Spodnie do dynamicznej jogi STUDIO damskie

Ref.
8484581
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Bardziej eleganckie niż legginsy. Te techniczne, giętkie i oddychające spodnie możesz nosić w ciągu dnia i przejść z pracy na zajęcia jogi bez konieczności przebierania się.
129,99 zł*
Swoboda ruchów
Krój marchewki i dodatek elastanu to większa elastyczność.
Odprowadzanie wilgoci
Techniczny materiał wchłania i rozprasza wilgoć oraz szybko schnie.
Miękkość
Miękka tkanina szmerglowana.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 94.0% Poliamid, Materiał główny : 6.0% Elastan Gumka : 78.6% Poliester, Gumka : 21.4% Kauczuk naturalny (NR)
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Spodnie do dynamicznej jogi, od biura do klubu:
Te spodnie zapewniają maksymalną swobodę ruchów podczas zajęć dynamicznej jogi. Ubranie o luźnym kroju. Jest oddychające i dopasowuje się do każdego ruchu ciała. Dzięki dosyć grubemu materiałowi, nieprzezroczystemu i zakrywającemu oraz wysokiemu paskowi możesz czuć się swobodnie w asanach. Regulacja w dole nogawek utrzymuje ubranie na miejscu przy pozycjach z głową w dół. 2 kieszenie i pasek ze sznurkiem ściągającym.
Jak opracowujemy nasze produkty?
Nasz zespół składa się z 8 osób:od początkujących do trenerów jogi.Wszyscy podzielamy tę samą pasję.Wszyscy poszukujemy równowagi (od najłagodniejszej do najbardziej dynamicznej jogi).We współpracy z naszymi ambasadorami jogi opracowujemy ekologiczne produkty, odpowiadające waszym oczekiwaniom i stanowi ducha.Angażujemy się na rzecz pozytywnej, hojnej jogi, która szanuje środowisko.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 18 marzec 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  OK

  Spodnie nabyłem córce. Odnoszę wrażenie, że jedna "porcja" to będzie za mało. Spisują się w 100 procentach ( nie tylko do jogi).

GORA STRONY