Spodenki do gimnastyki S500 dla maluchów

Ref.
8516346
Mocne strony
Rozciągliwy, kolorowy pas zapewnia bardzo modny wygląd. Rozciągliwe, miękkie, lejące i oddychające spodenki S500 doskonale wspierają dziecko w każdym jego ruchu.

2 DOSTĘPNE KOLORY

Odprowadzanie wilgoci
Ubranie odprowadza ciepło i szybko schnie zapewniając suchą skórę.
Rozciągliwość
Całkowita swoboda ruchów dzięki maksymalnej rozciągliwości materiału.
Stabilność
Małe plecy są ciepłe dzięki gumce w pasie!
Miękkość
Lejący i lekki a także bardzo miękki materiał.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 12 miesięcy do 6 lat
Kolor
niebieski
SKŁAD
Materiał główny : 89.0% Poliester, Materiał główny : 11.0% Elastan Klin : 100.0% Poliester
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Oddychalność
Podczas aktywności sportowej dzieci nie oszczędzają siebie. Z tego powodu spodenki S500 oferują oddychalność, odprowadzają wilgoć i szybko schnąc. Zapewniają suchą skórę.
Trzymanie
Podczas gimnastyki dla niemowląt dziecko nie może mieć skrępowanych ruchów! Projektanci produktów w Domyos zrozumieli to we właściwy sposób: dzięki elastycznemu pasowi, który pozwala dziecku wygodniej podciągać spodenki podczas aktywności, ubranie dopasowuje się do wszystkich ruchów i zapewnia dziecku prawdziwą wolność. Ponadto, specjalny szew w spodenkach, od dołu do kroku, wzmacnia to trzymanie i zapewnia odpowiednie okrycie ciała.
Miękkie, rozciągliwy i lejący materiał
Podczas gimnastyki dla niemowląt Twoje dziecko ma 1000 rzeczy do myślenia. Skoordynowanie ruchów. Utrzymanie równowagi. Zabawa. Nie może być mu niewygodnie w jego ubraniach! Dlatego nasi projektanci opracowali rozciągliwe spodenki dopasowujące się do każdego ruchu. Co więcej, lejący materiał zapewnia mu lepsze samopoczucie, Twoje dziecko może aktywnie spędzić kolejną godzinę zajęć.
dla maluchów do zabaw sportowych.
Czy wiesz, czym jest gimnastyka dla niemowląt? Ta przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 do 6 r.ż. aktywność sportowa ma za zadanie zachęcać dzieci do wykonywania wysiłku fizycznego poprzez pokonanie trasy zbudowanej z odpowiedniego sprzętu: tuneli, belek, miękkich dywanów, trampoliny. Dzieci mają wspinać się, skakać, uczyć się równowagi. Poprawiać swoją motorykę. Tę przyjemną aktywność sportową można uprawiać w klubie, w domu i na świeżym powietrzu.
Zalety tej aktywności:
Dużo dobrego dzieje się z dzieckiem podczas gimnastyki dla niemowląt! Pod przykrywką dobrej zabawy, ta aktywność naprawdę wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci. Dzięki wykonywaniu różnych aktywności i odkrywaniu nowych wrażeń Twój mały gimnastyk uczy się zachowania równowagi, rozwija swoją motorykę i koordynację ruchową, a także poznaje swoje ciało i jego możliwości! To dobry sposób, aby zwiększyć jego pewność siebie.
GORA STRONY