Skarpety Gym & Pilates 500 x2

Ref.
8355729
OPINIE KLIENTÓW
4.8 / 5 15 Opinie
Mocne strony
Antypoślizgowe skarpety!Te skarpety posiadają od wewnątrz tkaninę pętelkową oraz wstawki od spodu!

2 DOSTĘPNE KOLORY

Antypoślizgowość
Silikonowe wypustki pod stopą zapobiegają poślizgnięciu się.
Miękkość
Skarpety wykonane są głównie z bawełny, co zapewnia miękkość
Stabilność
Elastyczna taśma na wysokości kostki zapobiega ślizganiu się skarpetki w kostce.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 19/22 do 27/30
SKŁAD
Skarpety : 79.0% Bawełna, Skarpety : 19.0% Poliamid, Skarpety : 2.0% Elastan
Przeznaczenie:
dla maluchów, do zabaw sportowych.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Korzyści płynące z uprawiania aktywności fizycznej od najmłodszych lat:
Regularne uprawianie aktywności fizycznej od najmłodszych lat wywiera bardzo korzystny wpływ na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka odpowiedniego trybu życia ograniczy w przyszłości jego problemy ze zdrowiem. Co więcej, uprawianie sportu z innymi dziećmi pozytywnie wpływa na integrację społeczną oraz osobisty rozwój dziecka.
Fizyczne i intelektualne korzyści:
Jakie są korzyści fizyczne? - Rozwijanie podstawowych umiejętności fizycznych (rozwój psychomotoryczny) - Wspieranie wzrostu - Walka z otyłością Jakie są korzyści intelektualne? - Zdobywanie zaufania do siebie samego - Wspieranie integracji z grupą - Wspieranie rozwoju dziecka
Aktywność:
Czym jest gimnastyka dla niemowląt? To zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką instruktora ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory są wykonane z różnych przeszkód, których wielkość jest dostosowana do wzrostu małych dzieci (belki, stopnie, równie pochyłe, drążki równoległe, tunele, walce). Mogą one swobodnie po nich się wspinać, zjeżdżać, skakać i chodzić przy utrzymaniu równowagi. To aktywność dla dzieci od 10 m-cy do 6 r.ż.
Zalety tej aktywności:
Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt? Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację, sposób odczuwania i zmysł równowagi. Co więcej, utrzymanie równowagi na osprzęcie, skakanie, turlanie się czy wspinanie pozwala dziecku zwiększyć swoją samodzielność oraz zaufanie do siebie samego.
Strój na zajęcia:
Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt? Wygodny i miękki strój, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie wykonane z miękkiej dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę. Dzięki miękkim butom Domyos dziecko nie będzie się ślizgać na sprzęcie sportowym.Buty Domyos łatwo się zdejmuje, by szybko założyć odpowiednie do gimnastyki dla niemowląt buty!

OPINIE KLIENTÓW

4.8 / 5 15 Opinie
14 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 22 czerwiec 2020
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  dość kiepska jakość

  niestety materiał bardzo szybko się niszczy

 • Mężczyzna
  11 grudzień 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Bardzo dobre zabezpieczenie przed poślizgiem

  W nazwie produktu napisano "Skarpety do gimnastyki antypoślizgowe", ale to nie jest cała prawda. W przypadku kilkuletniego dziecka, które jest w ciągłym ruchu bardzo ważne jest zabezpieczenie go przed przypadkowym poślizgiem. Dotyczy to nie tylko gimnastyki, ale codziennego funkcjonowania w domu. Te skarpetki doskonale spełniają ten wymóg. Gumki antypoślizgowe są doże i bardzo solidnie wykonane.

 • 09 grudzień 2019
  Używany od Więcej niż 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Genialne ciepłe i antypoślizgowe córa biega cały czas w nich na boso i stopy ciepłe i bezpiecznie polecam nie do zdarcia

GORA STRONY