Spodnie do łagodnej gimnastyki i jogi męskie niebieskie

Ref.
8299334
Mocne strony
Jej luźny krój połączony z miękkością bawełny zapewnia swobodę wykonywanych ruchów.
49,99 zł34,99 zł*
Cena obowiązuje od 09/01/2015 do wyczerpania zapasów
Swoboda ruchów
Bardzo miękkie włókna bawełny.
Miękkość
tkanina szmerglowana: bardzo miękki i miły w dotyku materiał.

CHARAKTERYSTYKA

Kolor
niebieski melanż
Rozmiary
od S do XXXL
SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Bawełna
Przeznaczenie:
dla mężczyzn, do łagodnej gimnastyki, jogi i pilatesu.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Ubranie z bawełny czy materiałów syntetycznych należy prać w maksymalnej temperaturze 30° - 40°. Można je suszyć w suszarce bębnowej. Prasować na średnim programie. Kolory jasne i ciemne prać oddzielnie. Naturalne schnięcie ubrań jest dobre dla środowiska, zużycia energii a także trwałości ubrań.

DODATKOWE INFORMACJE

Koncepcja produktów do jogi Domyos
Cała oferta ubrań zaprojektowana jest z myślą o zagwarantowaniu komfortu, który jest niezbędny podczas treningu. W Domyos cały nasz zespół opracowuje ubrania, dzięki którym zajęcia z gimnastyki lub jogi mogą być czasem rozluźnienia i przyjemności. Nie musisz zwracać uwagi na swoje ubrania; możesz skupić się na postawie i oddychaniu. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
Dlaczego warto uprawiać jogę?
Korzenie jogi sięgają starożytnych Indii. Pozwala ona na połączenie ciała z duchem. Uprawiając regularnie jogę możemy poczuć się dobrze ze swoim ciałem oraz umysłem. Ciało staje się gibkie, silne i sprężyste. Wzrasta nasze zaufanie do nas samych; jesteśmy spokojniejsi i bardziej rozluźnieni.
Testowanie produktów
Te spodnie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
GORA STRONY