Spodenki Gym & Pilates 520 Regular męskie

Ref.
8549325
OPINIE KLIENTÓW
4.67 / 5 3 Opinie
Mocne strony
Dłuższe spodenki (nad kolano) z zasuwanymi kieszeniami zapewniają swobodę ruchów. Dzięki krojowi slim ubranie nie przesuwa się podczas wznosów nóg.Płaski sznurek ściągający w pasie, klin.

3 DOSTĘPNE KOLORY

Miękkość
Przewaga włókien bawełny zapewnia miękkość i komfort.
Odprowadzanie wilgoci
Oddalanie wilgoci od skóry.
Rozciągliwość
Sposób tkania materiału i klin sprawiają, że ubranie jest naturalnie rozciągliwe

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 76.0% Bawełna, Materiał główny : 24.0% Poliester Kieszeń : 100.0% Bawełna
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów. Dodatkowe testy przeprowadzane są przez zespół inżynierów na panelu użytkowników w warunkach użytkowania. Pozwalają one mi, szefowi produktu, oraz mojemu zespołowi projektantów rozwijać i opracowywać techniczne produkty satysfakcjonujące naszych klientów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

DOBRY PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE. WSZYSTKO WYJAŚNIMY!
W sklepach Decathlon opracowujemy, produkujemy i sprzedajemy nasze produkty na całym świecie.Możemy kontrolować każdy etap życia naszych produktów:od szkicu, przez projekt, opakowanie, transport, reklamę, aż do momentu sprzedaży… Nasz cel jest bardzo prosty:proponować Wam jakościowe produkty Gym & Pilates w dobrej cenie, przystępnej dla jak największej liczby użytkowników.
Jakie są zalety spodenek 520 regular Gym & Pilates?
Spodenki 520 regular Gym & Pilates są idealne do regularnych ćwiczeń o umiarkowanej intensywności. Docenisz ich długość nad kolana, płaski sznurek w pasie i prosty krój, który zapewnia dużą swobodę ruchów. Posiadają 2 zasuwane kieszenie.
Zalety spodenek Gym & Pilates 520
Jest trwała i łatwa w utrzymaniu. Doskonale wytrzymuje częste pranie w pralce. Materiał nie traci fasonu, a kolory - barw. Materiał bardzo szybko schnie i zapewnia wygodne prasowanie. To Twoje sportowe wsparcie, które nie sprawa kłopotów na co dzień!
Koncepcja produktów Gym & Pilates:
Gama Gym & Pilates została opracowana dla regularnych zajęć gimnastyki i pilatesu (fitness, łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni, pilates) o niskiej - dużej intensywności. Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie i swoją sylwetkę. Zespoły projektowe Gym & Pilates opracowują dla Ciebie idealną równowagę między komfortem a oddychalnością. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki opiniom Klientów.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/

OPINIE KLIENTÓW

4.67 / 5 3 Opinie
3 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 07 maj 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  spodenki

  bardzo fajne spodenki jak za taka cene.

 • 26 listopad 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Polecam

 • 17 sierpień 2019
  That review has been deposited on this product version
  Polecam

  Polecam w 100%

GORA STRONY