Skarpety antypoślizgowe Gym & Pilates dla maluchów

Ref.
8355729
Mocne strony
Skarpety antypoślizgowe dla dzieci. Te skarpety posiadają od wewnątrz tkaninę pętelkową oraz wstawki od spodu!

2 DOSTĘPNE KOLORY

24,99 zł*
Antypoślizgowość
Silikonowe wypustki pod stopą zapobiegają poślizgnięciu się.
Miękkość
Skarpety wykonane są głównie z bawełny, co zapewnia miękkość
Stabilność
Elastyczna taśma na wysokości kostki zapobiega ślizganiu się skarpetki w kostce.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 19/22 do 27/30
SKŁAD
Skarpety : 79.0% Bawełna, Skarpety : 19.0% Poliamid, Skarpety : 2.0% Elastan
Przeznaczenie:
do gimnastyki dla niemowląt.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Korzyści płynące z uprawiania aktywności fizycznej od najmłodszych lat:
Regularne uprawianie aktywności fizycznej od najmłodszych lat wywiera bardzo korzystny wpływ na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka odpowiedniego trybu życia ograniczy w przyszłości jego problemy ze zdrowiem. Co więcej, uprawianie sportu z innymi dziećmi pozytywnie wpływa na integrację społeczną oraz osobisty rozwój dziecka.
Fizyczne i intelektualne korzyści:
Jakie są korzyści fizyczne? - Rozwijanie podstawowych umiejętności fizycznych (rozwój psychomotoryczny) - Wspieranie wzrostu - Walka z otyłością Jakie są korzyści intelektualne? - Zdobywanie zaufania do siebie samego - Wspieranie integracji z grupą - Wspieranie rozwoju dziecka
Aktywność:
Czym jest gimnastyka dla niemowląt? To zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką instruktora ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory są wykonane z różnych przeszkód, których wielkość jest dostosowana do wzrostu małych dzieci (belki, stopnie, równie pochyłe, drążki równoległe, tunele, walce). Mogą one swobodnie po nich się wspinać, zjeżdżać, skakać i chodzić przy utrzymaniu równowagi. To aktywność dla dzieci od 10 m-cy do 6 r.ż.
Zalety tej aktywności:
Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt? Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację, sposób odczuwania i zmysł równowagi. Co więcej, utrzymanie równowagi na osprzęcie, skakanie, turlanie się czy wspinanie pozwala dziecku zwiększyć swoją samodzielność oraz zaufanie do siebie samego.
Strój na zajęcia:
Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt? Wygodny i miękki strój, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie wykonane z miękkiej dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę. Dzięki miękkim butom Domyos dziecko nie będzie się ślizgać na sprzęcie sportowym. Buty Domyos łatwo się zdejmuje, by szybko założyć odpowiednie do gimnastyki dla niemowląt buty!
GORA STRONY