Spodenki do gimnastyki 100 dla maluchów

Ref.
8380316
Mocne strony
Szorty z przewagą bawełny. Długość dostosowana do gimnastyki dla niemowląt i każdej innej aktywności sportowej. Rozciągliwy pas podtrzymuje spodenki na miejscu podczas treningu.

2 DOSTĘPNE KOLORY

Miękkość
Materiał z przewagą bawełny, bardzo miękki od strony ciała.
Rozciągliwość
Naturalnie rozciągliwy materiał i szeroki krój ułatwiają wykonywanie ruchów.
Stabilność
Gumka w pasie ułatwia zakładanie spodni.
Wpływ na środowisko naturalne
Ocena B - porównanie: spodenki dla maluchów - szczegółowe inf. techniczne

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 12 miesięcy do 6 lat
Kolor
szary, niebieski
SKŁAD
Materiał główny : 51.0% Bawełna, Materiał główny : 49.0% Poliester
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
dla maluchów, do zabaw sportowych.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Czym jest gimnastyka dla niemowląt?
Jest to zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką dorosłego ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory pozwalają uczyć się różnych czynności: skakania, utrzymywanie równowagi, podskakiwania, turlania się, wspinania, czołgania, itp.
Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt?
Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację i zmysł równowagi.
Jak ubrać się na gimnastykę dla niemowląt?
Wygodne i giętkie wyposażenie sportowe dostosowane do pory roku: koszulka i spodenki, legginsy lub spodnie oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę, a także buty (mogą być giętkie).
Długie szorty nad kolano zapewniają swobodę podczas wykonywania wszystkich ruchów
Spodenki nad kolano zapewniają swobodę podczas ćwiczeń na podłodze. Ubranie nie krępuje ruchów. Bardzo miękki i elastyczny materiał. Dwukolorowe ubranie, nakrapiany materiał. Rozciągliwy i dopasowany pasek podtrzymuje spodenki na miejscu podczas aktywności.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/
GORA STRONY