Stanik fitness BREATHE BRA

Ref.
8352421
OPINIE KLIENTÓW
4.4 / 5 5 Opinie
Mocne strony
Ten stanik odprowadza wilgoć dzięki technicznemu materiałowi zastępującemu wkładki z przodu ubrania. Ramiączka w kształcie litery X.
49,99 zł24,99 zł*
Cena obowiązuje od 01/07/2016 do wyczerpania zapasów
Odprowadzanie wilgoci
Techniczny materiał odpowiedni do ćwiczeń fitness - skóra pozostaje sucha.
Podtrzymywanie biustu
O 21,7% zmniejsza wstrząsy w porównaniu z klasycznym biustonoszem (umiark akt)

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 36 do 42
SKŁAD
Materiał główny : 84.0% Poliester, 16.0% Elastan Podszewka : 76.0% Poliamid, 24.0% Elastan Taśma elastyczna : 51.0% Poliester, 26.0% Elastan, 23.0% Poliamid Wypełnienie : 90.0% Poliester, 10.0% Elastan
Przeznaczenie:
do fitnessu (zajęcia o niedużym natężeniu: joga, stretching , pilates, wzmacnianie mięśni).
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Stanik do treningu o niedużej intensywności:
Ten stanik jest odpowiedni do sportów typu fitness o niedużym natężeniu (ATB, joga , gimnastyka...). Jest lepiej dopasowany do niewielkiej wielkości biustów. Podkładki umocowane wyłącznie w dole stanika - można je wyjąć po praniu. Nieprująca się podszewka: można ją naciąć, by wyjąć wkładki bez niszczenia produktu.
Dlaczego należy nosić sportowy biustonosz?
Podczas zajęć sportowych biust jest poddany dużo większym wstrząsom niż na co dzień. W zależności od wysiłku i wstrząsów, jego waga może zwiększyć się 3 - 5-krotnie. Tymczasem 59% kobiet uprawiających sport nosząc klasyczny biustonosz nie zapewnia sobie wystarczającego podtrzymania biustu (http://bjsm.bmj.com/content/42/8/670.short). Sportowy biustonosz ogranicza ruch biustu, a przez to i wstrząsy przez biust odczuwane.
Zdrowie biustu
Bez względu na rozmiar biustu, wstrząsy rozciągają skórę i wiązadła. Bez odpowiedniego podtrzymania biustu może pojawić się ból lub przedwczesne zwiotczenie skóry. Także zbyt mocne trzymanie biustu ma negatywne skutki: trzymanie musi być dopasowane do rozmiaru biustu i intensywności odczuwanych wstrząsów. Celem tego działania jest ochrona biustu bez ingerowania w naturalny ruch piersi.
Jak jest opracowywana bielizna sportowa DOMYOS?
Nasze modele zostały opracowane tak, by optymalizowały komfort noszenia i zapobiegały problemom zdrowotnym: * nie używamy fiszbin (ryzyko zranienia i naciskania na węzły chłonne) * minimalizujemy ilość szwów na wysokości brodawki sutkowej (ryzyko podrażnienia) * wybieramy materiały zapewniające odprowadzanie wilgoci (dla komfortu oraz znacznego obniżenia ryzyka podrażnienia).
W jaki sposób testowana jest bielizna DOMYOS?
Nasze wszystkie produkty są poddawane w naszych laboratoriach testowi na trzymanie biustu (pomiar zmniejszenia przyspieszenia ruchów biustu podczas aktywności sportowej) Są one oceniane i klasyfikowane wg kategorii 1 do 5. Nasze sportowe biustonosze gwarantują spadek przyspieszenia od minimum 10% (1 poziom) do ponad 50% (5 poziom). Modele sklasyfikowane na 1 poziomie przeznaczone są do zajęć o niedużym natężeniu; 3 poziom przeznaczony jest do umiarkowanego natężenia, 5 - do dużego natężenia.
Jakie trzymanie dobrać do mojej aktywności sportowej?
Dopasuj model z odpowiednim poziomem trzymania biustu do Twojej aktywności sportowej: o niedużym natężeniu (chodzenie, joga, pilates, stretching), umiarkowanym (gimnastyka, taniec) lub dużym (trampolina, step, trening cardio). Zalecamy odpowiednio dopasować trzymanie do rodzaju treningu: nie wybieraj stanika do treningu o dużym natężeniu, jeśli nie uczęszczasz na takie zajęcia (trzeba zapewnić biustowi jak najbardziej naturalny ruch)

OPINIE KLIENTÓW

4.4 / 5 5 Opinie
5 użytkowników poleca ten produkt
 • Kobieta
  20-29 lat
  20 October 2016
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  super dla niedużego biustu
  kolor, wygoda brak

  Dobrze podtrzymuje nieduży biust podczas niezbyt intensywnych ćwiczeń, przyjemny materiał, kolor żywszy niż na zdjęciu.

 • Kobieta
  40-49 lat
  08 September 2016
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  Stanik fitness
  kolor, fason

  Dobrze podtrzymuje piersi, tańczę w nim bardzo skoczną zumbę i salsation!

 • Kobieta
  30-39 lat
  19 July 2016
  That review has been deposited on this product version
  nieusztywniane miseczki
  wygoda, modny wygląd, żywy kolor pomarańczowy miseczki nie są usztywniane

  Stanik zwróciłam, ponieważ nie ma usztywnianych miseczek, a nie zauważyłam tego na zdjęciach. Poza tym był super. Miałam rozmiar 38/S, który pasuje na mój nr 70A.

GORA STRONY