Rybaczki do jogi damskie

Ref.
8312858
OPINIE KLIENTÓW
4.5 / 5 4 Opinie
Mocne strony
Miękkie i miłe w dotyku rybaczki z bawełny pochodzącej z upraw ekologicznych. Wysoki, wywijany pasek opina mięśnie brzucha i doskonale leży na każdej sylwetce.

3 DOSTĘPNE KOLORY

39,99 zł19,99 zł*
Cena obowiązuje od 01/07/2016 do wyczerpania zapasów
Eko-koncept
bawełna z uprawy ekologicznej, uprawiana bez nawozów sztucznych, pestycydów, GMO
Swoboda ruchów
8% elastanu to większa elastyczność.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 92.0% Bawełna, Materiał główny : 8.0% Elastan
Tests
To bawełniane ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów. (Identyfikowalność produktów pochodzących z uprawy ekologicznej jest szczególnie wymagająca)
Przeznaczenie:
do łagodnej jogi (Hatha, Nidra, regenerująca itp.).
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Ubranie można prać w pralce w maksymalnej temperaturze 40°C. Można suszyć w suszarce bębnowej (delikatny program). Nie prasować. Zdecydowaliśmy się na rolnictwo ekologiczne, by zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko i okazać nasz szacunek wobec ekosystemu dotyczącego bawełny. Także Twój sposób dbania o ubrania wywiera wpływ na środowisko. Należy unikać prania wstępnego. Lepiej jest prać w temperaturze 30° niż w 40°, dzięki czemu zużycie energii jest aż o 37% mniejsze!

DODATKOWE INFORMACJE

Bawełna z upraw ekologicznych
Bawełna pochodząca z upraw ekologicznych jest uprawiana bez użycia produktów chemicznych. Metody ekologicznej uprawy zostały opracowane z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko. Ta bawełna chroni bioróżnorodność, żyzną glebę i ogranicza ryzyko zanieczyszczenia wód gruntowych. Dzięki temu zużycie wody jest o 60% mniejsze w stosunku do tradycyjnej bawełny.
Dlaczego warto uprawiać jogę?
Korzenie jogi sięgają starożytnych Indii. Pozwala ona na połączenie ciała z duchem. Uprawiając regularnie jogę możemy poczuć się dobrze ze swoim ciałem oraz umysłem. Ciało staje się gibkie, silne i sprężyste. Wzrasta nasze zaufanie do nas samych; jesteśmy spokojniejsi i bardziej rozluźnieni.
Koncepcja produktów do jogi Domyos
Podczas zajęć gimnastycznych lub jogi komfort jest bardzo ważnym elementem. Z tego powodu cała oferta ubrań od Domyos została zaprojektowana z myślą o swobodzie ruchu. Nasze ubranie są opracowane tak, abyś mogła skupić się na postawie i oddychaniu. Są również poddawane realnym testom. Regularnie je także dopracowujemy dzięki licznym opiniom klientów.
Dlaczego wato wybierać bawełnę ekologiczną?
Oddychanie, rozluźnienie, odstresowanie się - joga to synonim dobrego samopoczucia. Uczestnicy zajęć są uwrażliwiani na pojęcie ograniczeń ciała, szacunku do innych oraz środowiska: z tego powodu proponujemy bawełnę pochodzącą z upraw ekologicznych (opracowaną z myślą o zmniejszeniu wpływu na środowisko)

OPINIE KLIENTÓW

4.5 / 5 4 Opinie
3 użytkowników poleca ten produkt
 • Kobieta
  30-39 lat
  11 listopad 2016
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Rybaczki do jogi damskie

  Bardzo wygodne, przyjemny materiał, nie za gruby nie za cienki, po protu w sam raz. Kupiłam akurat nie do jogi czy ćwiczeń tylko na wycieczki, rower, na co dzień. Początkowo "doszywany" kolorowy pas uważałam za niezbyt udany pomysł, ale okazał się przydatny bo można przy wietrze wyprostować i zakryć nerki ;) albo obniżyć stan spodni i pokazać brzuch (jak ktoś ma ładny :D) a poza tym w sumie fajnie wygląda w połączeniu z kolorowymi koszulkami. Rozmiar zgodny z tabelką na stronie internetowej Decathlon.

 • 17 czerwiec 2016
  That review has been deposited on this product version
  sprały się szybko

  Po dwóch miesiącach używania dwa razy w tygodniu są strasznie sprane. Nie polecam

 • Kobieta
  20-29 lat
  14 czerwiec 2016
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  doskonałe

  doskonałe na rower, wygodne na codzień

GORA STRONY