Skarpety Gym & Pilates 100 MID x2

Ref.
3851376
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Zestaw 2 par skarpetek z przewagą bawełny to wspaniały komfort dla dziecięcych stópek!

2 DOSTĘPNE KOLORY

Miękkość
Skarpety Domyos wykonane są głównie z bawełny, co zapewnia miękkość
Trzymanie stopy
Elastyczna taśma na wysokości kostki zapobiega ślizganiu się skarpetki w bucie.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 19/22 do 27/30
SKŁAD
Skarpety : 71.0% Bawełna, Skarpety : 27.0% Poliamid, Skarpety : 2.0% Elastan, Skarpety : 0.0% Elastodien
Przeznaczenie:
dla maluchów, do zabaw sportowych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie wymaga prasowania.

DODATKOWE INFORMACJE

Korzyści płynące z uprawiania aktywności fizycznej od najmłodszych lat:
Regularne uprawianie aktywności fizycznej od najmłodszych lat wywiera bardzo korzystny wpływ na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka odpowiedniego trybu życia ograniczy w przyszłości jego problemy ze zdrowiem. Co więcej, uprawianie sportu z innymi dziećmi pozytywnie wpływa na integrację społeczną oraz osobisty rozwój dziecka.
Fizyczne i intelektualne korzyści:
Jakie są korzyści fizyczne? - Rozwijanie podstawowych umiejętności fizycznych (rozwój psychomotoryczny) - Wspieranie wzrostu - Walka z otyłością Jakie są korzyści intelektualne? - Zdobywanie zaufania do siebie samego - Wspieranie integracji z grupą - Wspieranie rozwoju dziecka
Aktywność:
Czym jest gimnastyka dla niemowląt? To zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką instruktora ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory są wykonane z różnych przeszkód, których wielkość jest dostosowana do wzrostu małych dzieci (belki, stopnie, równie pochyłe, drążki równoległe, tunele, walce). Mogą one swobodnie po nich się wspinać, zjeżdżać, skakać i chodzić przy utrzymaniu równowagi. To aktywność dla dzieci od 10 m-cy do 6 r.ż.
Zalety tej aktywności:
Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt? Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich dotyk, ruch koordynację i zmysł równowagi. Co więcej, utrzymanie równowagi na osprzęcie, skakanie, turlanie się czy wspinanie pozwala dziecku zwiększyć swoją samodzielność oraz zaufanie do siebie samego.
Strój na zajęcia:
Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt? Wygodny i miękki strój, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie wykonane z miękkiej dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę. Dzięki miękkim butom Domyos dziecko nie będzie się ślizgać na sprzęcie sportowym. Buty Domyos łatwo się zdejmuje, by szybko założyć odpowiednie do gimnastyki buty dla niemowląt!

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  30-39 lat
  10 październik 2017
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  fajne skarpety

  dobrej jakości bawełna, noga sie w nich nie poci

GORA STRONY