Spódniczka tutu różowa

Ref.
8399633
Mocne strony
Chcesz swobodnie tańczyć na scenie? To tutu zakłada się bezpośrednio na kostium, a dzięki okrągłej torbie nie gniecie się podczas transportu. Znalazłaś to, czego potrzebujesz? Teraz możesz tańczyć!

2 DOSTĘPNE KOLORY

119,99 zł*
Swoboda ruchów
Dół z materiału, który doskonale opina ciało i dopasowuje się do ruchów.
Stabilność
Doskonale przylega do kostiumu. Zakłada się ją jak majtki.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 4 do 16 lat.
Kolor
biały, bladoróżowy
SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Poliamid Tkanina spodnia : 82.0% Poliester, Tkanina spodnia : 18.0% Elastan
Approved by
Nasza inżynier prób terenowych, Inès, przekazała nasze produkty do testów początkującym i zawodowym tancerzom. Nosili je podczas zajęć, a następnie podzielili się uwagami, zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi. Mogliśmy więc doszlifować nasze mocne strony i udoskonalić kwestie wymagające poprawy, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby tancerzy. Szef produktu, Caroline, także przeprowadza przymiarki każdego nowego produktu we wszystkich rozmiarach, by gwarantować odpowiednią rozmiarówkę.
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Testy te, prowadzone regularnie przez zewnętrzne laboratorium, potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Z czego składa się strój do tańca klasycznego?
Strój jest często zalecany, a nawet narzucany przez nauczyciela. Dowiedz się w swoim studiu tańca, jaki strój tam obowiązuje. Idealny strój to połączenie kostiumu z rajstopami. Dzięki temu ubranie nie przesuwa się bez względu na rodzaj wykonywanego ruchu. Możesz też dodać do stroju spódniczkę. Jeśli chodzi o obuwie, masz do wyboru modele z podeszwą pełną lub dwudzielną – poproś o poradę swojego nauczyciela. Nasz pomysł na utrzymanie mięśni w cieple? Załóż ocieplacz!
Jak dobrać strój do tańca klasycznego?
Nasze motto? Dopasowanie i komfort. Strój nie może być zbyt ciasny ani zbyt luźny. Kostium i legginsy muszą umożliwić Ci taniec z uśmiechem! W przymierzalni wykonaj kilka ruchów, aby upewnić się, czy dobrze wybrałaś: unieś rękę, pochyl się do przodu. Ubranie nie może się przesuwać. Spódniczka, nieobowiązkowy element stroju, jest kwestią gustu. Powinna się dobrze układać w talii i dopasowywać się do ruchów ciała. Znalazłaś to, czego potrzebujesz? Teraz możesz tańczyć!
Kiedy nosimy tutu?
Tutu przenosi nas w świat marzeń, jednak nosi się je tylko na scenie, nie podczas zajęć. Przed wyborem tutu poczekaj na wytyczne od swojego nauczyciela tańca dotyczące występu na zakończenie roku. Często zalecane jest białe tutu. Pasuje do kostiumu z bardzo krótkim rękawem lub na szerokie/wąskie ramiączka!
Do czego służy okrągła torba?
Okrągła torba dopasowana do rozmiaru tutu ogranicza gniecenie się, ponieważ tutu jest w niej ułożone na płasko i podtrzymywane przez pasek. Długi i krótki pasek służą do przenoszenia torby bez uszkodzenia tutu. Wiemy, że jego prasowanie nie jest łatwą czynnością!
GORA STRONY