Spodenki z paskiem do tańca nowoczesnego damskie czarne

Ref.
8554606
Mocne strony
Szukasz wygodnych spodenek, by tańczyć w pełni swobodnie? Bawełna zapewnia miękkość, a detale takie jak pas i kieszonki dodają stylu Twoim tanecznym krokom!
Rozciągliwość
Lejący materiał i luźny krój.
Miękkość
Bawełna (wygoda) w połączeniu z materiałem syntetycznym (oddychalność).

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 47.0% Bawełna, Materiał główny : 32.0% Modal, Materiał główny : 16.0% Poliester, Materiał główny : 5.0% Elastan
Approved by
Inès, nasz inżynier testów w terenie, współpracując z amatorskimi i profesjonalnymi tancerzami przetestowała nasze produkty. Nosili oni nasze produkty podczas zajęć, a następnie podzielili się z nami pozytywnymi jak i negatywnymi opiniami. Mogliśmy dzięki temu skupić się na wymagających poprawy punktach, dopracować je jak najlepiej odpowiadając na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, z każdym nowym produktem wykonuje testy próbne każdego rozmiaru, by zapewnić Tobie odpowiedni rozmiar.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Jaką stworzyć stylizację ze spodenkami?
Można je łatwo połączyć z bezszwowymi legginsami lub czarnymi rajstopami bez stóp, by podkreślić taneczne kroki. Do tego dodaj oddychający stanik, sam lub z lejącą koszulką na wierzch!
Jak dobrać strój do tańca nowoczesnego?
Strój do tańca nowoczesnego jest o wiele bardziej swobodny niż strój do tańca klasycznego, który często jest wymagany przez nauczyciela. Musisz po prostu czuć się swobodnie, aby nic nie krępowało Twoich ruchów. Idealne zestawy to: szerokie spodnie i dopasowana góra lub dopasowane spodnie i szeroka góra. Możesz zakładać warstwy (koszulka + top lub koszulka + stanik) i cieszyć się lepszym stylem!
GORA STRONY