Rower stacjonarny EB 120

Ref.
8529458
OPINIE KLIENTÓW
4.5 / 5 12 Opinie
Mocne strony
Chcesz dbać o swoją formę w domu? EB 120 Domyos doskonale się do tego nadaje! Jego ergonomiczna kierownica zapewnia komfort. Wyświetlacz z 5 funkcjami będzie cię wspierać podczas treningów.
649,99 zł*
Green tax
2,25 €
Płynne pedałowanie
Koło zamachowe 4 kg.
Coaching
5 funkcji (czas, pokonany dystans, prędkość, spalone kalorie, puls)
Komfort użytkowania
Ergonomiczna kierownica dla większego komfortu
Manewrowość
Kółka transportowe to łatwe przesuwanie roweru

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Zatyczka : 100.0% Akrylonitrylo-butadienowo-styren (ABS) Pianka : 100.0% Foamed Nitril Butadiene Rubber Śruba/nakrętka : 100.0% Stal
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.
Download user manual link

PORADY

Porady bagażu
Nie przechowywać w wilgotnym miejscu. Nie przechowywać na zewnątrz budynku.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 110kg. Tylko do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ NA ROWERZE STACJONARNYM?
Jest to kompletna aktywność pozwalająca: - powoli powrócić do formy, - ćwiczyć serce, a przez to rozwijać wytrzymałość, - wzmacniać mięśnie dolnych partii ciała WHO zaleca, by w celu poprawienia wytrzymałości układu krążeniowego i oddechowego, stanu mięśni i kości, a także ogólnego stanu zdrowia, wykonywać tę czynność z umiarkowaną prędkością przez co najmniej 2,5 godziny w tygodniu.
KOŁO ZAMACHOWE I PŁYNNOŚĆ PEDAŁOWANIA
Im większa waga koła zamachowego, tym bardziej pedałowanie jest płynne i wygodne!
WYŚWIETLACZ - TWÓJ WIRTUALNY TRENER
Wyświetlacz roweru stacjonarnego EB 120 Domyos posiada 5 funkcji: spalone kalorie, pokonany dystans, długość treningu, prędkość i pomiar tętna (za pomocą czujników znajdujących się w kierownicy). Zapewnią one Ci wsparcie podczas osiągania swoich celów i pomogą mierzyć wyniki w trakcie treningu.
POMIAR TĘTNA
Twój rower stacjonarny EB 120 Domyos posiada w kierownicy czujniki dotykowe. To dobry sposób do pomiaru tętna. Umieść dłonie na czujnikach. Po kilku sekundach pomiar Twojego tętna wyświetli się na ekranie na konsoli.
RADY DOT. REGULOWANIA ROWERU
Bardzo ważne jest odpowiednie ustawienie wysokości siodełka, gdyż zapewnia ona dobrą pozycję podczas pedałowania. Stań obok roweru i ustaw siodełko tak, by znajdowało się na wysokości Twoich bioder. Zastosowanie nosków na pedałach zapewnia bardziej wydajne pedałowanie, zarówno podczas przesuwania nogi w dół jak i podczas podciągania jej do góry. Z tego powodu należy dobrze ściągnąć noski roweru - zapewni to optymalne trzymanie stopy.
RADY DOT. STABILIZOWANIA ROWERU
W celu zoptymalizowania komfortu treningu zalecamy ustawienie roweru na specjalnych płytkach (Płytki df290). Te piankowe płytki umożliwiają: optymalizację stabilności roweru w trakcie używania, zmniejszenie wibracji i hałasu oraz ochronę podłogi. Rowery stacjonarne Domyos posiadają 2 stabilizatory poziomu na tylnej nóżce, dzięki czemu zapewniają doskonałą stabilność podczas treningów, bez względu na rodzaj podłogi, na jakiej są ustawione.
RADY DOT. PRZESUWANIA ROWERU
Twój rower stacjonarny posiada w przedniej części rolki transportowe. Jeśli chcesz przesunąć rower, stań na wprost niego. Stopą zablokuj rower, pociągnij w dół kierownicę, tak by rower stanął na rolkach. Następnie powoli przesuń go w wybrane przez ciebie miejsce.
WAGA I WYMIARY
produktu dł.91 x szer.54 x wys.130 cm Waga produktu 25 kg Wymiary opakowania dł.80 x szer.26 x wys.58 cm Waga opakowania 29 kg
KONSERWACJA I NAPRAWY
2 lata dla części i robocizny, 5 lat dla części metalowych. Wszystkie porady dotyczące dbania o sprzęt i jego napraw znajdziesz w zakładce NASZE USŁUGI, u dołu tego opisu produktu.
UWAGI DOT. UŻYTKOWANIA
Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna z ręki) nie jest dozwolony dla osób noszących rozrusznik serca. Maksymalna waga użytkownika: 110kg. Tylko do użytku domowego

OPINIE KLIENTÓW

4.5 / 5 12 Opinie
11 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 24 sierpień 2020
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Rower dobrej jakości z małym minusem

  Rower szybko się składa. Sprawia wrażenie solidnego produktu. Pomimo początkowego wrazenia, że siodełko jest miękkie, warto dokupić nakładkę silikonową.Niestety śruba od regulacji oporu, która została fabrycznie przykręcona jest niedokręcona i nie można jej dokręcić ponieważ ma popsuty gwint.

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  21 sierpień 2020
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  rower nie nadaje się dla wysokiej osoby

  Zachęcony odpowiedzią na pytanie udzieloną przez pracownika Decathlon w zakładce pytania/odpowiedzi, iż rower rzekomo nadaje się dla osoby o wzroście 190 cm, kupiłem ten rower. W najwyższym możliwym ustawieniu brakuje mi jeszcze dobrych kilku centymetrów wysokości siodełka, żeby normalnie pedałować. Mam 191 cm.

 • Kobieta
  50-59 lat
  13 sierpień 2020
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Fajny rower za przyzwoitą cenę.

GORA STRONY