Kółka pod każdą nóżką - możesz przesuwać rower trzymając go 1 ręką
Kompaktowość
Po złożeniu o 50% bardziej kompaktowy.
Czas montażu
40 minut

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Korek : 100.0% Poliamid
Tests
Kółka tego roweru posiadają opatentowany system przesuwania w różnych kierunkach: "Domyos Carry Balls". Były one testowane na 5 różnych rodzajach podłoża: parkiet, płyty betonowe, dywan, podłoże z PVC, terakota. Przesuwanie roweru jest łatwe i nie wymaga wysiłku.
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.
Download user manual link

PORADY

Porady bagażu
Nie przechowywać w wilgotnym miejscu. Nie przechowywać na zewnątrz budynku.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 110kg. Tylko do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

DLACZEGO WARTO WYPOSAŻYĆ SIĘ W ROWER STACJONARNY?
Jest to kompletna aktywność pozwalająca: - powoli powrócić do formy, - ćwiczyć serce, a przez to rozwijać wytrzymałość, - wzmacniać mięśnie dolnych partii ciała WHO zaleca, by w celu poprawienia wytrzymałości układu krążeniowego i oddechowego, stanu mięśni i kości, a także ogólnego stanu zdrowia, wykonywać tę czynność z umiarkowaną prędkością przez co najmniej 2,5 godziny w tygodniu.
KOŁO ZAMACHOWE I PŁYNNOŚĆ PEDAŁOWANIA
Im większa waga koła zamachowego, tym bardziej pedałowanie jest płynne i wygodne!
WYŚWIETLACZ - TWÓJ WIRTUALNY TRENER
Wyświetlacz roweru stacjonarnego Domyos E FOLD zawiera: - 6 funkcji: spalone kalorie, dystans, czas, prędkość, tętno (pas w zestawie) oraz RPM. - 9 programów treningowych opracowanych we współpracy z naszymi trenerami (wsparcie podczas treningu).
ROWER Z MOŻLIWOŚCIĄ POŁĄCZENIA
W celu zmotywowania Ciebie, zachęcenia do przekraczania własnych osiągnięć i miłego spędzania czasu, połącz swój sprzęt z aplikacją Econnected.Dzięki Econnected możesz określić tygodniowy cel na czas, odległość czy spalone kalorie: osiągi są zapisywane, możesz śledzić statystyki. Dzięki Kinomap pokonujesz prawdziwe tereny, w pełnej synchronizacji ze sprzętem. W swoim rytmie lub w trybie wyzwania, samemu lub w społeczności Kinomap przeżyj wyjątkowe chwile!
POMIAR TĘTNA
Twój rower stacjonarny Domyos E FOLD jest wyposażony w pas do pomiaru tętna. Jest on najbardziej niezawodnym sposobem do mierzenia tętna. Należy zwilżyć czujniki na pasie przed umieszczeniem go tuż pod klatką piersiową. Dobrze go dopasuj. Po kilku sekundach pomiar Twojego pulsu wyświetli się na ekranie na konsoli.
RADY DOT. REGULACJI ROWERU
Bardzo ważne jest odpowiednie ustawienie wysokości siodełka, gdyż zapewnia ona dobrą pozycję podczas pedałowania. Stań obok roweru i ustaw siodełko tak, by znajdowało się na wysokości Twoich bioder. Ten rower umożliwia także dopasowanie kąta nachylenia kierownicy: - kierownica bliżej Ciebie pozwoli Ci pedałować z zachowaniem prostych pleców - kierownica odsunięta od Ciebie pozwala przyjąć bardziej sportową pozycję i trenować z większą siłą. Dobrze dopasuj noski.
RADY DOT. STABILIZOWANIA ROWERU
Rower stacjonarny E FOLD posiada 2 stabilizatory poziomu na przedniej nóżce z 2 możliwymi ustawieniami: "Rower rozłożony" dla lepszej stabilności podczas pedałowania. "Rower złożony" dla łatwiejszego przesuwania. Jeśli chcesz zwiększyć swój komfort jazdy, zalecamy ustawienie roweru na specjalnych płytkach podłogowych (DF920). Te piankowe płytki umożliwiają: optymalizację stabilności roweru w trakcie używania, zmniejszenie wibracji i hałasu oraz ochronę podłogi.
RADY DOT. SKŁADANIA ROWERU
1/ Stań za rowerem. 2/ Połóż rękę pod siodełkiem, by móc je pociągnąć do siebie. 3/ Jedną nogę postaw obok tylnej części roweru i bardzo delikatnie naciskaj na nią. 4/ To uwolni mechanizm przycisku Domyos EASY PUSH, który znajduje się z prawej strony roweru: teraz go naciśnij! 5/ Kiedy przycisk jest wciśnięty, w celu szybkiego złożenia roweru pociągnij go do siebie.
RADY DOT. PRZESUWANIA ROWERU
Rower stacjonarny Domyos E FOLD został zaprojektowany z myślą o łatwym przenoszeniu roweru i zachowaniu prostych pleców. Przesuwaj rower trzymając go za kierownicę lub siodełko. Opatentowany system Domyos Carry Balls umożliwia przesuwanie roweru w każdym kierunku. Aby przesuwanie roweru po grubym dywanie było łatwiejsze, złap rower za rurkę od kierownicy lub od siodełka. Wówczas ciągnięcie roweru będzie bardziej wydajne niż pchanie go.
WAGA I WYMIARY
Złożony: dł. 53 x sz.47 x wys 103cm Rozłożony: dł.110 x szer. 47 x wys.138 cm Waga produktu 29 kg Wymiary opakowania dł. 100,8 x szer. 24,5 x wys. 58,5 cm Całkowita waga 32 kg
KONSERWACJA I NAPRAWY
2 lata dla części i robocizny, 5 lat dla części metalowych. Wszystkie porady dotyczące dbania o sprzęt i jego napraw znajdziesz w zakładce NASZE USŁUGI, u dołu tego opisu produktu.

OPINIE KLIENTÓW

3.92 / 5 13 Opinie
10 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 10 sierpień 2020
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Sprawdza się w codziennych treningach

  Zajmuje bardzo mało miejsca. Kilka programów treningowych raczej dla osób o mniejszych ambicjach treningowych.

 • Mężczyzna
  30-39 lat
  05 maj 2020
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Cichy rower do domowego treningu

  Rower bardzo cichy a po złożeniu zajmuje mało miejsca.
  Dużym plusem jest miejsce na telefon/tablet. Aplikacja na telefon działa, aczkolwiek nie używam.
  Bardzo fajny pulsometr bezprzewodowy, nie trzeba trzymać rąk cały czas na kierownicy jak to bywa w innych rowerach.
  Po kilku miesiącach niestety padł mi pasek i rower przestał jeździć. Na szczęście serwis dosyć szybko przyjechał i wymienił pasek na nowy.

  Rower polecam, w moim przypadku do jazdy kilka razy w tygodniu po 45 minut jest idealny.

 • Mężczyzna
  20 luty 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  kolarz

  do średnio intensywnego tr.aerob., opór 15 (masa
  wirująca ? ) zbyt mała do tr.siły, bingo za łatwość
  składania i przesuwania roweru do małych
  mieszkań. Dobry na okres zimy dla rowerzystów
  co nie chcą zardzewieć

GORA STRONY