Spodnie do gimnastyki 100 dla maluchów

Ref.
8516306
Mocne strony
Te lekkie spodnie to niezastąpione ubranie do gimnastyki dla niemowląt. Zapewnią Twojemu dziecku całkowitą swobodę ruchów. Łatwe do zakładania ubranie wspierające samodzielność dziecka.
Miękkość
100% bawełny: te spodnie zapewniają maksymalny komfort.
Rozciągliwość
Szeroki krój ułatwia wykonywanie ruchów.
Stabilność
Rozciągliwy pas dla dobrego trzymania i łatwego zakładania.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 12 miesięcy do 6 lat
Kolor
granatowy
SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Bawełna
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Jak ubrać się na gimnastykę dla niemowląt?
Potrzebując swobody podczas aktywności, Twoje dziecko może liczyć na produkty Domyos. Celem naszego działania jest, aby dziecko nie było skrępowane w swoich ruchach, trenowało w poczuciu komfortu, bez ciągłej konieczności podciągania spodni. Spodnie 100 to doskonały wybór! Z odpowiednimi butami sportowymi będzie mogło dawać z siebie wszystko!
Czy wiesz, czym jest gimnastyka dla niemowląt?
Ta przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 do 6 r.ż. aktywność sportowa ma za zadanie zachęcać dzieci do wykonywania wysiłku fizycznego poprzez pokonanie trasy zbudowanej z odpowiedniego sprzętu: tuneli, belek, miękkich dywanów, trampoliny. Dzieci mają wspinać się, skakać, uczyć się równowagi. Poprawiać swoją motorykę. Tę przyjemną aktywność sportową można uprawiać w klubie, w domu i na świeżym powietrzu.
Korzyści płynące z gimnastyki dla niemowląt
Czy Twoje dziecko uprawia gimnastykę dla niemowląt? Czy wiesz, że pod przykrywką dobrej zabawy, ta aktywność naprawdę wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci? Dzięki wykonywaniu różnych aktywności i odkrywaniu nowych wrażeń Twój mały gimnastyk uczy się zachowania równowagi, rozwija swoją motorykę i koordynację ruchową, a także poznaje swoje ciało i jego możliwości! To dobry sposób, aby zwiększyć jego pewność siebie.
GORA STRONY