Rybaczki do jogi damskie

Ref.
8201173
OPINIE KLIENTÓW
4.75 / 5 8 Opinie
Mocne strony
Te wygodne i miłe w dotyku rybaczki wykonane są z bawełny pochodzącej z upraw ekologicznych. Wysoki, wywijany pasek opina mięśnie brzucha i doskonale leży na każdej sylwetce, nawet kobiet w ciąży.

3 DOSTĘPNE KOLORY

39,99 zł*
Eko-koncept
bawełna z uprawy ekologicznej, uprawiana bez nawozów sztucznych, pestycydów, GMO
Swoboda ruchów
8% elastanu to większa elastyczność.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 92.0% Bawełna, Materiał główny : 8.0% Elastan
Tests
To bawełniane ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów. (Identyfikowalność produktów pochodzących z uprawy ekologicznej jest szczególnie wymagająca)
Przeznaczenie:
do łagodnej gimnastyki, jogi i pilatesu.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Ubranie można prać w pralce w maksymalnej temperaturze 40°C. Można suszyć w suszarce bębnowej (delikatny program). Nie prasować. Zdecydowaliśmy się na rolnictwo ekologiczne, by zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko i okazać nasz szacunek wobec ekosystemu dotyczącego bawełny. Także Twój sposób dbania o ubrania wywiera wpływ na środowisko. Należy unikać prania wstępnego. Lepiej jest prać w temperaturze 30° niż w 40°. Pozwala to na zmniejszenie zużycia energii aż o 37%!

DODATKOWE INFORMACJE

Bawełna z upraw ekologicznych
Bawełna pochodząca z upraw ekologicznych jest uprawiana bez użycia produktów chemicznych. Metody ekologicznej uprawy zostały opracowane z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko. Ta bawełna chroni bioróżnorodność, żyzną glebę i ogranicza ryzyko zanieczyszczenia wód gruntowych. Dzięki temu zużycie wody jest o 60% mniejsze w stosunku do tradycyjnej bawełny.
Dlaczego warto uprawiać jogę?
Korzenie jogi sięgają starożytnych Indii. Pozwala ona na połączenie ciała z duchem. Uprawiając regularnie jogę możemy poczuć się dobrze ze swoim ciałem oraz umysłem. Ciało staje się gibkie, silne i sprężyste. Wzrasta nasze zaufanie do nas samych; jesteśmy spokojniejsi i bardziej rozluźnieni.
Koncepcja produktów do jogi Domyos
Podczas zajęć gimnastycznych lub jogi komfort jest bardzo ważnym elementem. Z tego powodu cała oferta ubrań od Domyos została zaprojektowana z myślą o swobodzie ruchu. Nasze ubranie są opracowane tak, abyś mogła skupić się na postawie i oddychaniu. Są również poddawane realnym testom. Regularnie je także dopracowujemy dzięki licznym opiniom klientów.
Dlaczego wato wybierać bawełnę ekologiczną?
Oddychanie, rozluźnienie, odstresowanie się - joga to synonim dobrego samopoczucia. Uczestnicy zajęć są uwrażliwiani na pojęcie ograniczeń ciała, szacunku do innych oraz środowiska: z tego powodu proponujemy bawełnę pochodzącą z upraw ekologicznych (opracowaną z myślą o zmniejszeniu wpływu na środowisko)

OPINIE KLIENTÓW

4.75 / 5 8 Opinie
8 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  30-39 lat
  04 grudzień 2015
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  OK

  Po roku użytkowania, troszkę zmieniły kształt i lekko przyblakły, ale wciaż spełniają swoją rolę i bardzo dobrze sprawdzają się przy ćwiczeniach.
  Osobiście wolałabym, żeby materiał był trochę cieńszy.

 • Kobieta
  20-29 lat
  01 wrzesień 2014
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  spodnie do tańca

  Spodnie idealnie sprawdziły się do zajęć z tańca. Są wytrzymałe, elastyczne i wygodne.

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  26 sierpień 2014
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Rybaczki z bawełny organicznej

  Rybaczki kupiła moja żona i przeznaczyła je do treningów - aerobic. Jest z nich bardzo zadowolona - wybiera się w najbliższym czasie po następną parę

GORA STRONY