Stanik do jogi YOGA dwustronny

Ref.
8491788
Mocne strony
Krótki top do jogi: druga skóra, wyjmowane wkładki, regulowane ramiączka. Idealny do dynamicznej jogi!Cienkie ramiączka:trzymanie na 1 poziomie (aktywności o niedużych wstrząsach).

3 DOSTĘPNE KOLORY

Swoboda ruchów
Ten dwustronny top, jak druga skóra, idealnie dopasowuje się do Twoich ruchów.
Odprowadzanie wilgoci
Techniczny materiał zapewnia suchą skórę.
Ograniczenie podrażnień
Bezszwowa technika = brak stref powodujących otarcia

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od XS do XXL
Kolor
fioletowy, szary
SKŁAD
Materiał główny : 50.0% Poliamid, Materiał główny : 34.0% Poliester, Materiał główny : 16.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
do dynamicznej jogi: Ashtanga, Vinyasa, Power, Hot yoga...
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Twój sposób dbania o ubrania wywiera wpływ na środowisko. Należy unikać prania wstępnego. Lepiej jest prać w temperaturze 30° niż w 40°, dzięki czemu zużycie energii jest aż o 37% mniejsze! Warto używać środków do prania, które posiadają certyfikat mniejszego wpływu na środowisko i których opakowanie może zostać poddane recyclingowi.
Ograniczenia użytkowania
Cienkie ramiączka:nieodpowiednie do dużego biustu.

DODATKOWE INFORMACJE

Dla kogo odpowiednia jest dynamiczna joga (Ashtanga , Hot Yoga ...)?
Dynamiczna joga jest odpowiednia dla tych kobiet uprawiających już inną dyscyplinę sportową, która wymaga dużego skupienia, giętkości, wytrwałości i wytrzymałości, a chcą dodatkowo spożytkować swoją energię. Joga jest niezwykle korzystnym uzupełnieniem innej aktywności fizycznej, dlatego coraz częściej można spotkać kobiety uprawiające sport wyczynowo, które zaczynają trenować jogę, by zwiększyć swoje osiągi.
Dlaczego warto uprawiać jogę?
Korzenie jogi sięgają starożytnych Indii. Pozwala ona na połączenie ciała z duchem. Uprawiając regularnie jogę możemy poczuć się dobrze ze swoim ciałem oraz umysłem. Ciało staje się gibkie, silne i sprężyste. Wzrasta nasze zaufanie do nas samych; jesteśmy spokojniejsi i bardziej rozluźnieni.
Koncepcja produktów do jogi Domyos
Podczas zajęć gimnastycznych lub jogi komfort jest bardzo ważnym elementem. Z tego powodu cała oferta ubrań Yoga została zaprojektowana z myślą o swobodzie ruchu. Nasze ubranie są opracowane tak, abyś mogła skupić się na postawie i oddychaniu. Są również poddawane realnym testom. Regularnie je także dopracowujemy dzięki licznym opiniom klientów.

Mogą Cię również zainteresować

GORA STRONY