Spodenki do łagodnej jogi męskie

Ref.
8404801
OPINIE KLIENTÓW
4 / 5 3 Opinie
Mocne strony
Zapewniają komfort oraz swobodę ruchów.

2 DOSTĘPNE KOLORY

Swoboda ruchów
Luźny krój, dodatek elastanu to większa elastyczność.2 kieszenie.
Eko-koncept
bawełna z uprawy ekologicznej, uprawiana bez nawozów sztucznych, pestycydów, GMO

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 92.0% Bawełna, Materiał główny : 8.0% Elastan Gumka : 73.0% Poliamid, Gumka : 13.5% Poliester, Gumka : 13.5% Guma
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego warto wybrać bawełnę z upraw ekologicznych?
Bawełna pochodząca z upraw ekologicznych jest uprawiana bez użycia produktów chemicznych. Metody ekologicznej uprawy zostały opracowane z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko. Ta bawełna chroni bioróżnorodność, żyzną glebę i ogranicza ryzyko zanieczyszczenia wód gruntowych.
Wpływ produktu na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/
Jak opracowujemy nasze produkty?
Nasz zespół składa się z 8 osób:od początkujących do trenerów jogi.Wszyscy podzielamy tę samą pasję.Wszyscy poszukujemy równowagi (od najłagodniejszej do najbardziej dynamicznej jogi).We współpracy z naszymi ambasadorami jogi opracowujemy ekologiczne produkty, odpowiadające waszym oczekiwaniom i stanowi ducha.Angażujemy się na rzecz pozytywnej, hojnej jogi, która szanuje środowisko.

OPINIE KLIENTÓW

4 / 5 3 Opinie
2 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  27 luty 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  wygodne

  dobry zakup

 • Mężczyzna
  30-39 lat
  24 luty 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Słabe

  Towar poprawny i wygodny, lecz po siedmiu delikatnych praniach widać ślady znoszenia. Dodam że spodenki są używane na siłowni i nie mają kontaktu z jakimkolwiek podłożem.

  Odpowiedź marki :

  Dzień dobry,

  przykro mi, że produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Są to spodenki przeznaczone do jogi, do ćwiczeń na siłowni proponuję użyć spodenek z linii cardio, które w swoim składnie mają zdecydowanie mniej bawełny, a więcej materiałów typu poliester. Lepiej będę odprowadzały wilgoć oraz nie powinny powstawać na nich tak szybko ślady użytkowania, ponieważ materiał użyty jest bardziej odporny na ścieranie.


  Karolina

 • 19 lipiec 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Towar zgodny z opisem.Trafiona numeracja.

GORA STRONY