Spodenki regular Gym & Pilates 100 męskie

Ref.
8512717
OPINIE KLIENTÓW
4.4 / 5 5 Opinie
Mocne strony
Wygodne spodenki o prostym kroju i długości do połowy uda.
Miękkość
Przewaga włókien bawełny zapewnia miękkość i komfort.
Rozciągliwość
Sposób tkania materiału sprawia, że ubranie jest naturalnie rozciągliwe.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 60.0% Bawełna, Materiał główny : 40.0% Poliester Kieszeń : 100.0% Bawełna
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów. Dodatkowe testy przeprowadzane są przez zespół inżynierów na panelu użytkowników w warunkach użytkowania. Pozwalają one mi, szefowi produktu, oraz mojemu zespołowi projektantów rozwijać i opracowywać techniczne produkty satysfakcjonujące naszych klientów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

DOBRY PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE. WSZYSTKO WYJAŚNIMY!
W sklepach Decathlon opracowujemy, produkujemy i sprzedajemy nasze produkty na całym świecie.Możemy kontrolować każdy etap życia naszych produktów:od szkicu, przez projekt, opakowanie, transport, reklamę, aż do momentu sprzedaży… Nasz cel jest bardzo prosty:proponować Wam jakościowe produkty Gym & Pilates w dobrej cenie, przystępnej dla jak największej liczby użytkowników.
Koncepcja produktów Gym & Pilates:
Gama Gym & Pilates została stworzona do regularnych zajęć z gimnastyki i pilatesu (fitness, łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni, pilates) o dowolnej intensywności. Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Zespoły projektowe Gym & Pilates opracowują dla Ciebie idealną równowagę między komfortem a oddychalnością. Nasze modele są regularnie poddawane testom. Dopracowujemy je także dzięki licznym opiniom Klientów.
Jaka jest zaleta spodenek Gym & Pilates?
Jest trwała i łatwa w utrzymaniu. Doskonale wytrzymuje częste pranie w pralce. Materiał nie traci fasonu, a kolory - barw. Materiał bardzo szybko schnie i zapewnia wygodne prasowanie. To Twoje sportowe wsparcie, które nie sprawa kłopotów na co dzień!
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ocena ABCDE jest wystawiana po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko porównując do siebie podobne produkty (koszulki, spodnie, plecaki...). Decathlon z własnej woli podjął tę inicjatywę przejrzystości dla dobra środowiska naturalnego.Strona www: sustainability.decathlon.com

OPINIE KLIENTÓW

4.4 / 5 5 Opinie
4 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 15 lipiec 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  polecam

  wszystko w jak najlepszym porządku

 • 30 kwiecień 2020
  Używany od Więcej niż 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  polecam

  Bardzo wygodne i rozciągliwe, nie krępują ruchów.

 • 03 kwiecień 2020
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  bardzo wygodne

  Nie uciskają w pasie

GORA STRONY