Sand disc 2 kg

Ref.
8359073
Mocne strony
Zintensyfikuj swoje ćwiczenia ujędrniające dzięki temu dyskowi z obciążeniem! Dostępne są w wersji 2, 3 i 5kg; dobierz wagę do poziomu trudności.
Wszechstronność
Idealny do ćwiczenia mięśni brzucha (brzuszki) i typu deska.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Tkanina spodnia : 100.0% Poliester Materiał zewnętrzny : 50.0% Poliamid, Materiał zewnętrzny : 50.0% Poliester
Przeznaczenie:
do wzmacniania i ujędrniania mięśni w domu lub w klubie.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Przechowywać w suchym miejscu.

Dowiedz się, jak używać produktów i akcesoriów Domyos dzięki bezpłatnym filmom.

 

Sand disc od Domyos pozwoli Ci w prosty sposób ujędrnić wszystkie mięśnie ciała.
Domyos przedstawia filmy z ćwiczeniami, które zostały opracowane i wykonane we współpracy z zawodowymi, dyplomowanymi trenerami sportowymi z naszego centrum fitness - Domyos Club.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Jaku używać dysku z obciążeniem?
Nie wiesz, od którego ćwiczenia zacząć, ani jaka jest właściwa postawa? Wejdź na domyos.com. Nasi wykwalifikowani trenerzy, nasz zespół projektantów, opracował serwis z poradami trenerów zapewniający Ci wsparcie. Dziesiątki bezpłatnych filmów z ćwiczeniami z tym dyskiem czekają na Ciebie.
Czym jest ujędrnianie mięśni?
Ujędrnianie lub wzmacnianie mięśni oznacza nadawanie napięcia włóknom mięśniowym, które odpowiadają za podtrzymywanie szkieletu, ruch ciała oraz przemieszczanie przedmiotów. Pobudzaj i wzmacniaj mięśnie w celu zapobiegania kontuzjom i zapewnienia sobie dobrego samopoczucia. Ujędrniając ciało szybko zauważysz zmiany w swojej sylwetce.
Dla kogo?
Choć częściej wykonywane przez kobiety, ćwiczenia ujędrniające mięśnie skierowane są do wszystkich, niezależnie od wieku. Ujędrnianie przez opór pozwala stopniowo i wydajnie wzmacniać ciało. To sprzymierzeniec Twojej sylwetki.
Zalety ujędrniania mięśni
Ujędrnianie mięśni pozwala: wrócić powoli do sportu, odzyskać sylwetkę i wzmocnić wszystkie części ciała (brzuch, pośladki, ramiona, klatkę piersiową).Dzięki ukierunkowanemu ujędrnianiu ciało nabiera znów ładnych kształtów, a przy tym przyzwyczaja się do ruchu.
GORA STRONY