Rower treningowy BIKE 500

Ref.
8503088
OPINIE KLIENTÓW
4.75 / 5 56 Opinie
Collaborators reviews
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Chcesz pedałować przed oknem (lub telewizorem), ale nie ma tam gniazdka? Nie potrzeba gniazdka: wyświetlacz Bike500 posiada własne zasilanie (przez ruch). Zalety? Komfort i łatwe wchodzenie!
1 299,00 zł*
Komfort użytkowania
Swobodne pedałowanie: miękkie siodełko, noski, kierownica z regulacją.
Płynne pedałowanie
Płynne pedałowanie dzięki kołu zamachowemu o wadze 6 kg.
Coaching
Tętno, kalorie, prędkość, dystans, czas: wszystko na wyświetlaczu.
Łatwa nauka
Pedałuj i czyń postępy w swoim rytmie dzięki 15 poziom oporu.
Stabilność
2 stabilizatory poziomu z tyłu dla dopasowania do każdego podłoża.
Manewrowość
Wygodnie przesuń rower z jednego pokoju do drugiego dzięki rolkom.
Łatwość montażu / demontażu
45 minut

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Warstwa zewnętrzna : 100.0% Akrylonitrylo-butadienowo-styren (ABS) Pianka : 100.0% Foamed Nitril Butadiene Rubber Śruba/nakrętka : 100.0% Stal
Approved by
Siodełko tego roweru treningowego zostało opracowane na podstawie panelu naszych testerów i wybrane spośród wielu siodełek ze względu na komfort.
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.

PORADY

Porady bagażu
Nie zostawiać w wilgotnym miejscu; nie przechowywać na świeżym powietrzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 130kg. Tylko do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

Historia w skrócie Bike 500
“Kabel jest za krótki”, “Kabel jest za długi, plączę się w nim”, “Nie mogę wystawić go na taras, bo nie ma tam gniazdka” lub po prostu “Ach, należało go podłączyć do gniazdka, nie wiedziałem!” Podczas przysłuchiwania się naszym sportowcom powstał pomysł samo-zasilanego się roweru. Wybraliśmy preferowany przez Was rower w naszej ofercie (Comfort) i wyposażyliśmy go w system samo-zasilania. Prawdziwa praca zespołu złożonego z Was, naszych partnerów i nas ;)
Jak zmierzyć swój puls?
Twój rower treningowy 500 posiada w kierownicy czujniki dotykowe. 1. Umieść dłonie na czujnikach. 2. Po kilku sekundach pomiar Twojego pulsu wyświetli się na ekranie na konsoli. Niezawodne i proste! Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna z ręki) nie jest dozwolony dla osób noszących rozrusznik serca.
7 programów treningowych na wyświetlaczu:
Chcesz powrócić do formy? Ujędrnić swoje ciało? Poprawić swoje osiągi lub stracić na wadze? Nasi trenerzy proponują 7 planów treningowych dostosowanych do Twoich celów. "Urozmaicaj swoje treningi, aby zachować przyjemność z ćwiczeń oraz motywację."
Jak śledzić i poprawiać swoje postępy?
Rower jest kompatybilny z aplikacją E-Connected dzięki czemu możesz analizować swoje statystki i śledzić swoje postępy. Jak to działa? - Co tydzień określasz swój cel: np. czas trwania treningu na rowerze, odległość do pokonania, kalorie do spalenia. - W trakcie treningu na Bike500 widzisz, jak zbliżasz się do osiągnięcia celu. Aplikacja dostępna na IOS i ANDROID, note 4/5
Jak wyregulować rower?
W celu zapewnienia dobrej pozycji do pedałowania, należy zacząć od wyregulowania wysokości siodełka: Stań obok roweru, wyreguluj je tak, aby siodełko było na wysokości bioder. A kierownica? W zależności od Twojego wzrostu wyżej umieszczona kierownica zapewni pozycję pedałowania z zachowaniem prostych pleców. Niżej ustawiona kierownica oferuje pozycję z lekko pochylonymi do przodu plecami (dla większej mocy). Dobrze dopasuj noski. Nasz zespół zaleca dokręcanie śrub co 6 miesięcy.
Jak przesuwać rower?
- Stań przed rowerem, - stopą zablokuj rower - i naciśnij na kierownicę, aby pochylić rower na rolki.
Które mięśnie pracują?
Twoje serce, mięsień czworogłowy, mięsień podkolanowy i łydki pracują, kiedy pedałujesz. Chcesz utrzymać formę? WHO zaleca uprawianie tej aktywności w regularny sposób z umiarkowaną intensywnością (lekkie pocenie się, możliwość utrzymania rozmowy): przez 22 min/dziennie.W celu utraty wagi i zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej WHO zaleca wykonywanie tej aktywności także w regularny sposób i z umiarkowaną prędkością, ale przez dłuższy czas: 44 minuty.
Co zrobić, jeśli potrzebuję części zamiennych?
Zobowiązujemy się do zapewnienia dostępności części zamiennych do Bike500 przez okres 10 lat. Skontaktuj się z serwisem w sklepie DECATHLON lub serwisem posprzedażowym Domyos.
Jakie wymiary? Jaka waga?
- Bike500: dł. 94 x szer. 58 x wys. 121 cm 40 kg - Opakowanie: dł. 30 x szer. 102 x wys. 70 cm Całkowita waga (opakowanie + rower) 44 kg Wysokość : 70 Szerokość: 30 Długość: 102
KONSERWACJA I NAPRAWY
2 lata dla części i robocizny, 5 lat dla części metalowych. Wszystkie porady dotyczące dbania o sprzęt i jego napraw znajdziesz w zakładce NASZE USŁUGI, u dołu tego opisu produktu.
4.75 / 5 56 Opinie
53 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  24 sierpień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Bike 500

  Świetny rower stacjonarny w 100% spełnia moje oczekiwania

 • 10 sierpień 2020
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  siodełko

  brakuje mi poziomej regulacji siodełka. ale sam rower jest ok :)

 • 10 sierpień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  rowerek stacjonarny

  rowerek został zakupiony dla osoby starszej do ćwiczeń, super się sprawdza. polecam

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  24 kwiecień 2020
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Zadowolona

  Bardzo fajny rower stacjonarny. Wygodne siodełko, kierownica regulowana, cicho pracuje. Posiada 7 programów. No i nie trzeba podłączać do prądu. Dodatkowym atutem jest kolor czarny z prześlicznym błękitnym. Jedyną wadą jest waga - 45kg. Polecam

GORA STRONY