Spodenki do gimnastyki 100 dla maluchów

Ref.
8516302
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Klasyka do gimnastyki dla niemowląt. 100% bawełny. Miękkość i komfort!
Miękkość
Materiał 100% bawełny zapewnia maksymalny komfort.
Rozciągliwość
Lejący materiał spodenek 100 zapewnia dziecku całkowitą swobodę ruchów.
Stabilność
Rozciągliwy pas dla dobrego trzymania i łatwego zakładania.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 12 miesięcy do 6 lat
Kolor
granatowy
SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Bawełna
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Podstawa!
Chcąc czynić postępy w tym sporcie, mały gimnastyk musi czuć się doskonale swobodnie w swoich ruchach. Dlatego warto wybrać koszulkę, bluzę, którą może w każdej chwili zdjąć, a także spodenki, spodnie czy legginsy. Wykonane całkowicie z bawełny spodenki 100 to niezastąpione wsparcie podczas odkrywania gimnastyki dla niemowląt, rozwijania zdolności psychomotorycznych oraz zabawy!
Rozciągliwe ubranie
Twoje dziecko nie oszczędza się podczas gimnastyki dla niemowląt, dlatego musi mieć zapewnioną swobodę ruchów. Aby mogło się bawić i rozwijać swoją psychomotorykę jego ruchy nie mogą być skrępowane! Spodenki 100 są rozciągliwe i zapewniają Twojemu dziecku prawdziwą swobodę ruchów. Twoje dziecko może uczyć się korzystania ze swoich zdolności ruchowych w zrównoważony i przyjemny sposób.
Miękkość
Dzięki wykonaniu ze 100% bawełny, spodenki 100 oferują miękkość i komfort Twojemu dziecku. Dzięki swobodzie w tym ubraniu, które doskonale dopasowuje się do ruchów ciała, Twoje dziecko będzie dawać z siebie wszystko! Spodenki 100 to niezastąpione ubranie dla rozpoczynających i uprawiających gimnastykę dla niemowląt.
Jak ubrać się na gimnastykę dla niemowląt?
Potrzebując swobody podczas aktywności, Twoje dziecko może liczyć na produkty Domyos. Celem naszego działania jest, aby dziecko nie było skrępowane w swoich ruchach, trenowało w poczuciu komfortu, bez ciągłej konieczności podciągania spodenek. Niezastąpione podczas aktywności spodenki 100 to doskonały wybór! Z odpowiednimi butami sportowymi będzie mogło dawać z siebie wszystko!
Czy wiesz, czym jest gimnastyka dla niemowląt?
Ta przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 do 6 r.ż. aktywność sportowa ma za zadanie zachęcać dzieci do wykonywania wysiłku fizycznego poprzez pokonanie trasy zbudowanej z odpowiedniego sprzętu: tuneli, belek, miękkich dywanów, trampoliny. Dzieci mają wspinać się, skakać, uczyć się równowagi. Poprawiać swoją motorykę. Tę przyjemną aktywność sportową można uprawiać w klubie, w domu i na świeżym powietrzu.
Korzyści płynące z gimnastyki dla niemowląt
Czy Twoje dziecko uprawia gimnastykę dla niemowląt? Czy wiesz, że pod przykrywką dobrej zabawy, ta aktywność naprawdę wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci? Dzięki wykonywaniu różnych aktywności i odkrywaniu nowych wrażeń Twój mały gimnastyk uczy się zachowania równowagi, rozwija swoją motorykę i koordynację ruchową, a także poznaje swoje ciało i jego możliwości! To dobry sposób, aby zwiększyć jego pewność siebie.

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  01 czerwiec 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Spodenki

  Dość małe jak na ten rozmiar. Materiał bardzo dobry.

GORA STRONY