SOFT BALL do pilatesu

Ref.
8529179
Mocne strony
Aktywizowanie głębokich mięśni stabilizujących podczas ćwiczeń w pozycji siedzącej, leżącej czy na stojąco, a także poprawa postawy. - S: 22 cm jasnoniebieska; - L: 26 cm ciemnoniebieska.
Wszechstronność
Pomaga ułożyć ciało, ćwiczenie przy oporze, rozciąganiu, itp.
Kompaktowość
Pompowanie ustami / wypuszczanie powietrza za pomocą końcówki w zestawie!

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Piłka : 100.0% Polichlorek winylu (PVC) - bez ftalanów
Approved by
"Bardzo dobry produkt. Często go używam, nie tylko do wzmacniania mięśni czy zwiększania giętkości pleców." Gilles, klient marki Decathlon
Tests
Wykonany z materiałów bez szkodliwych substancji. Przeprowadzamy testy zapewniające rozmiar, wagę oraz wytrzymałość produktu.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Przechowywać czysty i suchy produkt, z dala od promieni słonecznych i w temperaturze <25°C Unikać każdego źródła ciepła: kaloryfer, podgrzewana podłoga, okno od słonecznej strony, lakierowana powierz.

DODATKOWE INFORMACJE

Jak napompować Soft ball?
Napompuj ją za pomocą końcówki (w zestawie). Szybkie pompowanie piłki. Napompuj ją do swoich potrzeb, dla komfortu podczas treningu. Wyjmij końcówkę i zamknij otwór.
Jak trenować z Soft ball?
Używaj jej do aktywowania głębokich mięśni stabilizujących, podczas ćwiczeń w pozycji siedzącej, leżącej czy na stojąco. Nie wiesz, od którego ćwiczenia rozpocząć, ani jaką pozycję przyjąć? Zapoznaj się z informacją poniżej. Nasi wykwalifikowani trenerzy, nasz zespół projektantów, opracował serwis z poradami trenerów zapewniający Ci wsparcie. Kilkanaście bezpłatnych ćwiczeń do wykonywania z tym akcesorium czeka na ciebie na plakacie do pobrania z instrukcji.
Mała rada
Możesz jej używać do ćwiczenia oddechu.
GORA STRONY