Rower stacjonarny E SEAT

Ref.
8372431
OPINIE KLIENTÓW
4.54 / 5 13 Opinie
Mocne strony
Poszukujesz komfortowego podtrzymania? Rower z pozycją siedzącą pozwala utrzymać formę, stracić na wadze i bezpiecznie się rehabilitować. Dzięki bezpłatnej aplikacji Econnected* możesz śledzić postępy
1 399,00 zł*
Green tax
0,47 €
Płynne pedałowanie
Koło zamachowe 6 kg.
Coaching
6 funkcji, 9 programów Trener interaktywny dzięki aplikacji Econnected
Komfort siedzenia
Pozycja siedząca. Wygodne, ergonomiczne siedzisko z oddychającego materiału
Manewrowość
Kółka transportowe to łatwe przesuwanie roweru
Czas montażu
Najlepiej 2 osoby (montaż 35 min).

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Zatyczka : 100.0% Poliamid
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.
Download user manual link

PORADY

Porady bagażu
Nie przechowywać w wilgotnym miejscu. Nie przechowywać na zewnątrz budynku.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 150kg. Tylko do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

ZALETY ROWERU Z POZYCJĄ SIEDZĄCĄ
Jest to kompletna aktywność pozwalająca: - powoli wrócić do formy zachowując komfortową pozycję zapewniającą podtrzymanie pleców, - ćwiczyć serce, a przez to rozwijać wytrzymałość, - ujędrniać mięśnie dolnych partii ciała WHO zaleca, by w celu poprawienia wytrzymałości układu krążeniowego i oddechowego, stanu mięśni i kości, a także ogólnego stanu zdrowia, wykonywać tę czynność z umiarkowaną prędkością przez co najmniej 2,5 godziny w tygodniu.
KOŁO ZAMACHOWE I PŁYNNOŚĆ PEDAŁOWANIA
Im większa waga koła zamachowego, tym bardziej pedałowanie jest płynne i wygodne!
WYŚWIETLACZ - TWÓJ WIRTUALNY TRENER
Wyświetlacz roweru Domyos E SEAT zawiera: - 6 funkcji: spalone kalorie, dystans, czas, prędkość, tętno (pas w zestawie) oraz RPM. - 9 programów treningowych opracowanych we współpracy z naszymi trenerami (wsparcie podczas treningu).
ROWER Z MOŻLIWOŚCIĄ POŁĄCZENIA
W celu zmotywowania Ciebie, zachęcenia do przekraczania własnych osiągnięć i miłego spędzania czasu, połącz swój sprzęt z aplikacją Econnected lub Kinomap. Dzięki Econnected możesz określić tygodniowy cel na czas, odległość czy spalone kalorie: osiągi są zapisywane, możesz śledzić statystyki. Dzięki Kinomap pokonujesz prawdziwe tereny, w pełnej synchronizacji ze sprzętem. W swoim rytmie lub w trybie wyzwania, samemu lub w społeczności Kinomap przeżyj wyjątkowe chwile!
POMIAR TĘTNA
Twój rower stacjonarny E SEAT jest wyposażony w pas do pomiaru tętna. Jest on najbardziej niezawodnym sposobem do mierzenia tętna. Należy zwilżyć czujniki na pasie przed umieszczeniem go tuż pod klatką piersiową. Dobrze go dopasuj. Po kilku sekundach pomiar Twojego pulsu wyświetli się na ekranie na konsoli.
RADY DOT. REGULOWANIA ROWERU
Regulacja siedziska pozwala odpowiednio ustawić pozycję do wzrostu użytkownika.Umieść je tak, aby kolana były lekko zgięte podczas pedałowania.
RADY DOT. STABILIZOWANIA ROWERU
W celu zoptymalizowania komfortu treningu zalecamy ustawienie roweru na specjalnych płytkach (Płytki df290). Te piankowe płytki umożliwiają: optymalizację stabilności roweru w trakcie używania, zmniejszenie wibracji i hałasu oraz ochronę podłogi.
RADY DOT. PRZESUWANIA ROWERU
Twój rower stacjonarny posiada w przedniej części rolki transportowe. W celu przestawienia roweru, stań za nim. Posługując się uchwytem z tyłu siedziska zacznij nim manewrować. Następnie powoli przesuń go w wybrane przez ciebie miejsce.
WAGA I WYMIARY
Wymiary produktu dł.163 x szer. 68 x wys.110 cm Waga produktu 36 kg Wymiary opakowania dł.102 x szer.28,5 x wys.86 cm Waga opakowania 42 kg
MOŻLIWOŚĆ NAPRAWY
Części zamienne: 10 lat.

OPINIE KLIENTÓW

4.54 / 5 13 Opinie
12 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  20-29 lat
  10 sierpień 2020
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Mnie on nie zachwyca

  Jako że mam sporą nadwagę byłem ograniczony do wyboru sprzętu do 150kg. Niestety po montażu okazało się, że rama jest źle spasowana i siedzisko nie jest w linii. Przy mojej wadze nota bene 130kg sprawia to, że wraz z siedziskiem, którego nie da się solidnie przykręcić, wszystko się buja i huśta. Nie pomagają również małe stopki które wbijają się w matę. Nie ma mowy o choć trochę intensywniejszym treningu. Wisienką okazała się bateria dołączona w zestawie do opaski mierzącej tętno, która wylała uszkadzając trwale opaskę przez co produkt nie spełnia sporej części swojej funkcjonalności. Najchętniej bym to zwrócił.

  Odpowiedź marki :

  Dzień dobry Panie Michale,


  Bardzo dziękuję za podzielenie się informacją z Decathlon.

  Przykro mi, że ten produkt Pana zawiódł.


  Wszystkie Nasze produkty przechodzą testy jakości. Każde z Nich jest tak zaprojektowane, aby były stabilne i wytrzymałe, dlatego słusznie Pan zauważył, że każdy model posiada maksymalną masę użytkownika. Wszystkie te aspekty pozwalają na bezpieczne użytkowanie sprzętu przez Naszych użytkowników.


  Jeżeli uważa Pan, że Nasz produkt jest wadliwy, zapraszam do złożenia reklamacji w najbliższym dla Pana sklepie. Decyzję podejmie pracownik przyjmujący reklamację oraz serwis dokonujący diagnozy.


  Jeżeli posiada Pan jeszcze jakieś pytania, zapraszam do kontaktu,

  Szkoleniowiec techniczny,


  Magdalena

 • Mężczyzna
  04 sierpień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Rower cichy i bardzo wygodny. Przednie kułka umożliwiają wygodne przesunięcie sprzętu w pomieszczeniu. Fantastyczne uzupełnienie treningu podczas deszczowych dni. Jedyne co można by wprowadzić to aby aplikacja connect udostępniała dane do innych aplikacji, i koniecznie gniazdo usb do ładowania telefonu lub tabletu, skoro jest wygodne miejsce na ich położenie :-).

 • 03 lipiec 2020
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  wygodny trening

  Duże i ciężkie pudło. Pierwsza satysfakcja pojawiła się gdy udało się wpakować je do samochodu. Po zmontowaniu roweru w domu (czytelna instrukcja i dobrze oznaczone śruby) robi wrażenie solidnego i profesjonalnego sprzętu. Cichutki mechanizm i płynna zmiana obciążeń, opaska monitorująca pracę serca, aplikacja rejestrująca postępy w treningu. To wszystko na plus i jeszcze jedno - ćwiczenie na tym sprzęcie daje satysfakcję o tyle że można ćwiczyć w komfortowej pozycji i nie myśli się o samym treningu ani nie "walczy" ze sprzętem, wszystko jest cichutkie i płynne. Z minusów, tu już trochę się czepiam: dosyć krótki kabel zasilacza (szkoda że nie jest energetycznie samowystarczalny) oraz mocowanie smartfona do konsoli (jeśli jest w zamykanym etui a teraz dużo osób tak ma) jest trudne gdyż zaczepy przystosowane są do cieńszego urządzenia a etui go pogrubia i to tyle. Używam go zaledwie drugi dzień i mogę powiedzieć z czystym sumieniem że jestem więcej niż tylko zadowolony

GORA STRONY