Rower stacjonarny E SEAT

Ref.
8372431
OPINIE KLIENTÓW
4.73 / 5 11 Opinie
Mocne strony
Poszukujesz komfortowego podtrzymania? Rower z pozycją siedzącą pozwala utrzymać formę, stracić na wadze i bezpiecznie się rehabilitować. Dzięki bezpłatnej aplikacji Econnected* możesz śledzić postępy
1 399,00 zł*
Green tax
0,47 €
Płynne pedałowanie
Koło zamachowe 6 kg.
Coaching
6 funkcji, 9 programów Trener interaktywny dzięki aplikacji Econnected
Komfort siedzenia
Pozycja siedząca. Wygodne, ergonomiczne siedzisko z oddychającego materiału
Manewrowość
Kółka transportowe to łatwe przesuwanie roweru
Czas montażu
Najlepiej 2 osoby (montaż 35 min).

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Zatyczka : 100.0% Poliamid
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.
Download user manual link

PORADY

Porady bagażu
Nie przechowywać w wilgotnym miejscu. Nie przechowywać na zewnątrz budynku.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 150kg. Tylko do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

ZALETY ROWERU Z POZYCJĄ SIEDZĄCĄ
Jest to kompletna aktywność pozwalająca: - powoli wrócić do formy zachowując komfortową pozycję zapewniającą podtrzymanie pleców, - ćwiczyć serce, a przez to rozwijać wytrzymałość, - ujędrniać mięśnie dolnych partii ciała WHO zaleca, by w celu poprawienia wytrzymałości układu krążeniowego i oddechowego, stanu mięśni i kości, a także ogólnego stanu zdrowia, wykonywać tę czynność z umiarkowaną prędkością przez co najmniej 2,5 godziny w tygodniu.
KOŁO ZAMACHOWE I PŁYNNOŚĆ PEDAŁOWANIA
Im większa waga koła zamachowego, tym bardziej pedałowanie jest płynne i wygodne!
WYŚWIETLACZ - TWÓJ WIRTUALNY TRENER
Wyświetlacz roweru Domyos E SEAT zawiera: - 6 funkcji: spalone kalorie, dystans, czas, prędkość, tętno (pas w zestawie) oraz RPM. - 9 programów treningowych opracowanych we współpracy z naszymi trenerami (wsparcie podczas treningu).
ROWER Z MOŻLIWOŚCIĄ POŁĄCZENIA
W celu zmotywowania Ciebie, zachęcenia do przekraczania własnych osiągnięć i miłego spędzania czasu, połącz swój sprzęt z aplikacją Econnected lub Kinomap. Dzięki Econnected możesz określić tygodniowy cel na czas, odległość czy spalone kalorie: osiągi są zapisywane, możesz śledzić statystyki. Dzięki Kinomap pokonujesz prawdziwe tereny, w pełnej synchronizacji ze sprzętem. W swoim rytmie lub w trybie wyzwania, samemu lub w społeczności Kinomap przeżyj wyjątkowe chwile!
POMIAR TĘTNA
Twój rower stacjonarny E SEAT jest wyposażony w pas do pomiaru tętna. Jest on najbardziej niezawodnym sposobem do mierzenia tętna. Należy zwilżyć czujniki na pasie przed umieszczeniem go tuż pod klatką piersiową. Dobrze go dopasuj. Po kilku sekundach pomiar Twojego pulsu wyświetli się na ekranie na konsoli.
RADY DOT. REGULOWANIA ROWERU
Regulacja siedziska pozwala odpowiednio ustawić pozycję do wzrostu użytkownika.Umieść je tak, aby kolana były lekko zgięte podczas pedałowania.
RADY DOT. STABILIZOWANIA ROWERU
W celu zoptymalizowania komfortu treningu zalecamy ustawienie roweru na specjalnych płytkach (Płytki df290). Te piankowe płytki umożliwiają: optymalizację stabilności roweru w trakcie używania, zmniejszenie wibracji i hałasu oraz ochronę podłogi.
RADY DOT. PRZESUWANIA ROWERU
Twój rower stacjonarny posiada w przedniej części rolki transportowe. W celu przestawienia roweru, stań za nim. Posługując się uchwytem z tyłu siedziska zacznij nim manewrować. Następnie powoli przesuń go w wybrane przez ciebie miejsce.
WAGA I WYMIARY
Wymiary produktu dł.163 x szer. 68 x wys.110 cm Waga produktu 36 kg Wymiary opakowania dł.102 x szer.28,5 x wys.86 cm Waga opakowania 42 kg
MOŻLIWOŚĆ NAPRAWY
Części zamienne: 10 lat.

OPINIE KLIENTÓW

4.73 / 5 11 Opinie
11 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 03 lipiec 2020
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  wygodny trening

  Duże i ciężkie pudło. Pierwsza satysfakcja pojawiła się gdy udało się wpakować je do samochodu. Po zmontowaniu roweru w domu (czytelna instrukcja i dobrze oznaczone śruby) robi wrażenie solidnego i profesjonalnego sprzętu. Cichutki mechanizm i płynna zmiana obciążeń, opaska monitorująca pracę serca, aplikacja rejestrująca postępy w treningu. To wszystko na plus i jeszcze jedno - ćwiczenie na tym sprzęcie daje satysfakcję o tyle że można ćwiczyć w komfortowej pozycji i nie myśli się o samym treningu ani nie "walczy" ze sprzętem, wszystko jest cichutkie i płynne. Z minusów, tu już trochę się czepiam: dosyć krótki kabel zasilacza (szkoda że nie jest energetycznie samowystarczalny) oraz mocowanie smartfona do konsoli (jeśli jest w zamykanym etui a teraz dużo osób tak ma) jest trudne gdyż zaczepy przystosowane są do cieńszego urządzenia a etui go pogrubia i to tyle. Używam go zaledwie drugi dzień i mogę powiedzieć z czystym sumieniem że jestem więcej niż tylko zadowolony

 • Mężczyzna
  08 maj 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Świetny rower treningowy

  Bardzo wygodny i praktyczny rower treningowy.
  Zalety: zainstalowany panel z wbudowanymi programami, które można modyfikować, aby lepiej dostosować do potrzeb. Siła hamująca regulowana elektronicznie w dużym zakresie. Wiele wyświetlanych parametrów - prędkość jazdy, obroty, czas jazdy, przebyta droga, zużyte kalorie. Można również wyświetlać tętno, w tym celu nakłada się specjalny czujnik na klatkę piersiową. Parametry można również obserwować na tablecie połączonym za pomocą Bluetooth.Sam rower jest dość stabilny.Pozycję można regulować w zależności od wzrostu. Jest bardo dobry do domowego treningu.

 • 25 luty 2020
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Dla mnie super

  Bardzo dobrze spełnia swoją funkcję. Programy powodują że trening jest ciekawy. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Jedna uwaga: mam 180 cm wzrostu i maksymalnie wysunięte siedzisko, jeśli ktoś jest wyższy to radzę sprawdzić czy nie będzie za mały.

GORA STRONY