Spodnie dresowe Gym dla maluchów

Ref.
8352516
Mocne strony
Lekkie, bardzo komfortowe spodnie! gwarancja miękkości 100% bawełna czesana o długim włóknie Lekkie i elastyczne, łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu.
14,99 zł*
Miękkość
100% bawełna czesana.
Łatwość zakładania / zdejmowania
Gumka w pasie ułatwia zakładanie spodni.
Lekkość
Giętkie i lekkie (jak koszulka)

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Bawełna
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
do zabaw sportowych i do ćwiczeń gimnastycznych w szkole.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Czym jest gimnastyka dla niemowląt?
Jest to zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką instruktora ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory są wykonane z różnych przeszkód, których wielkość jest dostosowana do wzrostu małych dzieci (belki, stopnie, równie pochyłe, drążki równoległe, tunele, walce...). Dzieci mogą swobodnie po nich się wspinać, zjeżdżać, skakać i chodzić przy utrzymaniu równowagi.
Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt?
Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację i zmysł równowagi.
Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt?
Wygodny i miękki strój, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie wykonane z miękkiej dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę. Dzięki miękkim butom Domyos dziecko nie będzie się ślizgać na sprzęcie sportowym.
Lekkie spodnie o prostym kroju ze 100% bawełny
Spodnie o lekko ściąganym kroju w dole nogawek. Wykonane są w 100% z bawełny, która zapewnia wysoki komfort i dużą giętkość. Ich materiał jest bardzo miły w dotyku. Posiadają rozciągliwy pas. Nogawki zakończone są prosto.
GORA STRONY