Spodnie do dynamicznej jogi męskie

Ref.
8380571
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
W klasycznym stylu – posiadają płaski, szeroki pas i 2 zasuwane kieszenie. Nic tylko ćwiczyć.
Swoboda ruchów
Dwustronnie rozciągliwy materiał, płaski pas i szwy: jak druga skóra!
Oddychalność
Techniczna tkanina wchłania wilgoć i ogranicza wychłodzenie.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od S do XXL
Kolor
szary
SKŁAD
Materiał główny : 88.0% Poliester, Materiał główny : 12.0% Elastan Gumka : 44.0% Poliamid, Gumka : 38.0% Poliester, Gumka : 18.0% Guma
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Jak opracowujemy nasze produkty?
Nasz zespół składa się z 8 osób: od początkujących do trenerów jogi. Wszyscy podzielamy tę samą pasję. Wszyscy poszukujemy równowagi (od najłagodniejszej do najbardziej dynamicznej jogi). We współpracy z naszymi ambasadorami jogi opracowujemy ekologiczne produkty, odpowiadające waszym oczekiwaniom i stanowi ducha. Angażujemy się na rzecz pozytywnej, hojnej jogi, która szanuje środowisko.
Wpływ produktu na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ocena ABCDE jest wystawiana po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko porównując do siebie podobne produkty (koszulki, spodnie, plecaki...). Decathlon z własnej woli podjął tę inicjatywę przejrzystości dla dobra środowiska naturalnego. Strona www: Sustainability.decathlon.com Film wyjaśniający: https://youtu.be/8t63KkRwn_8

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  14 listopad 2018
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Generalnie jestem zadowolony

  Generalnie jestem zadowolony, jednak przy wzroście 180cm i wadze 85kg rozmiar L (L34 W34) spodnie w pasie trochę uciskają. Nie wiem z kolei czy XL (L34 W37) nie byłyby za luźne. W każdym razie spodnie nie krępują ruchów i pozwalają na swobodne wykonywanie asan.

GORA STRONY