Spodnie do jogi damskie

Ref.
8574060
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 2 Opinie
Mocne strony
Te miękkie i miłe w dotyku spodnie wykonane są z bawełny pochodzącej z upraw ekologicznych:. Wysoki, wywijany pasek opina mięśnie brzucha i doskonale leży na każdej sylwetce, nawet kobiet w ciąży.

4 DOSTĘPNE KOLORY

Swoboda ruchów
Dodatek elastanu to większa elastyczność.Sznurek ściągający w dole nogawki.
Eko-koncept
bawełna z uprawy ekologicznej, uprawiana bez nawozów sztucznych, pestycydów, GMO
Stabilność
Wysoki pas zakrywa brzuch, ale go nie ściska.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 92.0% Bawełna, Materiał główny : 8.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego warto wybrać bawełnę z upraw ekologicznych?
Bawełna pochodząca z upraw ekologicznych jest uprawiana bez użycia produktów chemicznych. Metody ekologicznej uprawy zostały opracowane z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko. Ta bawełna chroni bioróżnorodność, żyzną glebę i ogranicza ryzyko zanieczyszczenia wód gruntowych.
Jak opracowujemy nasze produkty?
Nasz zespół składa się z 8 osób: od początkujących do trenerów jogi. Wszyscy podzielamy tę samą pasję. Wszyscy poszukujemy równowagi (od najłagodniejszej do najbardziej dynamicznej jogi). We współpracy z naszymi ambasadorami jogi opracowujemy ekologiczne produkty, odpowiadające waszym oczekiwaniom i stanowi ducha. Angażujemy się na rzecz pozytywnej, hojnej jogi, która szanuje środowisko.
Czym jest joga prenatalna?
Zajęcia jogi prenatalnej są skupione na technikach oddychania i pozycjach wspierających ciężarne przed porodem, w jego trakcie, a także po porodzie. Profesorowie dają do dyspozycji ciężarnym różne akcesoria, aby mogły wygodnie wykonywać pozycje, ćwicząc siłę i giętkość, a także lepiej przygotować się do porodu.
Korzyści płynące z uprawiania jogi prenatalnej:
Jest ich wiele! Zwiększanie siły mięśni, wytrzymałości, giętkości (co jest ważne podczas porodu), poprawa jakości snu. Ulga w bólu odczuwanym w dolnej części pleców. Zmniejszenie stresu, niepewności. Poprawa koncentracji. Słowem: uprawianie jogi w ciąży to świetny pomysł!
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 2 Opinie
2 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 31 sierpień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Spodnie do jogi

  ok

 • Mężczyzna
  30 marzec 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Super sprawa

  Bardzo dobry produkt. Uzywany regularnie, suoer dopasowane i wygodne, nic nigdzie nie zjeżdża

GORA STRONY