Spodenki Gym & Pilates dla maluchów

Ref.
8297296
Mocne strony
Klasyczne spodenki do zabaw sportowych dla maluchów. 100% czesanej bawełny z długimi włóknami... Miękkość zagwarantowana!
9,99 zł4,99 zł*
Cena obowiązuje od 11/10/2017 do wyczerpania zapasów
Miękkość
Materiał: 100% bawełny. Długie włókna gwarantują miękkość. Czesana bawełna.
Łatwość zakładania / zdejmowania
Gumka w pasie ułatwia zakładanie spodni.

CHARAKTERYSTYKA

Kolor
granatowy
Rozmiary
od 12 miesięcy do 4 lat
SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Bawełna
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
do zabaw sportowych i do ćwiczeń gimnastycznych w szkole.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Prać w pralce w temperaturze 40°C. Prasować w niskiej temperaturze.

DODATKOWE INFORMACJE

Czym jest gimnastyka dla niemowląt?
Jest to zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką instruktora ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory są wykonane z różnych przeszkód, których wielkość jest dostosowana do wzrostu małych dzieci (belki, stopnie, równie pochyłe, tunele, walce, itp.). Mogą one swobodnie po nich się chodzić, biegać, skakać wspinać się, turlać przy utrzymaniu równowagi.
Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt?
Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację i zmysł równowagi.
Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt?
Wygodny i miękki strój, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie wykonane z miękkiej dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę. Dzięki miękkim butom Domyos dziecko nie będzie się ślizgać na sprzęcie sportowym.
Spodenki 100% bawełny
Te spodenki ze 100% bawełny posiadają doskonały stosunek jakości do ceny Klasyczne ubranie do noszenia podczas gimnastyki i do innych dyscyplin sportowych. Produkt unisex - odpowiedni dla chłopców jak i dziewczynek
GORA STRONY