Spodenki do gimnastyki S500 dla maluchów

Ref.
8516757
Mocne strony
Rozciągliwy, kolorowy pas zapewnia bardzo modny wygląd. Te bardzo rozciągliwe spodenki doskonale będą wspierać Twoje dziecko w każdym ruchu.
Odprowadzanie wilgoci
Dzięki składowi te spodenki S500 wydajnie odprowadzają wilgoć.
Rozciągliwość
Te rozciągliwe spodenki zapewniają całkowitą swobodę ruchów.
Stabilność
Małe plecy są ciepłe dzięki gumce w pasie!
Miękkość
Bardzo miły w dotyku materiał syntetyczny.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 12 miesięcy do 6 lat
Kolor
szary, różowy
SKŁAD
Materiał główny : 85.0% Poliester, Materiał główny : 15.0% Elastan Klin : 100.0% Poliester
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Odprowadzanie wilgoci
Wyjątkowo oddychający materiał spodenek S500 oferuje wydajne odprowadzanie wilgoci. Pomimo pocenia się, Twoje dziecko zachowa suchą skórę. To techniczne ubranie zostało opracowane do intensywnych zajęć gimnastyki dla niemowląt.
Rozciągliwe ubranie
Twoje dziecko nie oszczędza się podczas gimnastyki dla niemowląt, dlatego musi mieć zapewnioną swobodę ruchów. Aby mogło się bawić i rozwijać swoją psychomotorykę jego ruchy nie mogą być skrępowane! Wykonane z dodatkiem elastanu spodenki S500 są rozciągliwe i zapewniają Twojemu dziecku prawdziwą swobodę ruchów. Twoje dziecko może uczyć się korzystania ze swoich zdolności ruchowych w zrównoważony i przyjemny sposób.
Trzymanie
Podczas gimnastyki dla niemowląt dziecko nie może mieć skrępowanych ruchów! Projektanci produktów w Domyos zrozumieli to we właściwy sposób: dzięki gumce w pasie zakładanie spodenek jest łatwiejsze. Ubranie dopasowuje się do każdego ruchu ciała. Ponadto, specjalny szew w spodenkach, od dołu do kroku, wzmacnia to trzymanie i zapewnia odpowiednie okrycie ciała.
Jak ubrać się na gimnastykę dla niemowląt?
Potrzebując swobody podczas aktywności, Twoje dziecko może liczyć na produkty Domyos: koszulkę, spodnie/legginsy i bluzę, którą może zdjąć, jeśli będzie za ciepło! Celem naszego działania jest, aby dziecko nie było skrępowane w swoich ruchach, trenowało w poczuciu komfortu, bez ciągłej konieczności podciągania spodni czy poprawiania koszulki. W zależności od poziomu zaawansowania, jego ubrania będą mniej lub bardziej techniczne. Dobierz odpowiednie buty sportowe i ciesz się jego szczęściem!
dla maluchów do zabaw sportowych.
Czy wiesz, czym jest gimnastyka dla niemowląt? Ta przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 do 6 r.ż. aktywność sportowa ma za zadanie zachęcać dzieci do wykonywania wysiłku fizycznego poprzez pokonanie trasy zbudowanej z odpowiedniego sprzętu: tuneli, belek, miękkich dywanów, trampoliny. Dzieci mają wspinać się, skakać, uczyć się równowagi. Poprawiać swoją motorykę. Tę przyjemną aktywność sportową można uprawiać w klubie, w domu i na świeżym powietrzu.
Korzyści płynące z gimnastyki dla niemowląt
Czy Twoje dziecko uprawia gimnastykę dla niemowląt? Czy wiesz, że pod przykrywką dobrej zabawy, ta aktywność naprawdę wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci? Dzięki wykonywaniu różnych aktywności i odkrywaniu nowych wrażeń Twój mały gimnastyk uczy się zachowania równowagi, rozwija swoją motorykę i koordynację ruchową, a także poznaje swoje ciało i jego możliwości! To dobry sposób, aby zwiększyć jego pewność siebie.
GORA STRONY