Stanik fitness kardio 500 czarny

Ref.
8393879
OPINIE KLIENTÓW
4.62 / 5 13 Opinie
Mocne strony
Ikoniczny stanik na treningi fitness kardio: plecy w kształcie X, elastyczny pasek pod biustem i pianki podkreślające biust. Model dostępny w różnych kolorach i z różnymi nadrukami.

3 DOSTĘPNE KOLORY

Podtrzymywanie biustu
Średnie: ogranicza o 45% ruch biustu* przy aktywności o umiarkowanych wstrząsach
Podkreślenie sylwetki
Zintegrowane wkładki z pianki podkreślają biust i nadają mu ładny kształt.
Wentylacja
Przewiewny materiał usprawnia odprowadzanie wilgoci.
Odprowadzanie wilgoci
Zachowaj suchą skórę dzięki oddychającemu i szybkoschnącemu materiałowi.
Wpływ na środowisko naturalne
OCENA C - porównanie: stanik - szczegółowe informacje techniczne

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 90.0% Poliester, Materiał główny : 10.0% Elastan Materiał na plecach : 76.0% Poliamid, Materiał na plecach : 24.0% Elastan Druga podszewka : 100.0% Poliamid Wkładka : 60.0% Poliuretan, Wkładka : 40.0% Poliester Gumka : 80.0% Poliamid, Gumka : 20.0% Elastan
Tests
Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego stanik 500 jest odpowiedni do aktywności powodującej średnie wstrząsy?
Stanik 500 o średnim poziomie podtrzymywania* jest odpowiedni do ćwiczeń fitness powodujących średnie wstrząsy (fitness dance, trening kardio, cross training). Techniczny design pozwala nosić go bez koszulki. Posiada wygodny i miękki pasek elastyczny. Plecy w kształcie X wykonane z przewiewnego materiału odprowadzającego wilgoć. Brak fiszbin. Wkładki zapewniają optymalny komfort. * w porównaniu z klasycznym biustonoszem ogranicza o 45% wstrząsy podczas ćwiczeń o średnich wstrząsach.
Niezbędny element wyposażenia sportowego:
Podczas zajęć sportowych biust jest poddany dużo mocniejszym wstrząsom niż na co dzień. Narażony jest na rozmaite ruchy oraz wstrząśnięcia i może ważyć do pięciokrotności swojej wagi wyjściowej (w zależności od intensywności zajęć). Noszenie sportowego stanika zapewnia podtrzymywanie i komfort, których biust potrzebuje podczas aktywności fizycznej.
Chroń swój biust:
Bez względu na rozmiar miseczki i wiek Twój biust odczuwa wstrząsy podczas aktywności sportowej. Ta delikatna część ciała, podtrzymywana prawie wyłącznie przez skórę, wymaga specjalnego, odpowiednio dostosowanego podtrzymania. Noszenie klasycznego biustonosza, zapewniającego słabsze podtrzymywanie, powoduje ból, a w perspektywie długoterminowej opadanie biustu. Sportowy stanik jest tak samo ważny jak strój i buty sportowe. Chroni biust przed wstrząsami.
Trzy poziomy podtrzymywania w zależności od uprawianego sportu:
- Niski poziom podtrzymywania (joga, stretching, wzmacnianie mięśni…) do ćwiczeń, podczas których ruch biustu jest łagodny. - Średni poziom podtrzymywania (fitness dance, trening kardio…) do ćwiczeń, podczas których ruchy biustu są umiarkowane i nie mają powtarzalnego charakteru. - Wysoki poziom podtrzymywania (step, bieżnia, trampolina…) do ćwiczeń, podczas których biust doznaje mocnych wstrząśnięć.
Jak wybrać właściwy rozmiar?
Dobrze dobrany rozmiar zapewnia podtrzymywanie biustu i komfort. Aby wybrać rozmiar stanika, należy zmierzyć obwód w biuście: * Dokonaj pomiaru bez stanika. * Stań przed lustrem. * Przyłóż metr krawiecki poziomo w dolnej części łopatek, opasując biust w jego najszerszym miejscu. Następnie, nie napinając miarki zbyt mocno, dokonaj odczytu. Dokonany pomiar pozwoli Ci znaleźć właściwy rozmiar w tabeli.
Jak zaprojektowane są staniki DOMYOS?
Nasze modele zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnego komfortu i zapobieganiu problemom zdrowotnym: * nie używamy fiszbin (ryzyko skaleczenia i uciskania węzłów chłonnych) * ograniczamy do minimum szwy na wysokości sutków (ryzyko podrażnień) * wybieramy materiały umożliwiające odprowadzanie wilgoci (dla komfortu oraz znacznego obniżenia ryzyka podrażnień).
Jak testowane są staniki DOMYOS?
Wszystkie nasze staniki poddawane są laboratoryjnemu testowi podtrzymywania biustu (mierzy się zmniejszenie przyspieszenia ruchów biustu podczas aktywności sportowej). Są one oceniane i klasyfikowane wg kategorii: 1: niski poziom podtrzymywania 3: średni poziom podtrzymywania 5: wysoki poziom podtrzymywania *Nasze staniki sportowe zapewniają zmniejszenie przyspieszenia ruchów biustu w porównaniu z klasycznym biustonoszem. Minimum 10% (poziom 1), do 50% (poziom 5).
Czy produkty są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?
Tak, oczywiście! Poddajemy rygorystycznym testom laboratoryjnym 100% naszych materiałów, aby zapewnić Ci przyjemność i bezpieczeństwo. Testujemy trwałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... Nazywamy to "testem tortur". A co dalej? To wszystko? Nie. Sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze stroje. Przysłuchujemy się ich opiniom i analizujemy je. Wprowadzamy wszystkie niezbędne poprawki. Dopiero potem strój może ujrzeć światło dzienne.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Globalna ocena ABCDE wystawiana jest po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko poprzez porównanie artykułów należących do tej samej kategorii (koszulek, spodni, plecaków...). Decathlon dobrowolnie znakuje swoje produkty w zakresie ich wpływu na środowisko. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/

OPINIE KLIENTÓW

4.62 / 5 13 Opinie
12 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 29 sierpień 2019
  Używany od Więcej niż 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  super sportowy stanik

  Miły materiał, bardzo dobrze uszyty, dobrze podtrzymuje biust. Jego największym plusem jest to, że usztywnione miseczki są zintegrowane z całością i nie przesuwają się podczas prania i zakładania. Kupiłam już kolejny w innym kolorze, bo jest super. Polecam ten stanik dla kobiet z nieco większym biustem.

 • 28 sierpień 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Opinia

  Fajne podtrzymanie biustu.

 • 20 lipiec 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Wygodny

  Biustonosz wygodny, sprawdza się również przy większym biuście, mam kilka kolorów z tego modelu i jestem zadowolona. Bardzo trwały materiał, a wiadomo wymaga częstego prania.

GORA STRONY