Rower treningowy E ENERGY kompatybilny z aplikacją Domyos Econnected.

Ref.
8359854
OPINIE KLIENTÓW
4.38 / 5 29 Opinie
Mocne strony
Idealny rower dla sportowców - pomoże Ci osiągnąć założone cele: wytrzymałość, wzmacnianie mięśni... Dzięki bezpłatnej aplikacji E CONNECTED* możesz śledzić swoje osiągi i zachować motywację.
1 499,00 zł*
Green tax
£48.47
Płynne pedałowanie
Koło zamachowe 8 kg.
Coaching
6 funkcji, 9 programów Trener interaktywny dzięki aplikacji E CONNECTED.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Zatyczka : 100.0% Poliuretan
Tests
Siodełko tego roweru treningowego zostało opracowane na podstawie panelu naszych testerów.
Przeznaczenie:
Do poprawy kondycji fizycznej oraz swoich osiągów (użytek intensywny: 7h - 10h w tygodniu).
Gwarancja
5 lat na konstrukcję i 2 lata na części. Dostępność części zamiennych: 2 lata.
Download user manual link

PORADY

Wskazówki konserwacji
Należy regularnie sprawdzać, czy śruby i nakrętki są dobrze dokręcone. Po zakończonym treningu wytrzyj wszystkie ślady potu za pomocą wilgotnej gąbki, regularnie ścieraj kurz za pomocą miękkiej ściereczki.
Porady bagażu
Nie przechowywać w wilgotnym miejscu. Nie przechowywać na zewnątrz budynku.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 150kg. Tylko do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

WAGA I WYMIARY
Wymiary produktu dł.102 x szer. 63 x wys. 152cm Waga produktu 45 kg Wymiary opakowania dł. 108.5 x szer. 36.5 x wys. 63.5cm Całkowita waga 51 kg
ZALETY ROWERU TRENINGOWEGO
Jest to kompletna aktywność pozwalająca: - Rozwijać WYTRZYMAŁOŚĆ - WZMACNIAĆ mięśnie dolnych partii ciała WHO zaleca, by w celu utrzymania formy, wykonywać tę czynność w sposób regularny z umiarkowaną prędkością (ciało lekko się poci, możesz prowadzić rozmowę): 22 min/dziennie W celu utraty wagi i zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej WHO zaleca wykonywanie tej aktywności także w regularny sposób i z umiarkowaną prędkością, ale przez dłuższy czas: 44 min/dziennie
KOŁO ZAMACHOWE I PŁYNNOŚĆ PEDAŁOWANIA
Koło zamachowe roweru treningowego wpływa na płynność pedałowania. Im większa jest masa zamachowa, tym pedałowanie jest bardziej płynne, a przez to Twój trening bardziej komfortowy.Rower E ENERGY to topowy produkt Domyos - posiada koło zamachowe 8kg.
* BEZPŁATNA APLIKACJA "E- CONNECTED"
Nowa aplikacja E-Connected działa wg prostej zasady: Co tydzień określasz swój cel: np. czas trwania treningu FITNESS CARDIO, odległość do pokonania, kalorie do spalenia. Wraz z kolejnymi treningami z aplikacją DOMYOS ten cel będzie stopniowo się "zapełniał" stosownie do wykonywanego treningu. Możesz śledzić swoje statystyki i analizować swoje postępy w najbardziej możliwie kompletny sposób. Dostępny na IOS i ANDROID
WYŚWIETLACZ
Wyświetlacz roweru treningowego E ENERGY zawiera: - 6 funkcji: spalone kalorie, dystans, czas, prędkość, tętno (pas w zestawie) oraz RPM. - 9 programów treningowych opracowanych we współpracy z naszymi trenerami (wsparcie podczas treningu).
POMIAR TĘTNA
Twój rower E ENERGY jest wyposażony w pas do pomiaru tętna. Jest on najbardziej niezawodnym sposobem do mierzenia tętna. Należy zwilżyć czujniki na pasie przed umieszczeniem go tuż pod klatką piersiową. Dobrze go dopasuj. Po kilku sekundach pomiar Twojego pulsu wyświetli się na ekranie na konsoli.
RADY DOT. ODPOWIEDNIEGO WYREGULOWANIA ROWERU
Bardzo ważne jest odpowiednie ustawienie wysokości siodełka, gdyż zapewnia ona dobrą pozycję podczas pedałowania. Stań obok roweru i ustaw siodełko tak, by znajdowało się na wysokości Twoich bioder. Usiądź na rowerze. Jeśli wybierzesz pozycję z rękami na kierownicy, zachowasz odpowiednio wyprostowane plecy. Jeśli wybierzesz bardziej sportową pozycję (przedramiona na kierownicy), będziesz pedałować z większą mocą.
RADY DOT. REGULOWANIA STABILNOŚCI ROWERU
W celu zoptymalizowania komfortu treningu zalecamy ustawienie roweru na specjalnych płytkach (Płytki DF920). Te piankowe płytki umożliwiają: optymalizację stabilności roweru w trakcie używania, zmniejszenie wibracji i hałasu oraz ochronę podłogi. Rowery treningowe Domyos posiadają 2 stabilizatory poziomu na tylnej nóżce, dzięki czemu zapewniają doskonałą stabilność podczas treningów, bez względu na rodzaj podłogi, na jakiej są ustawione.
RADY DOT. PRZESUWANIA ROWERU
Twój rower treningowy posiada w przedniej części rolki transportowe. Jeśli chcesz przesunąć rower, stań na wprost niego. Stopą zablokuj rower, pociągnij w dół kierownicę, tak by rower stanął na rolkach. Następnie powoli przesuń go w wybrane przez ciebie miejsce.
MOŻLIWOŚĆ NAPRAWY
Części zamienne: 10 lat.

OPINIE KLIENTÓW

4.38 / 5 29 Opinie
25 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  07 wrzesień 2019
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Domyos energy 08

  Rower treningowy super. Cicha praca, plynna regulacja siodełka.Duzy wybór programów treningowych. Aplikacja działa bezproblemowo, szkoda tylko że nie można powiązać ją z popularnymi aplikacjami.
  Polecam.

 • 13 sierpień 2019
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  towar zgodny

  Wszystko ok

 • 04 czerwiec 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Rower treningowy

  Polecam każdemu kto nie chce chodzić na siłownie. Domowy wysiłek warty polecenia. Mały problem z apką, ale da się to ogarnąć.

Porady

 • FITNESS
  conseils-energy-exercice-velo-appartement-quel-programme-mincir

  Czy dzięki ćwiczeniom na rowerze treningowym możemy schudnąć? Odpowiedź brzmi: TAK! Dowodem jest ten trwający 8 tygodni program skupiający się na utracie wagi dzięki treningowi na rowerze. Pozwoli Ci on w rozsądny sposób stracić na wadze (około 3 kg).

GORA STRONY