Ściągacze bokserskie 100 treningowe

Ref.
8340713
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Te ściągacze łączą lekkość, ochronę i wszechstronność. Pozwolą Ci odkryć przyjemność z cardio-boxingu (wykonywanie uderzeń w worek bokserski + wzmacnianie mięśni i kardio).
49,99 zł*
Ochrona przed uderzeniami
Podkładka z pianki na wierzchu dłoni chroni śródręcze.
Stabilizacja ścięgien
Zapięcie na rzep optymalizuje trzymanie się produktu na nadgarstku.
Wytrzymałość na ścieranie
Powłoka syntetyczna (PU) zapewnia wytrzymałość ściągaczy.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od S do XL
Kolor
czarny
SKŁAD
Wypełnienie : 100.0% Etylen-octan winylu (EVA) Wierzch dłoni : 100.0% Poliuretan Podszewka główna : 80.0% Bawełna, Podszewka główna : 20.0% Elastan Wnętrze dłoni : 90.0% Poliester, Wnętrze dłoni : 10.0% Elastan
Tests
Przekonany(a)? Przyjdź wypróbować nasze produkty w sklepie. Nasze zespoły to pasjonaci sportu, gotowi do przedstawienia Ci całej oferty gamy.
Przeznaczenie:
dla początkującego boksera, który trenuje z workiem (boks, cardio boxing).
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Wywietrzyć po każdym treningu. Wytrzeć ślady wilgoci suchą szmatką.
Ograniczenia użytkowania
Nie używać jako rękawic do walki przy mieszanych sztukach walki.

DODATKOWE INFORMACJE

KONCEPCJA ŚCIĄGACZY BOKSERSKICH 100
Te ściągacze są traktowane jako środek ochrony indywidualnej; zostały z tego powodu opracowane w poszanowaniu obowiązujących norm europejskich (norma EN13277-7). Co więcej, te ściągacze zostały przetestowane i zatwierdzone przez nasz zespół OUTSHOCK w laboratorium oraz przez panel użytkowników w wymagających warunkach użytkowania.
UNIWERSALNOŚĆ ŚCIĄGACZY
Podczas treningów jak cardio-boxing często wykonujemy następujące po sobie ćwiczenia: uderzenie w worek, wzmacnianie mięśni, poprawianie sprzętu... W klasycznych rękawicach bokserskich wykonywanie tych ćwiczeń może okazać się trudne, gdyż co chwilę trzeba zdejmować i zakładać rękawice. Dzięki ściągaczom bokserskim przez całe zajęcia możesz mieć rękawice na dłoniach i korzystać z ochrony podczas uderzania w worek.
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR?
Aby właściwie dobrać rozmiar rękawic, należy zmierzyć obwód dłoni i porównać go z zamieszczoną poniżej tabelą rozmiarów: od 19,8cm do 20,5cm = rozmiar SMALL ( S ) od 20,6 cm do 21,1cm = rozmiar MEDIUM ( M ) od 21,2cm do 21,7cm = rozmiar LARGE ( L ) od 21,8cm do 22,9cm = rozmiar XLARGE ( XL ) Po założeniu rękawice nie mogą być ani za mocno ściągnięte ani zbyt luźne.
Wskazówki dotyczące utrzymania
Po zakończonym użytkowaniu warto wysuszyć ściągacze. Umieść je w suchym i przewiewnym miejscu. Ściągacze szybko wyschną, co zapobiegnie powstawaniu brzydkich zapachów i zużyciu się pianki wewnętrznej. Nie stawiać blisko źródła ciepłą, np. przy kaloryferze.

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  30-39 lat
  09 grudzień 2016
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Bardzo szybka przesyłka została wysłana expersowo bezpiecznie zapakowany produkt. Zakup warte pieniędzy. Polecam wszystkim i zapraszam do zakupów na tej stronie

Mogą Cię również zainteresować

GORA STRONY