Stanik fitness Energy +

Ref.
8393882
Mocne strony
Niezastąpiony element stroju do fitnessu (cardio)! Zintegrowane, oddychające pianki i plecy w literę X usprawniają odprowadzanie wilgoci. Modne kolory i nadruki.

6 DOSTĘPNE KOLORY

59,99 zł*
Podtrzymywanie biustu
ŚREDNI: o 45% mniejszy ruchu biustu* przy aktywności o umiarkowan.intensywności.
Odprowadzanie wilgoci
Materiał wchłania i odprowadza wilgoć na zewnątrz.
Podkreślenie sylwetki
Zintegrowane wkładki podkreślają biust i nadają mu ładny kształt.
Wentylacja
Oddychająca wstawka usprawnia odprowadzanie wilgoci.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 90.0% Poliester, Materiał główny : 10.0% Elastan Podszewka : 76.0% Poliamid, Podszewka : 24.0% Elastan Druga podszewka : 100.0% Poliester Wypełnienie - Materiał wewnętrzny : 100.0% Poliuretan Wypełnienie - Materiał zewnętrzny : 82.0% Poliamid, Wypełnienie - Materiał zewnętrzny : 18.0% Elastan Gumka : 80.0% Poliamid, Gumka : 20.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
do zajęć fitness (cardio) o umiarkowanych wstrząsach (cardiobox, aerodance). Odpowiedni także do tańca i treningu crossowego.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego stanik ENERGY + jest odpowiedni do aktywności o umiarkowanych wstrząsach?
Stanik Energy+ ŚREDNIE TRZYMANIE* jest odpowiedni do sportów typu fitness o umiarkowanym natężeniu (fitness dance, cardio, cross training). Dzięki technicznemu designowi można nosić go samego. Posiada komfortowy i miękki elastyczny pasek. Plecy w literę X z przewiewnej tkaniny umożliwiają odprowadzanie wilgoci. Brak fiszbin. Wkładki zapewniają optymalny komfort. * o 41% mniejsze wstrząsy w porównaniu z klasycznym biustonoszem przy aktywności o umiarkowanej intensywności
Dlaczego warto nosić stanik sportowy?
Podczas zajęć sportowych biust jest poddany dużo większym wstrząsom niż na co dzień. W zależności od wysiłku i wstrząsów, jego waga może zwiększyć się 3 - 5-krotnie. Dlaczego stanik CONFORT BRA jest odpowiedni do aktywności o niedużych wstrząsach? Sportowy stanik ogranicza ruch biustu i odczuwane przez niego wstrząsy.
Zdrowie biustu:
Bez względu na rozmiar biustu, wstrząsy rozciągają skórę i wiązadła. Bez odpowiedniego podtrzymania biustu może pojawić się ból lub przedwczesne zwiotczenie skóry. Także zbyt mocne trzymanie biustu ma negatywne skutki: Jak jest opracowywana bielizna sportowa DOMYOS? Celem tego działania jest ochrona biustu bez ingerowania w naturalny ruch piersi.
W jaki sposób testowana jest bielizna DOMYOS?
lekkie trzymanie 3: - niskie (joga, stretching, wzmacnianie mięśni...), - średnie (fitness dance, cardio) - duże wstrząsy (step, bieżnia, trampolina...). Zalecamy odpowiednio dopasować trzymanie do rodzaju treningu. Nie wybieraj stanika do treningu o dużym natężeniu, jeśli nie uczęszczasz na takie zajęcia (trzeba zapewnić biustowi jak najbardziej naturalny ruch).
Jak dobrać właściwy rozmiar?
Dobrze dobrany rozmiar gwarantuje trzymanie biustu i komfort. Miarę należy "zebrać" pod biustem: * Podczas mierzenia nie należy mieć założonego biustonosza. * Stań przodem do lustra. * Przyłóż miarkę do pleców (pod łopatkami). * Przyłóż miarkę do brodawek sutkowych. Bez ściskania centymetra, zdejmij miarę. Ta miara pozwoli Ci odkryć Twój rozmiar, dzięki porównaniu z tabelą korelacji.
Jak są projektowane staniki DOMYOS?
Nasze modele zostały opracowane tak, by optymalizowały komfort noszenia i zapobiegały problemom zdrowotnym: * nie używamy fiszbin (ryzyko zranienia i naciskania na węzły chłonne) * minimalizujemy ilość szwów na wysokości brodawki sutkowej (ryzyko podrażnienia) * wybieramy materiały zapewniające odprowadzanie wilgoci (dla komfortu oraz znacznego obniżenia ryzyka podrażnienia).
Jak są testowane staniki DOMYOS?
Nasze wszystkie produkty są poddawane w naszych laboratoriach testowi na trzymanie biustu (pomiar zmniejszenia przyspieszenia ruchów biustu podczas aktywności sportowej) Są one oceniane i klasyfikowane wg kategorii: 1 : lekkie trzymanie 3: umiarkowane trzymanie 5: wysokie trzymanie *Nasze sportowe staniki gwarantują zmniejszenie przyspieszenia ruchów biustu w porównaniu z klasycznym biustonoszem. 10% minimum (poziom 1) aż do 50% (poziom 5).
GORA STRONY