Spodnie do gimnastyki 500 dla maluchów

Ref.
8501768
Mocne strony
Twoje dziecko bierze udział w gimnastyce dla niemowląt? Nie możesz zatem obojętnie przejść obok tych spodni ze wstawkami z silikonu na kolanach: rozwiązanie ułatwiające dzieciom pokonanie trasy!

4 DOSTĘPNE KOLORY

od
54,99 zł49,99 zł*
Odprowadzanie wilgoci
Bawełniano-poliestrowy materiał szybko odprowadza ciepło i wilgoć.
Ciepło
Oddychające spodnie 500 chronią przed zimnem dzięki ścieśnionej dzianinie.
Przyczepność
Silikonowe wstawki na kolanach wspierają dzieci w aktywności. Sprytne!
Stabilność
Małe plecy są ciepłe dzięki gumce w pasie!

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 12 miesięcy do 6 lat
Kolor
szary, różowy
SKŁAD
Materiał główny : 67.0% Bawełna, Materiał główny : 33.0% Poliester Klin : 78.0% Poliester, Klin : 17.0% Wiskoza, Klin : 5.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Przyczepność
Mali gimnastycy w trakcie aktywności są zachęcani do skakania, biegania i wspinania się. Z tego powodu zespół projektantów Domyos opracował spodnie z przyczepnymi wstawkami na kolanach. Cel? Pomóc maluchom w ich aktywności sportowej. Sposób wsparcia dzieci w rozwijaniu ich zdolności ruchowych i dopasowania ubrania do ich aktywności! Szybsze postępy na torze podczas gimnastyki dla niemowląt!
Trzymanie
Podczas gimnastyki dla niemowląt dziecko nie może mieć skrępowanych ruchów! Projektanci produktów w Domyos zrozumieli to we właściwy sposób: dzięki elastycznemu pasowi, który pozwala dziecku wygodniej podciągać spodnie podczas aktywności, ubranie dopasowuje się do wszystkich ruchów i zapewnia dziecku prawdziwą wolność. Ponadto, specjalny szew w spodniach, od dołu do kroku, wzmacnia to trzymanie i zapewnia odpowiednie okrycie ciała.
Oddychalność
Spodnie 500 zapewniają dziecku ciepło a także swobodę ruchów podczas gimnastyki dla niemowląt. W salach sportowych temperatura może szybko wzrastać. Oddychający materiał produktu pozwala odprowadzać ciepło i wilgoć gwarantując małemu sportowcowi suchą skórę.
Jak ubrać się na gimnastykę dla niemowląt?
Potrzebując swobody podczas aktywności, Twoje dziecko może liczyć na produkty Domyos: koszulkę, spodnie/legginsy i bluzę, którą może zdjąć, jeśli będzie za ciepło! Celem naszego działania jest, aby dziecko nie było skrępowane w swoich ruchach, trenowało w poczuciu komfortu, bez ciągłej konieczności podciągania spodni czy poprawiania koszulki. W zależności od poziomu zaawansowania, jego ubrania będą mniej lub bardziej techniczne. Dobierz odpowiednie buty sportowe i ciesz się jego szczęściem!
dla maluchów do zabaw sportowych.
Czy wiesz, czym jest gimnastyka dla niemowląt? Ta przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 do 6 r.ż. aktywność sportowa ma za zadanie zachęcać dzieci do wykonywania wysiłku fizycznego poprzez pokonanie trasy zbudowanej z odpowiedniego sprzętu: tuneli, belek, miękkich dywanów, trampoliny. Dzieci mają wspinać się, skakać, uczyć się równowagi. Poprawiać swoją motorykę. Tę przyjemną aktywność sportową można uprawiać w klubie, w domu i na świeżym powietrzu.
Korzyści płynące z gimnastyki dla niemowląt
Czy Twoje dziecko uprawia gimnastykę dla niemowląt? Czy wiesz, że pod przykrywką dobrej zabawy, ta aktywność naprawdę wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci? Dzięki wykonywaniu różnych aktywności i odkrywaniu nowych wrażeń Twój mały gimnastyk uczy się zachowania równowagi, rozwija swoją motorykę i koordynację ruchową, a także poznaje swoje ciało i jego możliwości! To dobry sposób, aby zwiększyć jego pewność siebie.
GORA STRONY